Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Tak a propo suporka przed chwila dzwonilem do cerfabetu i

dowiedzialem sie ze od 1 czerwca kozienice podnosza cene

fajowo nie ? Szczegolnie ze ja odbieram 4 czerwca no i oczywiscie musze placic po nowej cenie

pocieszam sie tym ze to ostatni transport i ze wczesniej placilem po 8.17 (+ transport)

na dokladke ostatnio kopalismy studnie i ...

Sucho pomimo tego ze fachman stwierdzil ze w tym miejscu bedzie woda 15 kregow wpuszczone i nic a nic wody eee

cos ostatnio mi sie nie farci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cefbet to parodia, nie polecam, z kilkunastu pełnomocnictw nie polecam 8)

 

btw: dzis mozna kupic Kozienice za 11,95 brutto

 

z wierzbickiej mowili mi w piatek ze od 1 czerwca maja drozec materialy o 5-8 %

 

z innej beczki 2x w rejdijo mowili o podwyzkach od tego poniedzialku ale jak na dzis dzien ich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ciezko sie z nimi wspolpracuje :evil:

dzwonilem do kozienic i potwierdzili podwyzke ale nie chcieli powiedziec

o ile moim zdaniem to kazdy z przedstawicieli sam decyduje o cenie (i tak w porownaniu do ceny skladowej tj 12 zl place mniej ale sam musze organizowac transport rozladunek itd ..)

trzeba placic i plakac

 

A co myslicie pod katem tego EURO 2012

ceny mat bud moga zwyzkowac

stal i cement na pewno w gore ciekawe jak z reszta :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację z tymi cenami. Ja płacę cenę aktualną tj te 12zł. Czy do dużo czy mało już nie myślę. Poprostu wiem, że muszę to dokupić bo mi zabraknie zgromadzonego materiału. Transportu i rozładunku tez nie będę załatwiać bo z tym jeszcze dodatkowe problemy są a ja i tak mam co robić. :-?

 

A teraz podam sposób na zakup tańszych suporeksów: dogadać sie z jakimś pracownikiem z Kozienic i niech kupi na siebie. Kupują dużo taniej niż sprzedają hurtownikom. Tak można nabyć taniej ale trzeba kombinować i troche zachodu z tym jest. Dodam tylko, że pracownicy też mają limity :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kowali lub obok w jakiejś miejscowości jest producent siatki. Ja kupowałam w Warce ale brałam grubszą bo u mnie to ogrodzenie jest właściwe :lol:

W Kowali nie kupuj - badziewie. Wiem bo oglądałem i bliski byłem kupna (buduję się tuż obok). Siatkę kupiłem tutaj: Mirosław Kowal, Niedrzwica Duża k/Lublina tel 0-81 517 51 20. Rok temu fi 2,8 mm kosztowała 8 zł/mb. Poszło jej dużo bo działka ma pół hektara. Transport do Rożek kosztował mnie chyba 200 zł. Siatka jest robiona z rozplatanych lin stalowych wykorzystywanych w kopalniach. Nie umywa się do żadnej innej. Jak ktoś zainteresowany pomacaniem :) to zapraszam, a jeżeli popatrzeć wirtualnie to w tym wątku http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=74510 na końcu są moje zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaka jest w Kowali :( Przejeżdżając widziałam producenta. Może na tymczasowe ogrodzenie działki sie jednak nada? :-?

Jeśli chodzi o ogrodzenie na stałe to warto wydać wiecej ale kupić grubszą siatkę. Ja nie żałuję takiej decyzji. Mi psy siatki nie rozgryzają. A sąsiadom tak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaka jest w Kowali :( Przejeżdżając widziałam producenta. Może na tymczasowe ogrodzenie działki sie jednak nada? :-?

Tylko czy ma to sens, robić dwa razy ogrodzenie to dwa razy wydane pieniądze. Raz mniej, raz więcej ale to jednak kasa.

Przy odpwiednim zarządzaniu gdzie ekipy mogą chodzić a gdzie nie, wyznaczeniu jednego miejsca na gruz i inne śmieci to i trawniki można w trakcie budowy założyć. Mnie się to udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałam deski calówki. Jeden pan powiedział mi 550zł/mb a drugi 450zł/mb. W piątek mi przywiezie :lol:

Za impregnowane czy surowe? Jakiej szerokości? Na więźbę czy na szalunki?

No w tej cenie to surowe :o Długość ok 5m. Szerokość różnie, po ok. 30cm i węższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaka jest w Kowali :( Przejeżdżając widziałam producenta. Może na tymczasowe ogrodzenie działki sie jednak nada? :-?

Tylko czy ma to sens, robić dwa razy ogrodzenie to dwa razy wydane pieniądze. Raz mniej, raz więcej ale to jednak kasa.

Przy odpwiednim zarządzaniu gdzie ekipy mogą chodzić a gdzie nie, wyznaczeniu jednego miejsca na gruz i inne śmieci to i trawniki można w trakcie budowy założyć. Mnie się to udało :)

 

Wiele osób buduje bez ogrodzenia bo poprostu ich na nie nie stać. A czy ma sens czy nie tylko kwestia kalkulacji cenowej. Dużo zalezy od okolicy i sąsiedztwa. Ja się ogrodzeniem nie muszę martwic. Działkę mam zagospodarowaną i ogrodzoną :lol: Niestety wywrotki czy beton swoje szkody poczyniły. ALe to inny problem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...