Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Ta hydraulika mnie wykończy :( Ciężko mi podejmować decyzje co i jak. Niby wiedziałam już co bedzie i jak ale teraz... mam namieszane w głowie. Jak przetrwam tę hydraulikę to pójdę sie upić :D

A tak serio to... nadal nie wybrałam pieca, tzn. czym będę grzać. Niemal na 100% byłm przekonana, że będzi eolej a teraz... okazuje się, że piece podrożały i na dodatek jest to towar deficytowy. Złożyłam zapytanie handlowe o piec do 4 firm i nikt mi nie odpowiedział :o Może to i lepiej... Zaczęłam brać pod uwagę inne rodzaje paliwa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Dzięki za odpowiedź NIEWIELKI II. Napewno się jeszcze odezwe w tej sprawie. Jak to miło jak ktoś dzieli się czymś przez co juz przebrnął lub wie więcej niż zupełny "świerzak". dziś dzwoniłem do właścicielki działki. Powiedziala ze narazie papiery są u geodety i chyba będzie jeszcze troche poczekać na zalatwienie papierkologii? Czuję w kościach że mediów mi się nie uda zalatwić w tym roku ( ale nic ,narazie będziemy czekali)Czy jak np. wszystkie sprawy zalatwie do pazdziernika - listpada i dziąlka bedzie juz moja to jest szansa , że podłącze któreś z mediów jeszcze przed zimą ( jeżeli takowa do nas zawita?)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących W Radomiu i okolicy !!

Właśnie udało mi sie wczoraj zakupić eko- groszek i całe 2 tony oczywiscie 1000zł poszedł na zimowe ciepełko.U nas zaczyna chyba coś sie dziac po trzech latach od ruszenia sprawy gazociągu podobno ma być jeszcze w tym roku ,szczerze mówiąc wątpię.Prace dopieszczające dome trwają cały czas .. teraz nadszedł czas na taras i kostke wokół domku. Co do pieca na eko -groszek ..jak staliśmy przed wyborem to ogladaliśmy ten na ul.Wojska Polskiego niestety nie przeszedł kontroli jakosci czyt."mąż i mój tata" :roll: ostatecznie kupiliśmy Zębiec i jestesmy z niego b.zadowoleni .zero awarii..U nas przechodził faze testową , teraz wszyscy sąsiedzi taki mają .. co prawda juz nowszej generacj zębiec z bardziej rozbudowana automatyka sterowania.Ja jestem zdania że lepiej kupić coś porzadnego niż tymczasowego bo jak samo życie pokazuje prowizorka trwa najdłużej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland Wysłany: Pon, 20 Sierpień 2007 16:08 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

A czy ktoś słyszał o producencie kotłów na ekogroszek w Radomiu? Podobno jest takowy w okolicach ul. Lotniczej? Zjazd z Wojska Polskiego... Czy macie więcej informacji na ten temat?

 

czesc mayland jezeli chodzi o piece z wojska polskiego to jeden hydraulik mi odradzil, ponoc nie bardzo ale dlaczego nie wiem, czasami warto samemu sie przekonac, bo tak to jeden drugiemu powtarza, sam nie sprawdzi a nie zawsze jest to prawda, ale rzeczywsicie jeden hydraulik od wyceny mi nie polecal :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisałem kilka postów wcześniej ,że jestem na etapie załatwiania działki (podpisana umowa przedwstępna) , cos tam włascicielka nie miala podogrywane z podzialem tych dzialek.

Dzis dzwonilem do wlascicielki i usłyszalem ze jutro odbiera ostateczne mapki od Geodety i tylko trzeba bedzie poczekac na uprawomocnienie. Ile mniej więcej czeka się w Radomiu na taką formalnosć?

 

Troche zależy mi na czasie bo chciałbym w tym roku chociaz "ruszyć" media typu prąd i woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeździłam hurtownie w Radomiu za wełną na ocieplenie poddasza. Kupiłam w praktikerze. Tam była najtaniej. Kupowałam dużo bo ponad 600m2. W hurtowniach nie dość, że mieli dużo drożej to jeszcze kręcili jak pytałam o upusty i marudzili z transportem bezpłatnym. Wkurzyłam się. :lol:

Gdzie kupowaliście profile aluminiowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...