Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

Mój sąsiad brał ok miesiąc temu kamyczki granulacji 3-8mm, stanowiące pozostałość po przesiewanym piachu z Sołtykowa

Wygląda to jak małe rzeczne kamyczki, troche większe niż w awkarium :wink:

Podobno sprzedają to po 40 zł/t na Sołtykowie + transport 80 zł za ok 14t

tel 0604 661 161. Z tego nie korzystaliśmy.

 

My piach do tynkowania braliśmy 0604 349 675 -ten jest z polecenia od innego sąsiada. Sprawdziliśmy sami i ok. Od niego też mamy brać piach na wylewki, bo tego samego polecilili wylewkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa to mało :( Siostra dała dwa i teraz wyglada to nieciekawie. Pierwszy prawie zniknął. A dojdzie potem jakaś podsypka, wyrównanie terenu, ziemia na trawke czy kostka. :-? Jej dom przy 2 bloczkach bedzi ejakby nie miał cokołu. Oczywiście u Ciebie moze to wygladać inaczej ale... pomysl o tym. Schodki nie są atrakcją. Ja niestety je będę mieć. Mam wyniesiony bardzo budynek mieszkalny i w dodatku jeszcze doszła nierówność terenu. Ale wolę, że tak wyszło, niż żeby powstało zjawisko "zapadania" sie domu. Bo tak to niestety wygląda przy znikającym cokole :roll: Wszyscy fachowcy którzy to widizeli, mówili, że powinni dać conajmniej 3 bloczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Gdzie (w jakim banku) najkorzystniej w Radomiu wziąć kredyt na działkę budowlaną. Dzis zadzwonila wlascicielka mojej dzialki i powiedziala ze ma wszystko podogrywane i mozna sie starac o kredyt.

Oczywiscie dzialeczka bedzie finansowana w 100% przez bank.

 

Powiedzcie mi jescze czy 60000 zl za dzalke 700m2 w Radomiu w centrum ( wszedzie blisko) to dobra cena?/ (taką wlasnie podpisalem umowe przedwstępną. Aha jest nieuzbrojona. media okolo 40mb od dzialki w drodze. Moja jest druga od drogi.

 

Apropo kredytu to przydalby sie taki bank ktory pozniej udzieli dodatkowego kredytu na budowe domu. Kiedy to zobaczymy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Boodzisz możesz określić ściślej gdzie to centrum jest??? Właśnie dogrywam działkę również w centrum w okolicach Wernera Reja i jeszcze cena nie padła więc jestem bardzo zainteresowany twoim "centrum"

 

 

Moje "centrum" to okolice Leclerca . Niedaleko toruńskiej. Ziemia juz troche zdrozala. Troche to obserwuje i chyba zaplace normalnie . Ani tanio,ani drogo. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

 

Mam nadzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolakao-co do piachu kwarcowego nie pomogę, ale a propos p.Siczka-czyżby gmina Gózd? :wink:

 

 

szukamy namiaru na wykonawce dachu-więźba/ blachodachówka Koleś, z którym byliśmy umówieni "wziął" inna robotę...hmm tak to jest z tymi fachowcami

 

wysłałem Ci namiary na PW.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...