Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam Zębca- nie polecam. Są lepsze piece za te same pieniadze. Radomskie piece potrafią pękać zaraz po skończeniu grawancji. Od 2 osób słyszałam o tym zdarzeniu u nich. Coś wiec w tym jest.

Szukałabym dalej, innego producenta. Kolakao ma piec na eko. Nie wiem jak sie Jej teraz spisuje. W każdym razie mojego Zębca można zobaczyć, no problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja trochę z innej beczki poszukuje sprawdzonej ekipy do tynków cementowych jeżli macie takową to proszę o namiar

 

Rozmawiałem z hydraulikiem który robił instalację u sąsiada i pewnie będzie robił też i u nas, polecał piec z Pleszewa na ekogroszek oczywiście

zastanawiam sie jeszcze nad SAS-em mają w Sell-Budzie na Warszawskiej oba wyglądają ok

 

Pozdrowionka dla budowniczych z Radomia i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boodzisz@

 

Ja również sam walczę z siatka z jastrzebii, racja praca mało skomplikowana ale naprawdę troch sie namachać trzeba zważywszy ze ja mam pod górkę trochy w lesie i z 80 metrów od lasu prąd, wiec sporo jeżdżenia z taczkami bylo itp o tym ze rozbieram ogrodzenie betonowe , ktore 15 lat temu (oddając za free rodzinie 30/40 cm ziemi) postawił mój fader nie wspomnę - przykładowe fotki poniżej :wink:

 

pozostało mi ponaciągać drut-line - tu będzie zabawy i powkopywać betonowe płyty + podlać je trochę i do pełna dołki od słupków betonem

 

Pzdr

 

http://www.tkdami.net/~electro/ogr1.jpg

http://www.tkdami.net/~electro/ogr2.jpg

http://www.tkdami.net/~electro/ogr3.jpg

http://www.tkdami.net/~electro/ogr4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze ponawiam pytanie o fachowca od ogrodzeń (siatki)????

Kazdy sam stawial ogrodzenie??

Pomozcie??

 

ja mialam takich gosci z anonsow : mam dwa telefony u siebie w telefonie zapisane pod nazwa ogrodzenie zadzown pod ktorys z nich i zapytaj sie (ja juz nie pamietam ktory do kogo):pierwszy: 516 763 725 i drugi p.Roman 608 798 667

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolakoa jutro do nich dzwonię, pamiętasz cenę za te tynki ?

 

Boodzisz ja właśnie walczę z ogrodzeniem sam przy pomocy paru pomocników, generalnie nie jest to zbyt skomplikowana praca więc może warto sie troche pomęczyć samemu ? zostanie satysfakcja

(i odciski na rękach) :D

 

ja placilam 14zl/m2 ale to byly tynkli zacierane na koniec piaskiem kwarcytowym z wapnem i dlatego drozsze ale robia tez tradycyjne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja umawiałam się od calości, za posttawienie domu a nie z metra :roll: Nie wygodniej tak liczyc się od całości? Praktycznie każde rozliczenie które robili u mnie w metrach bylo dla mnie niekorzystne :lol: :lol: Każdy naciągał ile wlezie na tych metrach. za to rozliczenia w całości za wykonany etap czy robotę były w porządku i łatwiej wydaje mi się było coś urwać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram mayland, jak sie umawia z metra to zazwyczaj wychodzi więcej niż się zakłada i często potem fachowcy kombinują My tez zawsze prosimy o wycenę robocizny za całość, nie obchodzi nas jak to sobie fachman obliczy No i łatwiej porównać oferty

 

PONAWIAM PYTANE O KOGOŚ DO płytek W łazience!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

my do siebie braliśmy klinkier z Wielogóry a może to już Jedlińsk sam nie wiem

jadąc od radomia po prawej stronie za "centrum grubego" łatwo trafić

facet ma spory wybór a co do cen to nie wiem bo nie porównywałem

spróbuj go namierzyc przez google no i oczywiście targuj się

braliśmy eco-klinkier na słupy i kominy wygląda rewelacyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzieki wszystkim za namiary ale ceny mnie przerażają. Chyba bede musial poszukac jeszcze wsrod znajomych.

widze ze sporo osob bierze siatkę z Jastrzębii. jeszcze tam nie bylem ale wybiore sie na dniach.

No powiedzmy ze siatka i slupki by byly. Ale tu pojawia sie kolejny dylemat.

Z podmurowka czy bez??

Jeden bok mam ogrodzony (od strony sasiada) i chce ogrodzic reszte czyli tył,drugi bok i polowe frontu bo druga polowe moze jakas siatka lesna i drewniane slupki aby w przypadku budowy szybko zdemontowac.

 

jak mi gosc mniej wiecej wyliczyl koszt pomurówki (material) to spadlem ze stolka.

Beton 3-3,5 tys. + deski do szalunku ok. 700zł.

Masakra. A moze robil ktos taka podmurowke?

 

http://www.allegro.pl/item359263808_podmurowka_gotowa_plyta_betonowa_2_5m_ogrodzenie.html

 

Przeliczjac koszta to wyszlaby ponad polowe taniej.

Ale czy jest sens taka dawac?. Ona jest obsadzona w ziemi czy tylko slupki ja trzymaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po rozebraniu ogrodzenia betonowego daje je wlasnie na podmorowke

 

i - wkopuje jego 1/3 przy czym dolki zalalem do polowy i jak ogrodzenie-podmorowke sobie powkopuje to dolki podolewam co z automatu bedzie mi betonowe przeselka trzymac, dodatkowo dam co pol metra czy troche mniej haczyki i pozaczepiam na nie siatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...