Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Moim zdaniem okna dachowe tylko Fakro mają większe przeszklenie czyli lepiej doświetlają poza tym mają ten automatyczny nawiewnik powietrza

No i najważniejsze .... sam mam takie :D

Co do eynien to ja dalem Galeco zwykłe plastykowe i jak na razie co prawda mają za soba jedną zimę nic sie nie dzieje, a nawet jakby to nie szkoda mi będzie ich wymieniać

 

No niedługo weekend i znowu pracka w domku już sie nie moge doczekać

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna mają oś obrotu chyba po środku na 99% jestem pewny

rynny i okna brałem na Warszawskiej w Selbudzie jak zresztą cały dach

czasami nie daj się skusić na marketowe opti czy coś takiego bo to kompletna porażka

kurcze właśnie sobie przypomniałem że okna dachowe kosztowaly mnie tyle samo co wszystkie okna na dole :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze :D

Tak naprawdę nie buduję sie w Radomiu ani w jego najbliższej okolicy (ok.40km dalej) ale sporą część materiałów związanych z budową kupiłam własnie w Radomiu (piec na eko-groszek,solary,grzejniki,c.o,okna dachowe a nawet kuchnie mam na oku) dlatego wszelkie informacje na temat tanich i/lub dobrych materiałów do budowy i wykończenia domku chętnie przyjmę. Już nie ukrywam sporo skorzystałam z Waszych rad i namiarów i juz nawet żałuje , że tak późno tu trafiłam.

Mój domek juz stoi (budowa ruszyła w kwietniu) jest pokryty (dachówka) i ma okna oraz bramę garażową,założoną elektrykę oraz prawie ukończoną hydraulikę.

Powierzchnia uzytkowa ok.180 m. Służę wszelkimi namiarami.

Będę bardzo wdzięczna za namiary np. na drzwi zewnętrzne (uprzedzam że muszą byc popielate) oraz na wykonawców podbitki a także schodów w domku.

Wiem , że WILKO podawał takie namiary , bedę wdzieczna jesli i mi może je podac.

Życzę wszystkim wytrwałości na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiar na mojego stolarza. Zrezygnował z etatu i ma w zwiazku z tym więcej czasu bo się z robotami juz nie wyrabiał. Stolarz z pokolenia na pokolenie, nie przypadkowa osoba. Okładał mi betonowe schody drewnem. Wszystko ok. Cenowo równiez.

Pan Janusz - 695633236

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za namiar byc może sie przyda,mój błąd ,że nie okresliłam dokładnie jakie schody zaproponowała nasza architekt,metalowe z drewnianymi stopniami,ale namiar na dobrego stolarza zawsze sie przyda,dzieki:)

Przy okazji przejrzałam Twój dziennik, który jest notabene świetnie napisany i jakoś raźniej mi się zrobiło i myśl o niekończącej sie budowie jakos powoli odeszła na drugi plan.

Przy okazji chciałam spytac czy mogłabym prosic o namiar do stolarza od kuchni, bo juz wstepna wycene kuchni dostalam (19 tys). Na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze Twoja kuchnia jest większa a cena mojej chyba dośc spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio walczę z poddaszem

wełnę dałem 15 cm isovera teraz po konstrukcji dam jeszcze 5 cm na mijankę też isovera

A trzeba uważać bo markety sprzedają isovera po 15-16 zł tylko to jest ten 0,44

Ja kupiłem po 17,5 zł o przenikalności 0,39 w sellbudzie na Warszawskiej

tylko jakieś 3 tyg temu teraz nie wiem jaka jest cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...