Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś zna firmę TOMDOM z Piaseczna pod Jedlińskiem? Robią meble kuchenne, na zdjęciach w galerii na stronie internetowej wyglądają bardzo przyzwoicie. Ale wolałabym poznać opinię kogoś, kto u nich robił meble. I druga firma to Atlas na Słowackiego w Radomiu. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeczytałem Twojego posta i sie trochę się wystraszyłem siędzę przed kompem luzik i nagle sobie przypomiałem że zostawilem dzisiaj palący sie kominek i po prostu wróciłem do mieszkania w bloku ...

Mam nadzieję że sam wygaśnie nie jadę zaufam producentowi

 

CO Do TOMDOM to gość robił meble moim znajomym fornirowane, są dość wybredni i chwalili go. Widziałem ich kuchnie na zdjęciach wypas po prostu.

Sami z nim rozmawialiśmy gość wyglada na pasjonata, przesłałem mu projekt na emila ale wycena była za droga

Zdecydowaliśmy sie na FORM, meble już zamówione montaż w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.form.radom.pl/

Ale dopeiro jak nam zamontują meble w maju to będę mógł ewentualnie coś o nich więcej powiedzieć

Jak na razie robili meble koleżance mojej żony i ich chwaliła

W maju sie okaże, jak na razie mamy projekcik no i podpisaną umowę

Co do projektu to pełna profeska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh ja to wlasnie robie, w sumie juz spisalem wszystkie faktury, naturalnie czy zle czy dobrze to sie okaze , dzwonilem juz do urzedu o kilka rzeczy, ogolnie powiedzieli mi, zeby jak najwiecej podac, oni i tak beda to robic samodzielnie wszystko sprawdzac i cos tam odrzucac...

 

ale moze masz jakies rady co do "czegos"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mayland: Czy ludziom, których dotknął pożar potrzebna jest jakaś pomoc?

Miło, ze pytasz.Dziękuję ale świetnie sobie radzą. Dom jest ubezpieczony. Koszt pokryje ubezpieczyciel. Jedynie wyposażenie takie jak sprzęt narciarski, maszyna do szycia itp nie były objęte ubezpieczeniem. Znajomi już im pomagają w szorowaniu ścian przed malowaniem. Kolegał dał im też 2 robotników ze swojej firmy do malowania i wykończeniówki.

Zadziwiające jest, że obcy ludzie rwą sie do bezinteresownej pomocy a rodzony brat, który mieszka praktycznie w jednym podwórku nie wyszedł nawet z domu jak sie paliło :o Ja rozumię, są w rodzinach waśnie, zatargi ale w takiej sytuacji..... poprostu slów mi brak. Nie zrozumię nigdy takiego zachowania ani nic nie usprawiedliwi pobudek jakie kierują takimi ludźmi....

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących z Radomia.

Ja dopiero zaczynam zabawę. Projekt już mam czekam na pozwolenie.

Obecnie jestem na etapie poszukiwania hurtowni i materiałów.

Bardzo proszę o rady gdzie warto się zaopatrzyć w materiały.

Dopiszę że interesuje mnie ceramika oraz bloczki betonowe.

Z góry dziękuję i pozdrawiam bardziej zaawansowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Genaralnie co do materiałów na sciany to Kadex i Węglostal

stal: Kadex, Manex i Sambud 2,

ale i tak musisz za kazdym razem dzwonic żeby się upewnić co do ceny bo potrafi byc codziennie inna.

Beton i bloczki : Mokra 2 lub Specbet.

Drewno: tartak Maków

Hydraulików znam dobrych czyli jakby co to pytaj.

 

Projekt już macie?

Przebrnęliśce przez papierologię??

 

Generalnie największy problem to wykonawcy a nie materiały.:-)

Powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STal to zdecydowanie Sambud na CHorzowskiej.

Najtańszą jednak stal mają w Pionkach na składzie. Sprawdzałam ceny i tam jest najtaniej.

 

Skład materiałów budowlanych to Maxbud w Rajcu Poduchownym. Też wypada duzo lepiej cenowo jak radomskie duze składy budowlane. Poza tym właściciel to bardzo fajny chłopak, idzie się dogadać. Ja brałam materiał na kreskę, zapisywał a płaciłam hurtowo po 2-3 tygodniach. To wygodne było bo materiał zamawiałam przez telefon, oni przywozili a płaciłam zbiorczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja stawiam swój domek na barlickiego kolo Firleja.

Jak myślicie materiały budowlane spadną ceny?

jest kryzys więc myśle że spadną ceny!!!

 

Na razie chyba i tak jest tanio.

Myslę jednak że na wiosnę wszystko podskoczy do góry wraz z początkiem robót.

Trzeba stale sledzić ceny i nie przespać najlepszego okresu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym roku zaczynam budowę i właśnie robię zakupy aktualnie jutro kupuje stal i z wielu wykonanych telefonów najtańsza stal jest w firmie Vimex na Warszawskiej i w Kadex na Kieleckiej. Jak ktoś ma namiary na jakieś tanie pustaki ceramiczne to będę wdzięczny

 

Pozdrawiam

 

Pytałeś o cenęstali w Sambud-zie na Chorzowskiej??

Musisz dzwonić i pytać.

Mayland pisała że w Rajcu Poduchownym są tańsze materiały.

To chyba ten skład przy trasie ale musisz ją zapytać o mszczegóły:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...