Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

Jak będziesz-daj znać.

Ostatnio miałem nieprzyjemność korzystać z usług firmy Kast (lustra i inne rzeczy ze szkła).

Czeski film,każdy mówi co innego.

Zwariować można.

A teraz osuszam wylewki ,stoją trzy maszyny p.Plewińskiego i jak dobrze pójdzie za tydzień startujemy z parkietem.

Ciekawe,jak będzie wyglądał na podłodze olejowany czarny dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Solec nad Wisłą. droga na Ostrowiec Św.( a tu jadąc dalej dojedziemy do parku Jurajskiego w Bałtowie ) kierunkowskaz w lewo: Kol. Raj 1 .i wszystko jasne . dojeżdża się do samej Wisły . z drugiej strony Solca przeprawa promowa na stronę lubelską ( np. Kazimierz Dolny, Nałęczów ) naprawdę ładnie jest u nas .pozd. ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich budujących sie w Radomiu i okolicach. Ja dopiero zaczynam budowę w tym roku ( jak dobrze pójdzie z urzędami). Jestem na etapie załatwiania formalności. W chwili obecnej geodeta robi mi mapki do celów projektowych. Do 10 maja powinny byc gotowe. Później daję projekt do adaptacji i składam wniosek o pozwolenie na budowę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Antoniówce. Jest to 8 km od Radomia w stronę Kozienic.

.

Pozdrawiam

Powitać :)

Ja z kolei w Rożkach gm. Kowala. Mamy zatem wspólne Starostwo - życzę powodzenia w załatwianiu kwitów, szczególnie jak graniczysz z drogą powiatową. Ale ogólnie luzik :) - papiery załatwiam od lutego, pozwolenie będę miał (optymistycznie) w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . układali u nas . jesteśmy zadowoleni. firma profesjonalna - mają kilka ekip. dogadać się można w każdym szczególe . nam zabrakło kostki - przywieźli , wynikłe zmiany w koncepcji wykonywali . teren na naszym podwórku wymagał wysiłku i profesionalizmu z ich strony.kostka jest ułożona na 30% (spadek ) podjeździe - do obecnego czasu wszystko jest OK . codziennie jeździ samochód. pozd. ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...