Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja tuje kupuję w Siczkach. Facet ma szkółkę. Dobre ceny. Ale najważneijsze, ze wszystkie rośliny ma w doniczkach rosnace a nie przekopane z ziemi do doniczek. Jest 100% pewości ze sie przyjmą i będą ładnie rosły. Nie ma powalajacego wyboru w gatunkach ale ma te podstawowe i ładne rośliny. Mozna sie targować.

Jak jest zjazd na ten parking leśny, za tym zakrętem pod górkę zaraz. Zjazd na parking nad zalew jest po prawej a szkółka jest po lewej stronie przy ulicy. Mało roślin widac od ulicy ale z tyłu w polu ma szkółkę.

 

Bramę też mam Wiśniowskiego segmentową ale przemysłową. A na gruz najlepiej wynająć kntener z Almaxu. Coś ok 450zł kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja z kolei spytam bardziej doświadczonych o jakiegoś glazurnika ale naprawdę znającego się na rzeczy. Przede wszyskim musi umieć czytać projekt architekta oraz jeszcze raz umieć połączyć ze sobą takie tworzywa jak płytki i tapeta, płytki i panel fornirowany,tudzież płytki i drewno tekowe...juz sie boje,że będzie cieżko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło robił mi szklarz z ul. Partyzantów (róg z Niedziałkowskiego). To zwykłe szkło montowane na wkręty. On ma takie samo u siebie w domu. Sprawdza się idealnie. Po gotowaniu wycieram ręcznikiem papierowym i plynem do szyb. Nie ma sladów, nie ma plamek tłuszczu, brudnych fug jak miałam przy płytkach, no jestem bardzo zadowolona bo to proste i praktyczne rozwiązanie. A ze szkło jest zwykłe to i niedrogie :lol:

Płytę mam indukcyjną więc otwartego ognia nie ma. Płyta też grzeje tylko pod garczkami. Para wodna podczas gotowania ładnie się skrapla na szkle i łatwo je wytrzeć. Przy płytkach wsiaka w fugę.

Nie wiem co ma byc uciażliwego przy takim szkle. Ja nie widzę minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku zakładałam, że będzie szkło. W starej kuchni mam płytki i takie same obserwacje. Ale już w kilku miejscach usłyszałam, że za szkłem moga się gromadzić na przykład owady, tłuszcz z gotowania etc. Najciekawsze, że mówiły to osoby, które nigdy nie miały takiego szkła w domu.

Czy twoja szyba (nie mogę teraz podejrzeć u ciebie w dzienniku), odstaje od ściany bardzo? Jestem na etapie zamawiania mebli do kuchni, te milimetry rónicy są istotne, i czy sama montowałaś, czy można w tej firmie zamówić od razu usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował szklarz. Szyba jest przykręcona i przylega do ściany. Kiedys mąż wiercił wysoko przy suficie nad szybą i droche pyłu z wiercenia się tam dostało bo nie było okapu i pył leciał na szybę. Poprostu odkręciłam te śruby mocujace i wytarła a potem przykręciłam. Prosto i bez problemu czy narzędzi. Wykręciłam to palcami. :roll:

Owad to nei wiem jak mógłby tam wejsć.... A tłuszcz to juz wogóle nie wiem jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możecie mi polećić jakiegoś radomiskiego dystrybutora okien.

Firm oknowych mamy tysiące .. zależy mi na rozsądnym montażu .. bo zakładam że potrzebuje w miarę standardowe okna 5 komór na profilu Veka ..(jest kilku dystrybutorów okien bazujących na tym profilu)

Będe wdzięczny za opinie ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możecie mi polećić jakiegoś radomiskiego dystrybutora okien.

Firm oknowych mamy tysiące .. zależy mi na rozsądnym montażu .. bo zakładam że potrzebuje w miarę standardowe okna 5 komór na profilu Veka ..(jest kilku dystrybutorów okien bazujących na tym profilu)

Będe wdzięczny za opinie ...

Pozdrawiam

 

Wysłałem wam wiadomość na pocztę w temacie okien. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z was ma jakieś znajomości w starostwie wśród osób zajmujących się wydawaniem zezwoleń na wycinkę lasu prywatnego?

 

Wczoraj odmówili mi całkowitej wycinki 40szt sosen :( z prywatnego lasu..

Co za kraj gdzie człowiek z własnego prywatnego terenu nie może wyciąć drzewa i na jego miejsce posadzić nowego i jak tu być zadowolonym z władzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...