Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!!Poszukuję informacji na temat filtrów do wody (chodzi mi o filtr na cały dom)Moze ktoś zechce się podzielic opinia jak się sprawdza , czy rzeczywiście nie ma problemów z kamieniem w łazience np na kabinie prysznicowej,Ile kosztuje , jak jest z eksploatacją?Gdzie w Radomiu można go kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega w tym Makowcu. Miałam z nimi podobną historię. Rozmowa na tym samym poziomie. A ceny co tu duzo mówić, maja najwyższe w okolicy. Podejście do klienta tragiczne. Myslałam, ze mnie tak potraktowali bo jestem kobieta a jak wiecie kobieta w tej branży to ZAWSZE jest dla budowlańców blondynka :evil:

Mikołaj nie zawracaj sobie głowy. Bierz w innym miejscu. Nie zaszkodzi przyoszczędzic pare złotych. Rozsądne wydatkowanie na każdym etapie budowy umożliwia jej skończenie :wink:

 

Jzeżeli chodzi o Makowiec też mieliśmy taką sytuację jak poprzednicy - "miły" pan powiedział do mojego męża jak ten zapytał go o jakiś upust - "Upuścić to ja mogę Panu cegłówkę na nogę" !!!!!!!!!!! Nigdy więcej tam po nic nie pojechaliśmy i nie pojedziemy a przy okazji odradzamy :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo's :) bralismy od Wasika - miłe ładne panie - zrobiły nam wycenę, nie było problemu że wąska droga, że ciężko wjechać - na wszytsko mówili że dadzą radę - osobiście polecam - dowieźli nam za dlugie belki do stropu - wymiana bez problemu!!! POLECAM WASIKA :) - pustaki mielismy keramzytowe - obawiam się że w tym momencie z keramztu to miały tylko kolor :) - chyba że się mylę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac wasze opowiesci odnosnie odnoszenia sie do inwestora jest szokujace :o mam nadzieje tylko ze nie wszedzie.Jestem na poczatku drogi i jak na razie to tylko w urzedach bywalem ale wszystko bylo ok.Raz Pan w jednym urzedzie nie chciala przyjac pisma (taka jej praca)z mala pomylka nic nie znaczaca,wiec wyslalem polecony -przyjeli :D Mieszkam w IRL tu jest to nie do pomyslenia-obsluga klienta wzorowa ZAWSZE,ale z jakoscia troszke gorzej.Na szczescie mamy wolny rynek ktory wyeliminuje takich "biznesmenow'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Poszukuję informacji na temat filtrów do wody (chodzi mi o filtr na cały dom)Moze ktoś zechce się podzielic opinia jak się sprawdza , czy rzeczywiście nie ma problemów z kamieniem w łazience np na kabinie prysznicowej,Ile kosztuje , jak jest z eksploatacją?Gdzie w Radomiu można go kupić?

 

Posiadam tzw zmiękczacz wody już od trzech lat. jestem zadowolony nie ma nigdzie kamienia sanitariaty czyste, czajnik czyściłem zaraz po zamontowaniu i nigdy tej czynności nie powtórzyłem, Urządzenie to TAPWORKS 17 kosztowało ok 3200zł w 2006. Serwisować - taką ostatnio otrzymałem informacje - tego modelu nie ma za bardzo potrzeby, ponieważ jest to dobrej jakości urządzenie ( a podobno takie dostałem informacje że urządzenia z firmy na Warszawskiej coś szwankują chodzi o głowice) Zasypuje sól do pełna raz na rok dwa worki koszt około 50 zł . i nic więcej mnie nie interesuje

 

Moja rodzina jest zadowolona z tego urządzenia i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miał ktoś z was do czynienia z betoniarnią Beton-Bud na Zubrzyckiego. Powoli przygotowuje się do startu z budową :). Prawdopodobnie po 10.08 łopaty pójdą w ruch :).

 

Może dzięki temu trochę kondycji wskoczy :). W poniedziałek właśnie układałem deski w stos żeby wyschły przez rok no i trochę się namęczyłem. Walczę jeszcze z użędnikami o wycinkę lasu na krokwy i jest ciężko może ktoś ma jakieś znajomości w starostwie i mógłby mi trochę pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obdzwoniłem producentów betonu na naszym rynku i sprawa wygląda tak

Dla ilości około 50m3 dowóz ponad 20km+ pompa

 

Górażdże Beton - 200zł/m3

Beton-Bud - 210zł/m3

SpecBet - 230/m3

Mokra - 252/m3

Czyli jak widać można trochę zaoszczędzić :)

 

Orientuje się ktoś gdzie można kupić jakąś grubszą folię izolacyjną, albo gdzie jest jakiś większy wybór takich foli?

 

Zapomniałem napisać że to ceny dla betonu B25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do suporexu to jak wiosną rozglądałem się za materiałem to najtaniej było w centrobudexie na słowackiego ale to było wiosną

Ja w każdym bądź razie wybrałem pustaki thermopor bo kosztowały mnie 800zł taniej niż jakbym kupił suporexa :) no i jakoś wolałem ceramikę

 

Mam takie pytanie po ile płacicie murarzom z metra za ścianę i z jakiego materiału budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...