Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Czy ktoś z was wie gdzie w Radomiu jest jakiś sklep z dużym wyborem łopat ;)

Muszę sobie wybrać jakieś cudo co by mi dobrze w ręce leżało no i odcisków nie narobiło przy kopaniu fundamentów :)

Market albo duży skład budowlany. A odciski i tak będą- frycowe trzeba płacić :wink: Najgorsze są pierwsze 3 dni kopania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tylko nie pisz nam,ze to twoje auto

http://images47.fotosik.pl/177/60c4212a8fc372a3m.jpg

 

:D

 

 

Nie !

 

 

 

Moje ma zieloną maskę ;)

 

Wazne,ze BMW :D

 

P.S

Oczywiscie to sa tylko żarty nie obrazajac wlascicieli aut BMW niestety w PL moja one niestety zła opinie a szkoda taka marka juz dawno powinna zrobic z tym porzadek i zabac o wizerunek jaki ma na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T i A - Viking to nie Merc a raczej jakiś VW :)

A tak serio to jest jakaś firma która produkuje szpadel który nazywa się Mercedes :)

 

A te Vikingi w brymorexie kosztują coś koło 25zł a zwykły szpadel w hipermarkecie coś koło 20zł

Co do tych trzech dni kopania to myślę że wyrobię się w jeden dzień mam 6 pomocników do kopania ;) więc może odcisków się nie nabawię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od (nie jestem dokładnie pewien) Pan Adam Gołasz EKO-AQUA mieszka w Mazowszanach i tam ma siedzibę, a niedawno rozmawiałem też z osobą która się tym zajmuje oto namiar Pan Gregorczyk 512358629

 

dzięki za namiary własnie kupiłam ten zmiękczacz i czekam na montaż ale mam jedno pytanie czy da sie w nim ustawić regenerację objetosciowo a nie czasowo?W instrukcji niestety nie ma takiej informacji.Czy badasz regularnie twardość wody przed i po zmiękczeniu?HMMM..w instrukcji jest zalecenie prowadzenia przez 14 dni dziennika twardości.....Na jaki czas starcza Ci 54 kg soli.Czy rzeczywiście zużywacie mniej śr.chemicznych chodzi mi o pralkę wpisane jest, że wystarczy łyżka proszku na cykl?

pozdrawiam

 

 

Wieczorkiem wszystko opisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Maż wczoraj oglądał droższy ekogroszek w Pionkach. Stwierdził, ze chyba warto wydać wiecej a mniej się narobić. Narazie kupimy go kilka worków na próbę. 100zł droższy od zwykłego ekogroszku.

Też myslałam o brunatnym bo cenowo dużo tańszy ale jakość nie ta sama i popiołu duzo. Dlatego temat odpuściłam. Z Czech tani mozna kupić.

Acha i jeszcze jedno, podobno kopalnia Julian zaczęła nowe złoże kilka miesiecy temu i jakościowo już wcale tak rewelacyjnego węgla nie mają jak to było we wczesniejszych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że z takim opóźnieniem odpisuje ale walczę z budową a jak większość forumowiczów wie jakie to jest absorbujące.

Co do zmiękczacza to nie chce się powtarzać ale moja rodzina jest bardzo zadowolona z posiadania tego urządzenia, mieszkam na Wośnikach gdzie o ujęcie wody przy ul. Wośnickiej za bardzo się nie dba (wiem to z ust osób obsługujących tą stację). Wody nie badałem od chwili montażu zmiękczacza nie miałem takiej potrzeby, jest to odczuwalne za każdym razem gdy używamy mydła (woda miękka daje wrażenie mycia rąk w olejku) Zmiękczacz został zamontowany 28,02,2007r i spisuje się doskonale mimo kontaktów z różnych serwisów i firm wodnych nie poddawałem go serwisowi i czyszczeniu głowicy (po zasięgnięciu opinii ten model TAPWORKS NSC17ED) nie wymaga jak to co nie którzy twierdzą co rocznego przeglądu, jest naprawdę solidny. Z tego co wiem regeneruje się on objętościowo ale w przypadku zbyt długiego przestoju włącza się funkcja regeneracji czasowej (jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadkach dłuższej nieobecności). Sól zasypuje prawie że raz w roku zasobnik wystarcza naprawdę na długo. Sól kupuję w firmie ROMERO w Kosowie zaraz za przejazdem przy szkółce cena o połowę niższa niż w punktach z uzdatniaczami.

Co do proszku to żona twierdzi że naprawdę mało zużywa a pranie jest czyściutkie, kupuje raz w roku dwa takie wielkie pudła proszku w Niemczech i to wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ woda u mnie na działce jest zaplanowana na 2013rok tzn ulica dalej ale jak zapłace wodociagom to mogę zbudować sieć do mojej działki około 180m :( Nie mam wyjścia muszę wykopać studnie.Może mieliście podobna sytuacje i macie już wykopana studnie.Możecie polecić kogoś w Radomiu.Rozmawiałem dziś z Panem Maje...Zenon ma 35 lat doświadczenia w wierceniu studnii.Współpracował ktoś z tym Panem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lepiej wziąc drozszego wykonawcę ale dobrego bo z partaczami bedziesz mial tylko problemy.

 

Tej prawdy chyba nie trzeba przypominać :wink: Czasami każdy ma chwile zwątpienia i szuka oszczędności albo jest zmuszony wżiąść co jest,bo dobrzy zawsze maja długie terminy.Jeszcze nie buduje a już wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...