Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

No właśnie mam takiego fachowca ale ma się dopiero u mnie sprawdzić. Jeżeli się spisze to oczywiście go polecę. Wykonuje więźbę i pokrycie blacho dachówką. Zdecydowałem się na ciemny matowy grafit, i chyba z "pruchnik" cena jest bardzo przyzwoita a jakość podobna niezła, opcją jest jakaś japońska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam po dluzszej nieobecnosci.Piszac ostatnio mialem dylemat z dzialka.Na dzien dzisiejszy jest dzialeczka,pozwolenie na budowe i wielkie checi aby juz rozpoczynac budowe wlasnego kata.Jako ze wiekszosc z Was ma w mniejszym lub wiekszym stopniu doswiadczenia budowlane skromnie licze na wasza pomoc.Na dzien dzisiejszy chcialem podpytac o dobrego kierownika budowy,ktory cos podpowie,doradzi itd,ewentualne namiary i stawki cenowe jakie sobie kierownicy zycza za prowadzenie budowy.Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie forumowiczow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystam z kierownika mariusz_radom po rozmowie wydaje sie osoba znajaca sie na temacie.Porozmowie z kilkoma KB z anonse ten Pan byl bezkonkurencyjny.A mialem jeszcze od kogos chyba od wilko polecenie tego Pana.Jak chcesz to wysle Ci numer.Cena to 1200zl za 10wizyt lub 1500 za 15.

W anonsach bylo taniej,ale juz po rozmowie nie chce miec z tymi ludzmi nic do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiA oczywiscie poprosze o namiary na tego kierownika na priv.Ja dzis rowniez podzwonilem z anonsow po kb ktorzy sie oglaszaja i mam wrazenie ze nie wiedza o czym z nimi rozmawiam.Co prawda ceny dosc atrakcyjne w porownaniu z 1200-1500 bo okolo 700-800 zl ale chyba warto doplacic komus kto zna sie na rzeczy i spac spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłam go polecić i ze inni też są zadowoleni. Kilkorgo naszych znajomych też z Jego uslug skorzystało.

Dodam jeszcze tylko, że robił nam tez odbiór.Zero problemów, minimum spraw do załatwienia. Praktycznie tylko podpisałam dokumenty i dostałam pozwolenie na zamieszkanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że kontaktami którymi warto to sie dzielę. Tych których nie polecam to o nich nie piszę.

Mogę polecić:

-stolarza do kuchni i szaf wnekowych

-stolarza do schodów, tarasów i wyrobów z drewna

-glazurnika

-wylewki

-chłopaków od elewacji

-hydraulika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaglądam znowu zza płota,

czy nie macie może namiaru na producenta okien w kolorze olcha lub zbliżonym? - generalnie jaśniejsze od złotego dębu

szukam takich po internecie z marnym skutkiem,

na razie w grę wchodzą zarówno drewniane jak i plastiki,

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

proszony jest o cynk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...