Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam i pozdrawiam wszystkich budujących.

 

Dołączyłem do Waszego grona 24-08-2009 (start budowy). W tej chwili cieśla kończy więźbę. W poniedziałek 26-10-2009 zacznie pracować dekarz. Buduję wg projektu muratora Niewielki M05B. Dom powstaje na Józefowie. Już jeden taki domek w Radomiu jest zamieszkany. Przy okazji pozdrawiam Michała dzięki któremu zdecydowałem się na ten wybór :). W tym roku planuję stan surowy otwarty. Mam nadzieję że 1 grudnia wszystko będzie skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Konradzie

dzięki za pozdrowionka, zobaczysz sam zamin sie nie obejrzysz też będziesz na swoim :D Miło że moje podpowiedzi się przydaly, jakbyś miał jeszcze jakieś pytanka to wiesz jak mnie znaleźć.

Pozdrowionka dla budujących i już wybudowanych :lol:

Siema !

Już nie mogę się doczekać końca a tu będzie kilka miesięcy postoju :(

P.S. Tego błędu ze schodami nie mogę sobie wydarować ! :/

 

Witaj Konrad w naszej grupie. Widzę że prace szybko postępują.

Nie chciałeś zrobić w garażu jednego większego okna zamiast tych dwóch?

Witaj !

Faktycznie w 2 miesiące od rozpoczęcia mam już więźbę. W tym względzie jestem pozytywnie zaskoczony ale teraz pogoda kiepska więc dach będzie się wlókł. Co do okien w garażu to nawet się nie zastanawiałem. Nie miało to dla mnie znaczenia więc zostawiłem tak jak było w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz że trzeba było zrobic jedno większe jak ci przyjdzie wstawiac okna.

A o co chodzi z tymi schodami?

Szczerze współczuję ich kształtu ale to indywidualna sprawa kazdego.

Niektórym sie takie bardzo podobaja.

Własnie przy takim szybkim budowaniu trzeba byc 2x bardziej czujnym niz normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów.

 

mam nadzieję, że to odpowiedni wątek do zadania pytania, jeśli nie, to przepraszam i proszę o usunięcie postu.

 

mam pytanie: czy ktoś z Was zna godnego polecenia cykliniarza z okolic Pionek, Kozienic, Radomia (ja mieszkam w Pionkach), który przyjmuje małe zlecenia? akurat w moim przypadku chodzi o 2 pokoje, których łączna powierzchnia wynosi około 22 m2 -słyszałem że niektórzy nie przyjmują takich małych zleceń.

 

z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum. :D

Nikt nie będzie usuwał Twojego postu, każdy uczy się całe życie i pyta.

U mnie deski na podłogę kładła dobra ekipa z Zadobrza. Fajne chłopaki, mili i znają robotę. Mogę ich polecić z zamkniętymi oczami i wydaje mi się, że takie zlecenie przyjmą, tylko nie wiem, jak z terminami. Teraz okres przed świętami i każdy goni z robotą na święta.

Pan Jacek - 692 441 531.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz że trzeba było zrobic jedno większe jak ci przyjdzie wstawiac okna.

Szczerze współczuję

Własnie przy takim szybkim budowaniu trzeba byc 2x bardziej czujnym niz normalnie.

 

Wilko czy ty odrazu,chcesz przestraszyc i spłoszyc nowych inwestorów naszego regionu :D

Cicho bo pójda jeszcze do warszawskiej grupy. :lol:

 

Powodzenia w dzialaniach zycze szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...