Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

Zobaczysz że trzeba było zrobic jedno większe jak ci przyjdzie wstawiac okna.

Szczerze współczuję

Własnie przy takim szybkim budowaniu trzeba byc 2x bardziej czujnym niz normalnie.

 

Wilko czy ty odrazu,chcesz przestraszyc i spłoszyc nowych inwestorów naszego regionu :D

Cicho bo pójda jeszcze do warszawskiej grupy. :lol:

 

Powodzenia w dzialaniach zycze szczerze.

 

Że niby ja???

No co ty :D

wręcz pzreciwnie.Chcę zachęcić wszystkich do większej aktywności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zobaczysz że trzeba było zrobic jedno większe jak ci przyjdzie wstawiac okna.

A o co chodzi z tymi schodami?

Szczerze współczuję ich kształtu ale to indywidualna sprawa kazdego.

Niektórym sie takie bardzo podobaja.

Własnie przy takim szybkim budowaniu trzeba byc 2x bardziej czujnym niz normalnie.

:D :D :D

Wilko ja to wiem,ale nowi - nie.Jak sie obraza,to bedziemy tu pisac raz w miesiacu, jak ktos sie pomyli :wink:

Zapraszamy wszystkich do wiekszej aktywnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popychajcie, popychajcie stronę :lol: :lol:

 

A ja z innej beczki. Coś słyszałam ze rondo na Kozienieckiej beda przerabiać? Dwupasmowy wyjazd z miasta ma być. A czy przy Jadarze też coś robić bedą? Jak oni otworzą sobie tą nowa hale to ulica stanie na dobre. Już teraz korki na rondzie są nie do zniesienia.

Czy coś wiadomo, czy dalej w kierunku Jedlni robić też będą ze zjazdem z ronda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze o 6:30 rano :lol: :wink:

 

I to Cie ratuje :D

Okolo 8-9 rano i 15-17 sześć lat temu nie było tak fajnie z tego co pamietam.

Przez te lata 2x Rajec,północna jak sie rozbudowały.Po ostatnim pobycie w radomiu widziałem jak duze "domowiska"tam powstaja.Wyobrazam sobie co jest teraz.

Dlatego tez wybrałem drugi koniec miasta-cisza,piekne tereny wsi radomskiej laski,5-6minutowy dojazd do centrum w godzinach szczytu,2x alternatywne dojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonasz mnie :lol:

 

Nawet nie próbuje :D Kazdy czuje sie najlepiej tam gdzie juz mieszkał lub miał stycznosc z tym miejscem.Ance(moja zona)bardzo sie podobały dzialki na północnej-koszmarnie drogie jak na jeden dojazd i to jeszcze zakorkowany tylko dlatego odrzuciliśmy północna.Teren jest super,obawialismy sie tylko,ze jak powtana wszystkie te domki tam to zrobi sie takie "domowisko"-nie masz pełnej prywatnosci,swobody ktorej pragniesz od domku.My szukaliśmy szybkiego dojazdu,spokoju,las w poblizu.Nie brałem wogóle pod uwage Jezowej Woli i pierwsza działka i kupiona.

Preferencje wyboru miejsca do zamieszkania to indywidualna decyzja jest duzo zmiennych takich jak np:

-darowana działka od rodziny a kupno

-itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. U nas to poprostu ojcowizna była a i uciec chcieliśmy z miasta.

Gdyby nie takie warunki pewnie nie podjelibysmy wogóle tematu budowy.

Podmiejskie osiedla wogóle nas nie interesowały.

Nasze okolice są dość modne od kilku lat. Ludzi i domów przybywa. Ceny działek w Jedlni są prawie jak w Radomiu. Ze względu na mikroklimat i spokojny dojazd przez Kozienice, ciagną tu też emeryci z Warszawy.

Nie mam nic przeciwko. Infrastruktura się poprawia, jest coraz ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popychajcie, popychajcie stronę :lol: :lol:

 

A ja z innej beczki. Coś słyszałam ze rondo na Kozienieckiej beda przerabiać? Dwupasmowy wyjazd z miasta ma być. A czy przy Jadarze też coś robić bedą? Jak oni otworzą sobie tą nowa hale to ulica stanie na dobre. Już teraz korki na rondzie są nie do zniesienia.

Czy coś wiadomo, czy dalej w kierunku Jedlni robić też będą ze zjazdem z ronda?

 

Zgadza sie czytałem w prasie że od ronda do skrętu na północną ma być nowy asfalt jakieś światła tam są spore pobocza więc pewnie remont ograniczy sie na poszerzeniu pasów i do dobudowania skrętów no i tych światłach na północnej.

A propo dzielnic to mnie tam podoba sie Godów :) trochę na uboczu ale są dwa autobusy szkola na młodzianowie no i ceny kiedy kupowaliśmy działkę były jeszcze normalne bo teraz to jest jakiś kosmos :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupilismy działke.Podczas poszukiwań duzo widziałem.Prawda jest taka,ze brak ładnych działek tzn:

-szerokość min 23m

-połozenie to indywidualna ocena kazdego kupujacego

-brak odpowiednich dokunemtów (planu zag.miejscowego lub warunkow zabudowy)

95% nie maja odpowiedniej szerokosci a ceny kosmos

Wlasciciel ladnej dzialki widza ta cene i znajac walory swojej daje wieksza i wtedy ten od tej "kiszki" mówi on dał tyle to i ja dam bo 1m2 to 1m2 cena taka sama.

Szukajac dzialki 2 lata pare razy wpakowałbym sie w działke na ktorej mógłbym ziemniaki teraz zbierać :D

Za ladna dzialke trzeba słono zapłacić.Niektore działki ktore widziałem 3 lata temu są w anonse do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racją z tą szerokością potem jest problem z projektem domu.

My na całe szczęście wybraliśmy projekt ktory nam sie podoba i zmieścił sie na tych naszych 21 metrach szerokości. Ale optymalnie to 23 metry i większośc projektów sie mieści.

Co do planów zagospodarowania to też jest problem bo malo działek w Radomiu ma plany wg nowej ustawy, a stare straciły ważność ale na szczęście mozna zawsze podpytać w archtekturze czy wydadzą warunki jak pod warunkiem że się trafi na przyjemną panią za biurkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozienicka rzeczywiście ma być dwupasmowa, ale nie do Północnej a do Potkańskiego, czyli do granic Radomia. Dalej to już Jedlnia ;-) czyli Mayland musisz naciskać na swoje władze ;-) Też od miesiąca dojeżdżam z tych okolic, ale nie muszę Kozienicką, mogę Wolą do Energetyków, co nie zmienia, że na Zbrowskiego i tak korek. Ale nie narzekam, bo koło domu lasek blisko i cisza ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę w takich godiznach, ze korków praktycznie nie odczuwam. Jak wracam to największy korek jest od Michałowa. Tam stoją już od wiaduktu. To jest duzy problem bo to przecież droga krajowa, przelotówka. Ale to nie mój problem bo ja jadę od lotniska :wink: :lol:

Ja też nie narzekam ale pewnie zacznę, jak remonty rozpoczną tej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi warunkami to nie taka prosta sprawa,bo jak Pani powie,ze warunki wyda.Wystąpisz oficjalnie z wnioskiem a tu odpowiedz negatywna i co komu sie poskarżysz?Przewaznie odpowiedz jest taka:"prosze zostawic wniosek i czekac na odp. do 3 m-c".Osoby pracujace tam maja specjalne szkolenia na bycie niemiłym :D Koszt wniosku to okolo 30zl.

My stracilismy ponad rok na czekanie na warunki.Działki ktore miały dostać warunki na 200% i właściciel dawał sobie ręke uciąć ,ze dostana bo on ma wielkie znajomosci na 1000% dostawały odpowiedz negatywna i jeszcze to ja musiałem za to płacić.Wiec w ostatni rok poszukiwań najpierw pytałem o warunki jak nie ma to koniec rozmowy bo to nie ma sensu.Chyba,ze lubisz hazard. :D

Czasami miejsce wynadradza niedogodnosci typu korki,ale pomyślcie teraz ile czasu zmarnowalibyście jezeli np macie własna firme i czesc pracy musicie miec w domu i kilka razy dziennie trzeba podskoczyc do domu.

Jezeli jezdzisz tylko raz rano w jedna strone i tylko raz po poludniu to pół biedy.

A co sie dzieje z WILKO ktoś wie?

Chory jest, nic nie pisze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te korki są w okreslonych godzinach. Przynajmniej na tym rondzie o którym piszemy. Potem się całkiem dobrze wjeżdża i wyjeżdża. :lol:

 

Warunki zabudowy to nie problem. Można wystapić zawsze i nie trzeba byc waścicielem. Troche sie czeka, to fakt. Nie wyobrażam sobie kupowania kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...