Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chyba się muszę przedstawić najpierw bo jestem tu pierwszy raz chociaż rodowitą Radomianką jestem;). Zatem Witam Wszystkich!

 

Chciałam zapytać ekipę do ocieplenie poddasza + karton gipsy. Chciałam ładnie poprosić Was o namiary do jakiejś fajnej ekipy;). I jeszcze szukam dobrego glazurnika!

 

 

Widziałam, że wcześniej ktoś pytał o strop ze Specbetu - ja jestem zadowolona (tylko jeden pustak się rozpadł;). Styro-betonowy (podobno lżejszy od beto-keramzytu i cieplejszy...). Był rozkładany we wrześniu zatem jeszcze trudno powiedzieć jak się "sprawuje".

 

Pozdrawiam Grupę Radomską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się muszę przedstawić najpierw bo jestem tu pierwszy raz chociaż rodowitą Radomianką jestem;). Zatem Witam Wszystkich!

 

Chciałam zapytać ekipę do ocieplenie poddasza + karton gipsy. Chciałam ładnie poprosić Was o namiary do jakiejś fajnej ekipy;). I jeszcze szukam dobrego glazurnika!

 

 

Widziałam, że wcześniej ktoś pytał o strop ze Specbetu - ja jestem zadowolona (tylko jeden pustak się rozpadł;). Styro-betonowy (podobno lżejszy od beto-keramzytu i cieplejszy...). Był rozkładany we wrześniu zatem jeszcze trudno powiedzieć jak się "sprawuje".

 

Pozdrawiam Grupę Radomską!

 

A witamy, witamy nową forumowiczkę serdecznie.

:D

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście podesłać mi namiary na jakieś sprawdzone ekipy murarskie..

>Gelo_26

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić firmę "KOSONÓG". Kontakt znajdziesz w internecie. Budowali u mnie i u dwóch znajomych. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Tylko widziałem, że już zacząłeś budowę. Co z poprzednią ekipą ?

 

Przy okazji zapytam czy cena 30 zł za m2 ułożenia 2 warstw wełny (25 + 5cm), płyty KG, szpachlowanie (bez malowania) jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonradRak a czy ta ekipa do ocieplania jest z polecenia? Byłabym też zainteresowana. Myślę, że to jest dobra cena, może z malowaniem byłoby 35zł.

 

Pozdrawiam

 

 

Przy okazji zapytam czy cena 30 zł za m2 ułożenia 2 warstw wełny (25 + 5cm), płyty KG, szpachlowanie (bez malowania) jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonradRak a czy ta ekipa do ocieplania jest z polecenia? Byłabym też zainteresowana. Myślę, że to jest dobra cena, może z malowaniem byłoby 35zł.

>ana_a

Witaj, ta ekipa to znajomy który dorabia tak sobie z jeszcze jednym człowiekiem. U mnie zrobili tylko 1 warstwę wełny między krokwie. Dopiero jak położą drugą+płyty to będę mógł ich na 100% polecić (a będzie to dopiero koło maja 2010r). Jak rozliczałem się za wełnę to marudzili, że przy dużych skosach będą brali 35zł za m2 bo musieli robić leżąc. Za malowanie bierze 8 zł. Jeśli jesteś zainteresowana to prześlę tel na prv.

Pozdrawiam, Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się muszę przedstawić najpierw bo jestem tu pierwszy raz chociaż rodowitą Radomianką jestem;). Zatem Witam Wszystkich!

 

Chciałam zapytać ekipę do ocieplenie poddasza + karton gipsy. Chciałam ładnie poprosić Was o namiary do jakiejś fajnej ekipy;). I jeszcze szukam dobrego glazurnika!

 

 

Widziałam, że wcześniej ktoś pytał o strop ze Specbetu - ja jestem zadowolona (tylko jeden pustak się rozpadł;). Styro-betonowy (podobno lżejszy od beto-keramzytu i cieplejszy...). Był rozkładany we wrześniu zatem jeszcze trudno powiedzieć jak się "sprawuje".

 

Pozdrawiam Grupę Radomską!

 

Glazurnik - dobry tylko troche marudny - ale taka złota raczka Grzegorz 604347055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Konrad, mam spory dach - będę szukała dalej (więcej ludzi w ekipie;). Poza tym potrzebuje ich ciut wcześniej (marzec, ostatecznie kwiecień). Chociaż to wszystko od pogody będzie zależało...

 

Pozdrawiam serdecznie

 

KonradRak a czy ta ekipa do ocieplania jest z polecenia? Byłabym też zainteresowana. Myślę, że to jest dobra cena, może z malowaniem byłoby 35zł.

>ana_a

Witaj, ta ekipa to znajomy który dorabia tak sobie z jeszcze jednym człowiekiem. U mnie zrobili tylko 1 warstwę wełny między krokwie. Dopiero jak położą drugą+płyty to będę mógł ich na 100% polecić (a będzie to dopiero koło maja 2010r). Jak rozliczałem się za wełnę to marudzili, że przy dużych skosach będą brali 35zł za m2 bo musieli robić leżąc. Za malowanie bierze 8 zł. Jeśli jesteś zainteresowana to prześlę tel na prv.

Pozdrawiam, Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za namiary na murarzy z braku czasu dopiero w weekend jestem omówiony z kilkoma na rozmowę :)

 

KonradRak - co do wcześniejszej ekipy to sprawa wygląda tak że to ja z tatą byłem tą ekipą :) no i pierwotnie plan był taki że to tata miał murować dom ale raczej nie dadzą mu tyle w pracy urlopu więc zostało mi znalezienie innej ekipy ale tylko do wymurowania ścian kominów do stropu, ewentualnie jeszcze szczyty.

Dach i strop chyba będziemy raczej robić sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem z grupy piaseczyńskiej. Jako że w naszych okolicach sporo inwestorów kupuje szamba gotowe produkowane w okolicach Radomia, proszę gorąco o podzielenie się wiedzą w kwestii sensownych firm z waszych okolic, które zajmują się tematem. Które są warte polecenia, które omijać szerokim łukiem. Czytałem co nie co, ale sądzę że będziecie mieli lepsze rozeznanie w temacie.

Gorąco proszę o jakieś doradztwo.

 

Aha, moja babcia, jak jeszcze żyła, mieszkała na Niedziałkowskiego, obok Kelles-Krauza :)

 

pozdrawiam

 

St.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem z grupy piaseczyńskiej. Jako że w naszych okolicach sporo inwestorów kupuje szamba gotowe produkowane w okolicach Radomia, proszę gorąco o podzielenie się wiedzą w kwestii sensownych firm z waszych okolic, które zajmują się tematem. Które są warte polecenia, które omijać szerokim łukiem. Czytałem co nie co, ale sądzę że będziecie mieli lepsze rozeznanie w temacie.

Gorąco proszę o jakieś doradztwo.

 

Aha, moja babcia, jak jeszcze żyła, mieszkała na Niedziałkowskiego, obok Kelles-Krauza :)

 

pozdrawiam

 

St.

 

Witam kolegę.

Zapytaj tu:

http://www.bratbud.pl/nasza_oferta_szamba.html

Co prawda szamba od nich nie brałem ale nadproża mieli bardzo dobre a te szamba które u nich widziałem

wyglądały na solidnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam swoją prośbę o namiary na sprawdzoną ekipę z Radomia lub okolic do budowy domu w systemie Thermodom.

 

Nie wiem czy chciałbym być pionierem w tej technologii.

Tobie taż radzę nie byc królikiem doswiadczalnym. Niech ta technologia pobędzie na rynku ze 3 lata a przekonamy sie o jej zaletach i wadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan76 - na który system się zdecydowałeś TH300, TH400?

 

Przy tej technologi chyba warunkiem koniecznym jest wentylacja mechaniczna, ciekaw jestem jak potem wygląda układanie przewodów elektrycznych na ścianach w tym styropianie? banan76 liczyłeś koszt wykonania 1m2 ściany na gotowo w tym systemie? ciekawe czy wyjdzie taniej niż silka 19cm + styropian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...