Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Wilko.

Dopiero zbieram wiadomości i cieszy mnie każda sugestia.Z chęcią się przejadę i pozwiedzam Twoje(jak sądzę)strony.A nóż- widelec................ :p :p :lol:

Właśnie zajrzałam na zumi sporo wolnych terenów tam koło Ciebie.Warto zajrzeć :wink: :wink: :wink:

 

Dokładnie. :

Teren jeszcze dość rozległy, zabudowa niezbyt gęsta, wszystkie media w ulicy,

położenie na wzniesieniu, dojazd do miasta z kazdej strony, szkoła, kosciół,

ludzie też ok. Do pełni szczęścia brakuje tylko lasu:-)

No ale jeśli ktoś chce mieć blisko las to trzeba z Mayland pogadać.

Wg mnie to bardzo dobra lokalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wilko.

Dopiero zbieram wiadomości i cieszy mnie każda sugestia.Z chęcią się przejadę i pozwiedzam Twoje(jak sądzę)strony.A nóż- widelec................ :p :p :lol:

Właśnie zajrzałam na zumi sporo wolnych terenów tam koło Ciebie.Warto zajrzeć :wink: :wink: :wink:

 

Ja tez te tereny - kanalizacja jest, woda jest - samoloty zima nie lataja - latem czasami potrafia byc upierdliwe - ale da sie wytrzymac - planu nie ma - plany zagospodarowania wydawane w zaleznosci od dzialek zabudowanych obok - strona w kierunku makowca tansza od tej w kierunku szkoly i ok.ul.ziembickiego, bankowej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po las i wodę to najbliżej do Siczek i tam też się przejadę :wink: :wink: Dzięki Wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi.Wszystko jeszcze przede mną ale Wam zazdroszczę ,że macie już swoje miejsce :) :)

 

możesz jeszcze okolice na dojeździe do Domaniowa od strony PRZYTYK, ZAKRZEW.ostatnio widziałam dość atrakcyjne cenowo działki okolice Oblasu,Przytyka.(woda i las w zasiegu wzroku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Ja z prośbą do Mayland :)

 

Jeśli można prosiłabym o namiary na stolarza, zarówno do szaf, mebli kuchennych itp jak i zajmującego się schodami oraz podłogami. Ponadto proszę jeszcze o nr do glazurnika bo też wyczytałam że ma Pani sprawdzonego.

 

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak w temacie. Czy ktoś zgłaszał ostatnio odbiór domu do nadzoru w Radomiu? Jak wyglądają formalności? Czy poza dziennikiem budowy, oświadczeniem kierbuda, kominiarzem, elektrykiem, geodetą i audytem (nie mamy gazu więc bez gazownika) trzeba coś jeszcze? I ile kosztuje ta przyjemność?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się robi drogo niestety :wink: :wink: Rzeczywiście ofert niewiele znalazłam jedną dość ciekawą ale w Jedlni Letnisko :roll: :roll: Chyba się robię na stare lata aspołeczna bo ja to bym chciała tak na uboczu,żeby mi nikt w okna nie zaglądał :wink: :wink: W Domaniowie straszny tłok w lato chyba?

 

W Domaniowie jest sporo ładnego miejsca jeszcze.Jezeli nie przeszkadza Wam odległość do miasta to polecam.Dojazd jest szybki,napewno 1/2 czasu dojazdu do siczek oczywiście po przekroczeniu ronda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...