Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Radomska


Djack

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli macie jakąś godną polecenia ekipę tynkarzy (tynki cementowo-wapienne) i wylewkarzy - oczywiście maszynowych bo czas nagli to proszę na PW :)

 

Nikt jeszcze nie tynkował, czy ekipy nie warte polecenia? :(

 

Tynkarzy miałem bardzo dobrych a gosci od wylewek super.

Pamiętaj, że bardzo ważną rolę odgrywa jakośc piachu.

Ja po kilku podejściach trafiłem wreszcie na ten właściwy :-)

Wylewki wydlądają jakbym gładź na nich położył.

 

Namiar na extra piach: 048 383-57-15

 

Namiar na fachowców mogę na Priva podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Za wode palcialam ok 60zl z materaialem - za kanalizacje drozej ale nie pamietam juz ile.

 

Dzięki za odpowiedzi, a może jeszcze jakieś namiary na priva na ekipy od podłączenia wody i kanalizacji, ja mam sporą działkę i trzeba pociągnąć coś około 80 m.

 

Z góry wielkie dzięki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

Ja z mężem zaczynamy oglądać działki! Powiem szczerze ze w rejonie jaki nas interesuje jest bardzo drogo! Dobrze ze mój mąż zawsze sie targuje i coś ludzie opuszczają!

Na niczym zupełnie sie nie znamy ale podjęliśmy wyzwanie aby sie budować! Może to żle może nie to sie okaże! Proszę napiszcie na co zwracaliście uwagę przy wyborze działki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmienili to forum to jakaś taka cisza nastała albo może wszyscy cierpią na brak czasu i pracują pełna parą nad swymi marzeniami :)

Przy okazji spytam.. macie namiary na jakiś dobry tartak gdzie można w miarę tanio kupić krokwie itp.

 

Zgadza się Gelo. Powiem Ci, że mnie osobiście kompletnie nie podoba się to nowe forum.

Co do tartaku to polecam ten w Makowie. Przy wyborze tartaku nie kieruj się tanim tylko dobrym. Ja byłem zadowolony z tego z Makowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja z mężem zaczynamy oglądać działki! Powiem szczerze ze w rejonie jaki nas interesuje jest bardzo drogo! Dobrze ze mój mąż zawsze sie targuje i coś ludzie opuszczają!

Na niczym zupełnie sie nie znamy ale podjęliśmy wyzwanie aby sie budować! Może to żle może nie to sie okaże! Proszę napiszcie na co zwracaliście uwagę przy wyborze działki!

 

Miło nam powitać nowych forumowiczów.

Zaznaczam, że nie będzie łatwo ale od czego ma się forum :-)

Co do działki to jest bardzo wiele czynników, które są ważne przy wyborze działki.

Zacznijcie od tego jaki jest dojazd, jak jest umiejscowiona, jakie gabaryty, stan prawny, itd.

W jakiej okolicy poszukujęcie działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...