Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Witajcie.

Mam pytanie i prośbę o polecenie - gdzie zaopatrywaliście się w bloczki fundamentowe? W okolicy czy może gdzieś dalej ze względu na cenę (internet, z polecania?)?

Szukam sprawdzonej jakości i dobrej ceny Mam propozycje od lokalnych dostawców od 2,03zł/szt netto do 2,2zł/szt netto. Oczywiście B20 38x24x12.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Popytaj lokalnych dostawców skąd mają towar, gdy ja się budowałam to mieli z Kałuszyna żużlowe, bardzo kruche, więc kupowałam w Mrozach w Makrobecie.

 

Dziękuję za info, ja wstępnie dogaduję się z betoniarnią Korzeniaka z Sulejówka. Zobaczymy co wyjdzie...

 

A jaką betoniarnię do betonu na ławy polecacie z okolic? Jakość, cena, uczciwość i słowność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć,

 

Czy ktoś miał do czynienia z dystrybutorem OKNOPLAST, firmą Trend, która mieści się przy Warszawskiej w Mińsku?

 

Podobno jest teraz wielu nowych dystrybutorów OKNOPLASTU, a są pogłoski, że firma nie odpowiada za bardzo za jakość wykonania w przypadku problemów. Nie wiem czy sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć,

 

Czy ktoś miał do czynienia z dystrybutorem OKNOPLAST, firmą Trend, która mieści się przy Warszawskiej w Mińsku?

 

Podobno jest teraz wielu nowych dystrybutorów OKNOPLASTU, a są pogłoski, że firma nie odpowiada za bardzo za jakość wykonania w przypadku problemów. Nie wiem czy sprawdzone.

 

Ja się nie zgadzam.. U mnie wstawiali wszystkie okna i drzwi, montowali rolety zewnętrzne oraz parapety. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
Paweł Rudnik - budował u mnie - polecam

 

 

U mnie nie budował, ale zaczeliśmy rozmowy o tym, że chcemy mu zlecić budowe dokładnie ponad rok wcześniej (kilka spotkań, + korespondencja mailowa), Pan stwierdził, że umowę podpiszę przed samym rozpoczęciem robót, spokaliśmy, się także w zimę żeby ustalić finalne szczegóły - to wszystko tylko po to, żeby w decydującym momencie Pan mi mógł powiedzieć że jednak nie da rady. Uważam, że nie jest to profesjonalne zachowanie, zostałam bez murarza na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Szukam firmy budowlanej do budowy w 2016 w mińsku mazowieckim - domek jednorodzinny + wyburzenie oficyny.

 

witaj sasiedzie :-)

 

smiało możmy polecić firme MARBUD. Budowali u nas już z 7 lat temu i u kilku ludzi z forum równiez. Telefonu nie pamiętamy ale strone ich tak: http://www.budowadomow.waw.pl

 

Sa z okolicy Mińska

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...