Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Przestrzegam przed firmą MAW BUD Marek Woźny niestety firma okazała się tą z czarnych komedii. Panowie budowlańcy których przysłał właściciel Marek Woźny "uczyli się" budować na naszym domu. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy dokumentacji uzytych materiałów. Po zapłaceniu ostatniej faktury kontakt stał się niemozliwy. Pan włascieel nie odbiera telefonów, nie odpowiada na sms-y. Niestety ich papractwo wychodzi teraz na każdym etapie. Mam zdjęcia nieprzytomnych pracowników więc zainteresowanych zapraszam na priv. OSTRZEGAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Sprzedam przydomową oczyszczalnię ścieków Aquamatic STM nigdy nie używana i nie montowana. Komplet osadnik wstępny, komora biologiczna, pompa powietrza, skrzynka montażowa, książka użytkownika do 8 osób. Cena do negocjacji. o tym cudzie można poczytać tu http://aquamatic.com.pl/oferta/oczyszczalnie-przydomowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam obecnie okien w szczególności HS (przesuwne). Czy ktoś montował takie okna i może polecić firmę montującą okna ewentualnie jakiej firmy na pewno nie brać.

 

 

I przy okazji: mam do oddania kilkanaście m3 ziemi po zdjęciu humusu. We własnym zakresie załadunek i transport

 

 

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witajcie,

szukam sprawdzonej i godnej polecenia ekipy, która postawi nam dom w 2017 roku (najlepiej od fundamentów po dach).

Czy komuś budował pan Niepiekło albo Klimek? Póki co takich dwóch murarzy znalazłam w okolicy. Macie co do nich jakieś uwagi?

Pozdrawiam

 

Mogę polecić Pana Staśka (nazwiska nie pamiętam) 503 455 906 - facet zna się na rzeczy i potrafi doradzić, co prawda sam z ekipą nie robią dachu ale współpracują z dobrym dekarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witajcie,

Zwracam się z prośbą o polecenie sprawdzonego i dobrego hydraulika, który ogarnie temat kompleksowo (może być z przyłączami wod-kan). Budowa w Debem Wielkim. Nie musi być najtańszy, zależy mi na jakości i żebym mógł go samego zostawić z robotą bez obaw co zobaczę po powrocie (budowa na odległość).

Dziękuję i pozdrawiam, Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam

 

Sprzedam furtkę ocynk + kolor grafit 100x170, wraz ze słupkami wypełnioną panelem ( 5mm )

 

Stan bardzo dobry, furtka użytkowana przez 2 lata, może służyć jako element tymczasowy lub docelowy

Jakość wykonania i materiałów zdecydowania lepsza niż standard z marketu

Komplet wraz z zawiasami, zamkiem i klamką

Dodatkowo drugi nowy zamek ( kupiony na zapas )

Odbiór w Chrośli tel: 664124360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 8 months później...

Witajcie :-)

 

Czy ktoś tu jest? Buduje albo przymierza się do budowy w okolicach Mińska mazowieckiego?

 

12 lat temu jako -justyna założyłam ten wątek ale wtedy nie udało nam się wybudować wymarzonego Słoneczka II. Potem było włąsne mieszkanie ale wrócił pomysł budowy domu. Tym razem TK34 :-)

 

TK34 NA WSPÓLNEJ... Dziennik budowy z komentarzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witajcie :-)

 

Czy ktoś tu jest? Buduje albo przymierza się do budowy w okolicach Mińska mazowieckiego?

 

12 lat temu jako -justyna założyłam ten wątek ale wtedy nie udało nam się wybudować wymarzonego Słoneczka II. Potem było włąsne mieszkanie ale wrócił pomysł budowy domu. Tym razem TK34 :-)

 

TK34 NA WSPÓLNEJ... Dziennik budowy z komentarzami

 

Jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...