Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może ktoś wie i podpowie gdzie w okolicy można kupić węgiel EKO-groszek Pieklorz orginalnie pakowany i suchy, przechowywany pod dachem?

Ja ten temat przerabiałem, węgiel kupowałem od 4 lub od 5 dostawców jak narazie najlepszy na który trafiłem jest za salonem skody jadąc na wawe 800zł tona workowany.

 

Pisał ktoś jeszcze o zbiorniku na szambo, jak na jesień dowiadywałem się w mrozach to koszt 10m3 był ok 5500, taniej było u kogoś też chyba z mrozów ale nie mieli montażu..., wybrałem klienta z Radomia ogarnął cały temat za 2600jak dobrze pamiętam, oczywiście do tego certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zgłaszałam zakończenie budowy - nikogo nie było, nikt się nie czepiał. Po 22 dniach roboczych odebrałam dokumenty i to wszystko. Sąsiad mówił to samo.

Słyszałam, że dokumenty są sprawdzane - jeżeli wszystko jest w porządku, to muszą odczekać swoje (21 dni) i już. Jeżeli osoba, która sprawdza zauważy jakieś niezgodności albo np. zmiany w projekcie wówczas na budowę jedzie inspektor.

Tak słyszałam ale nie wiem ile w tym prawdy...

Pozdrawiam

 

A możesz zdradzić jakie są koszty odbioru, łącznie z geodetą, kominiarzem itp.

 

kominiarz 100-150 pln (już nie pamiętam)

geodeta 600 pln

cert. energetyczny 350 pln

dodatkowo (jak nie masz) prot. sprawdzeń inst. elektr. - 350-500 pln

 

...przynajmniej ja tyle płaciłem.....

 

czy mogłbyś dać namiary na tych fachowców od papierków... bo też planuję odbiór, a nikogo jeszcze nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można prosić o jakiś namiar ?? z góry dziękuję :)

W telefonie mam jeszcze jeden nr chyba to jest ten jeżeli nie to proszę o kontakt będę szukał dalej 507058331

 

numer raczej jest prawidłowy, znalazłam ich na allegro (Jedlińsk koło Radomia):

http://www.allegro.pl/item916486837_szamba_betonowe_zbiorniki_na_szambo_szambo_5m3.html

http://www.konradobet.pl/

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , my jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego.

Ekipę mieliśmy super . Wcześniej już budowali domy z Ytongu i wiedzą o co chodzi . Prześlę ci mail z namiarem na ekipę jeśli chcesz. :D

A czy dobrze robisz .... musisz sam sie przekonać. My rozmawialiśmy z wieloma osobami które budowały dom w tej technologii i nikt nie żałuje swojej decyzji.

My mamy ścianę jednowarstwową 36,5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Do sprzedania mam deski raz uzywane do szalunkow

nie mierzylem ale mysle zw ok 1-2 m3 musze poukladac i zmierzyc

rozne dlugosci,szerokosci czesc jest pozbijane w blaty nie rozbijalem moze sie przydadza do ogrodzenia

 

Oraz kompletna skrzynke elektryczna budowal ja czlowiek z zakladu energet. wiec nie bedzie problemu z jej odbiorem. Do skrzynki jest takze slup drewniany. W komplecie znajduje sie wszystko co potrzebne, napinacze, warkocz mocowania zaciski, izolacja na slupie

Co do ceny sie dogadamy

 

693-074-849

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście drzwi wejściowe?

proszę o namiary

 

 

My kupowaliśmy w Red-Mecie moim zdaniem są świetne. Mąż zachwycony porządnością wykonania a mi przypadł do gustu duży wybór wzorów. Polecam tu jest strona:

 

http://www.red-met.com.pl/

na stronie nie ma tego wszystkiego co facet potrafi zrobić. Robią naprawdę ładne drzwi. My wzięliśmy drewniane. Naprawdę szczerze polecam. A no i świetlik facet nam zrobił, bo w tych gotowych to taki średni jest wybór jak coś nietypowego się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...