Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj dawno mnie tu nie było i się nazbierało tematów. na dziś potrzebuję:

1) sprzedać dom w mieni 80m2, działka 5600m2

2) może ktoś ma w domku terakotę/gres w grafitach lub szarościach - muszę to zobaczyć w realu bo zaraz zwariuje podejmując decyzję

 

 

jesli drewnopodobna terakota tez wchodzi w gre to zapraszam do Siedlec :)

Prawie cały dół mam szary. A na górze łazienkę w minimalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli drewnopodobna terakota tez wchodzi w gre to zapraszam do Siedlec :)

Prawie cały dół mam szary. A na górze łazienkę w minimalu.

A mnie zestrzeliłaś, tej opcji nie brałam pod uwagę, dziękuje za ofertę ale zanim ruszyłabym do Sieldce (troszkę kawałek) to może masz jakąś fotkę dla zachęty - chociaż na priv :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zestrzeliłaś, tej opcji nie brałam pod uwagę, dziękuje za ofertę ale zanim ruszyłabym do Sieldce (troszkę kawałek) to może masz jakąś fotkę dla zachęty - chociaż na priv :-)

http://forum.muratordom.pl/blog.php?77598-***pod-zielonym-dachem***&tag=serenissima

 

hej, tu masz w trakcie układania.

jeszcze cos powinno byc u mnie w dzienniku, łazienka na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/blog.php?77598-***pod-zielonym-dachem***&tag=serenissima

 

hej, tu masz w trakcie układania.

jeszcze cos powinno byc u mnie w dzienniku, łazienka na pewno.

 

wiesz, chyba dawno nie byłam w Siedlcach :-). piękny wybór. ja szaleję za tymi szarościami ale obawiam się ciemnicy we wnętrzu. Na dzień dzisiejszy trudno mi się wyrwać ale mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, chyba dawno nie byłam w Siedlcach :-). piękny wybór. ja szaleję za tymi szarościami ale obawiam się ciemnicy we wnętrzu. Na dzień dzisiejszy trudno mi się wyrwać ale mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

 

u mnie zero ciemnicy ;)

Będziemy w kontakcie, będziemy. Dziś i tak nie mam głowy na forum, pies mi zachorował.

 

Co do podłogi to ja chciałam własnie drewnopodobną a ta była według mnie najładniejsza. Nie jest ciemna i łatwo ja utrzymac w czystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Do sprzedania mam deski raz uzywane do szalunkow 1,5 m3

rozne dlugosci,szerokosci czesc jest pozbijane w blaty nie rozbijalem moze sie przydadza do ogrodzenia

 

Oraz kompletna skrzynke elektryczna budowal ja czlowiek z zakladu energet. wiec nie bedzie problemu z jej odbiorem. Do skrzynki jest takze slup drewniany. W komplecie znajduje sie wszystko co potrzebne, napinacze, warkocz mocowania zaciski, izolacja na slupie

Co do ceny sie dogadamy

 

693-074-849

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś w dębem a szczególnie w okolicach polnej przerabiał temat budowy takiej oczyszczalni

 

Witam wszystkich,

również mam w planach budowę przydomowej oczyszczalni ścieków w Górkach, przyłączam się do pytania - czy ktoś robił wycenę bądź budował takie cudo. Wiem, że poziom wód gruntowych i gleba nie sprzyjają standardowym rozwiązaniom ale technologie są różne i zasadniczo podobno na każdym terenie da się wybudować oczyszczalnie.

Pozdrawiam,

DK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się dowiadywałem wysoki poziom wód gruntowych to nie problem szczególnie przy POŚ biologicznych z czynnym złożem wódę oczyszczoną można odprowadzać rów ,oczko wodne,studnia chłonna itp.

co do kosztów to około 10tyś. ale jest jeszcze możliwość dofinansowania z FOŚ

problemem w naszej gminie podobno jest plan zagospodarowania terenu który przewiduje odprowadzenie ścieków do kanalizacji

tylko z tego co widzę to tej kanalizacji moje dzieci się nie doczekają

 

dlatego moje pytanie czy już ktoś przerabiał ten temat bo może jest jakiś sposób jakaś furtka żeby załatwić zezwolenie na POŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chetnie sprzedam deski o grubosci 4 cm. Jest to towar na łaty (lub kontrlaty, zawsze zpominam, w kazdym badz razie tego, czego idzie wiecej przy konstrukcji dachu). Towaru jest na co najmniej jeden dach. Deski byly impregnowane, choc po sezonie pod golym niebem pewnie juz nie ma znaku po impregnacie. Dla powaznie zainteresowanych jestem gotow pociac deski na laty (kontrlaty).

 

Cena za m3 lub za mb wycietej laty. Mysle, ze bedzie atrakcyjna.

Odbior w Debe Wielkie.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...