Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Poszukuję namiarów na geodetę. Potrzebna mi jest mapa do celów projektowych. Niestety mój "obecny" geodeta pewnie z przygotowaniem mapy nie wyrobi się do końca roku. Także jeżeli ktoś ma jakiś namiar na "szybkiego" i niezbyt drogiego geodetę działającego w okolicach Dębę to bardzo proszę.

Dzięki

Geodetka do mapy: Bolanowska tel. 506-258-427. W ubiegłym roku pracowała w starostwie. Jest niedroga. Ja czekałam 4 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Geodetka do mapy: Bolanowska tel. 506-258-427. W ubiegłym roku pracowała w starostwie. Jest niedroga. Ja czekałam 4 tyg.

 

O, potwierdze. U nas Pani Maria robila wykonywala wszystkie prace geodezyjne i bylismy bardzo zadwoleni - slowna, terminowa, radzi sobie ze wszystkimi problemami, przystepna cenowo.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam do sprzedania:

- stemple (krótkie po 3zł., długie po 4zł.)

- deski pozbijane w blaty

- pustaki stropowe terriva po 3zł.

- pustaki wentylacyjne po 3 zł.

- nadproża L19 - dł. 1,2 i 1,5

 

Odbiór własny w Dębem Wlk.

 

Witam Czy te stemple są jeszcze do sprzedania chętnie odkupię . Proszę o namiary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przyszedł czas na małe porządki w trakcie budowy i tak

mam do sprzedania trochę pozostałości:

 

Stemple - ok 70 szt. dł ok. 320cm

Porotherm Wienerberger 25P+W - 1,5 palety

Porotherm 11,5 - ok. 30 sztuk

Drut więzałkowy w dobrym stanie ok. 20kg

Kilkanaście prętów zbrojeniowych gładkich fi6 dł. ok 6m

 

Jakby ktoś był zainteresowany to mogę przeliczyć i podać dokładne ilości.

 

Dodatkowo sprzedam barak budowlany. Mi służył jako kwatera dla budowlańców

w okresie jesienno-zimowym - czterech Panów spokojnie sobie mieszkało. Barak jest

w dobrym stanie nie przecieka. W środku jest sucho bez żadnej pleśni czy innych atrakcji.

Jest instalacja elektryczna. Barak zamykany na sztabę plus zamek Gerda. Do obejrzenia

w okolicy Mińska. Pod poniższym adresem jest kilka zdjęć. http://sites.google.com/site/mborowek/

Cena za barak ok 3000.

 

Niedługo - za jakieś 1,5 - 2 miesiące będę miał na sprzedaż+ garaż blaszany 3x5m.

 

W razie pytań proszę o kontakt

 

Pozdrawiam,

Michał 505 166 615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja kupowałem bloczki w Styropminie w Mińsku - jak dobrze pamiętam po 2,70, cena chyba nadal jest taka. A co do faktury to lepiej sobie przeliczyć co się bardziej opłaca bo 15% podatku można sobie odliczać od większości materiałów budowlanych jak były płacone z 22%VATem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...