Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam do sprzedania trochę materiałów pozostałych po budowie:

 

Stemple - ok 70 szt. dł ok. 320cm (4zł szt)

Porotherm Wienerberger 25P+W - 1,5 palety (3,5zł szt)

Porotherm 11,5 - ok. 30 sztuk (3,5zł szt)

 

Zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej telefoniczny.

Pozdrawiam,

Michał 505 166 615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy pompa, kto montował , jakaś firma z Mińska lub z okolic ? Wymienniki poziome , czy pionowe ? No mam mnóstwo pytań ;) No i jak wyglądała ubiegła zima , z tą instalacją ? Mogę dostać więcej szczegółów ?? może na priv ?

 

Jestem już na etapie końcowym instalacji pompy, kolektory wykonane rok temu, instalacja CO i CWU zrobiona 2 miesiące temu, natomiast montaż pompy za 2 tyg.

Całość prac wykonała mi firma Viking z Mińska. Zrobiłem rekonesans cenowy po całej Polsce, otrzymałem około 7 wycen i oferta firma Viking okazała się najkorzystniejsza. Ponadto decydując się na wykonawcę pompy ciepłą brałem też pod uwagę fakt, że jest to firma lokalna, dzięki czemu nawet do każdej drobnostki, jakiejś zmiany czy poprawki nie było problemu z przyjazdem. Przed podjęciem decyzji osobiście oglądałem wykonane instalacje właśnie przez firmę Viking.

Jak do tej pory jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy.

 

Co do samej instalacji pompy to zastosowano u mnie kolektor pionowy, dwa odwierty po około 100metrów, pompa firmy IVT11; układ mieszany 60% powierzchni grzejniki, 40% podłogówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosku,

Mam to właśnie za sobą:

24 pln za wypis z rejestru gruntów + z kartoteki budynków w Starostwie - daja od reki, byle nie iść tam we czwartek

60 pln za KW-wpis -> zmiana sposobu użytkowania gruntu (jesli dom stoi na wlasnej dzialce) w sądzie, w ksiegach wieczystych. Na scianie wisi wzor jak wypelnic formularz, kasa czynna chyba w kazdy dzien do 14-15.

Take it easy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba też tak powiedziano.

Ale ja załatwiałam to w połowie czerwca i raczej pro forma, na czasie mi nie zależy. Poza tym moja KW ma już formę elektroniczną, a nie wiem czy wszystkie KW w Mińsku już takie są - najdłużej trwała właśnie zamiana księgi na format elektroniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSA jeśli można spytać to ile czekałaś na zmianę w Kw po złożeniu wniosku ? Mi powiedziano że po miesiącu przyjdzie informacja o zmianie ale zastanawiam się jak to to się ma do rzeczywistości.

 

Wczoraj dostałem pismo z KW o dokonaniu zmiany. Wniosek złożyłem 31.05.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pozostałe po budowie:

- stemple. Jest ich ok 120-130. Długość ok 3 metrów. Cena 3 zł/szt.

- po kilkanaście pustaków wentylacyjnych Leier pojedynczych i podwójnych;

- kilka porządnych blatów;

- ok 150 m. łaty 4x5

- ok 100 szt. cegły pełnej

 

odbiór w okolicach Halinowa,

 

mogę też polecić dobrą ekipę od SSO, szczegóły prześlę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...