Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Szanowni Sąsiedzi,

 

chciałem wszystkich serdecznie zaprosić do korzystania z wypożyczalni pomiarowego sprzętu budowlanego.

 

Mam nadzieję, że jest to ciekawa inicjatywa, pozwalająca za nieduże pieniążki wykonać samodzielnie dużą część prac pomiarowych, za którą w normalnych warunkach trzeba słono płacić geodetom lub innym specjalistom branżowym.

 

Do końca września na hasło "mierzymy.pl" przy wypożyczeniu dowolnego urządzenia na co najmniej 3 dni otrzymacie Państwo specjalny upominek.

 

Szczegóły działania wypożyczalni i oferta sprzętu pomiarowego.

 

Życząc miłego dnia,

 

pozdrawiam

Marek Pudło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich Forumowiczów

szczególnie pozdrawiam sąsiadów z okolic Dębe Wielkie

obecnie nasz etap budowy zbliża się do stropu

znależliśmy w internecie dwóch bardzo tanich sprzedawców Terivy (oraz innych materiałów budowlanych)

niestety nasz strop jest za mały, żeby opłacał się transport

szukamy pilnie chętnych do wspólnego zamówienia w celu podzielenia się kosztami transportu

pustak 3 komorowy z keramzytu 2,92zł brutto

pod tym linkiem mozna zrobic wycene

http://www.mega1000.pl/materialy-konstrukcyjne/stropy.html

na naszym stropie 60m2 róznica jest 1000zł,

między ceną brutto z Mega1000 a cenami netto okolicznych producentów

drugi większą ilość przywiezie nawet w cenie

zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

501 841 172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Essa

 

To chyba nie ma znaczenia czy szambowóz jest na 8, 12 czy 3m^3. Ważne czy zapłacisz za 3 m^3 skoro masz 3 czy zapłacisz za 8m^3 pomimo tego, że chcesz wybrać tylko 3.

Spróbuj u tego: 607 226 866. Powiedz tylko, że chcesz wybrać 3m^3 i ani metra więcej.

 

-> Mieszkańcy Polnej w Dębem

 

Czy tylko ja czy Wy również czujecie jak ktoś wylewa szambo w nocy gdzieś na pola? Nie da się spać przy otwartym oknie. Zaczynam się tym wnerwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

-> Mieszkańcy Polnej w Dębem

 

Czy tylko ja czy Wy również czujecie jak ktoś wylewa szambo w nocy gdzieś na pola? Nie da się spać przy otwartym oknie. Zaczynam się tym wnerwiać.

 

Tu podobno takie zwyczaje;)

 

Na mojej części Polnej szambiarka to rzadki widok.

 

Jak do mnie przyjeżdża, to czuję się trochę nieswojo z tego powodu...;)

 

A po otwarciu okna tak śmierdzi, ze masakra...

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu podobno takie zwyczaje;)

 

Na mojej części Polnej szambiarka to rzadki widok.

 

Jak do mnie przyjeżdża, to czuję się trochę nieswojo z tego powodu...;)

 

A po otwarciu okna tak śmierdzi, ze masakra...

 

pozdro,

mp

 

Ja mieszkam po drugiej stronie Polnej niż Ty i też wali. Cholera, sprowadziłem się ze wsi w której wszyscy mieli szamba i nigdy do głowy by nikomu nie przyszło żeby szambo wylewać na pole lub żeby chociaż komu się przelało. Wszyscy brali szambiarki. A tu.... Normalnie taka wiocha, że aż wstyd mi przed żoną bo ja ją sprowadziłem w te rejony. Nie chcę mieć konfliktów z miejscowymi, ale jak się wkurzę to tak łatwo nie odpuszczę.

 

Mam nadzieję, że nie zlinczują Cię za tą szambiarę. :) I jeszcze pewnie faktury bierzesz - skandal!!! :)

 

A ja miałem wątpliwości czy przydomowe oczyszczalnie ścieków powodują zabrudzenie wody. A to przecież minimalny problem w porównaniu z tym co się tu dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzają wezwania z gminy na okazanie się fakturami za wywóz nieczystości.

 

Czy tylko "nowi-nabyci" muszą to robić? Bo jeśli nie, to czym wykazują się mieszkańcy, którzy nie wywożą nieczystości ze swoich szamb?

 

pozdro,

mp

 

Można by ich zapytać. Poza tym, w gminie pewnie wystarczy pokazać kilka faktur i tam już nie wnikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Mieszkańcy Polnej w Dębem

 

Czy tylko ja czy Wy również czujecie jak ktoś wylewa szambo w nocy gdzieś na pola? Nie da się spać przy otwartym oknie. Zaczynam się tym wnerwiać.

 

Ja wprawdzie nie z Polnej ale też czuję problem. Jeden z moich sąsiadów robił dochodzenie i wyszło że to oczyszczalnia robi nocą zrzuty nadwyżek do rowu. Pisał już w tej sprawie, ale jakoś na razie bez powodzenia. Może u was tez czuć z tego rowu. W końcu to wcale nie tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie z Polnej ale też czuję problem. Jeden z moich sąsiadów robił dochodzenie i wyszło że to oczyszczalnia robi nocą zrzuty nadwyżek do rowu. Pisał już w tej sprawie, ale jakoś na razie bez powodzenia. Może u was tez czuć z tego rowu. W końcu to wcale nie tak daleko.

 

No rów niby jest, zawiewa też niby z tamtej strony, ale bo ja wiem. Kupię sobie latarkę i może sam się nocą przejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie z Polnej ale też czuję problem. Jeden z moich sąsiadów robił dochodzenie i wyszło że to oczyszczalnia robi nocą zrzuty nadwyżek do rowu. Pisał już w tej sprawie, ale jakoś na razie bez powodzenia. Może u was tez czuć z tego rowu. W końcu to wcale nie tak daleko.

 

Gadałem z szambiarzem. Może i wylewają w oczyszczalni, ale smród w okolicy nie jest skutkiem oczyszczalni lecz okolicznych. Niemal nikt nie wybiera szamba legalnie. Większość wylewa na pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania garaż blaszany - 1 roczny. Wymiary 3x5m w bardzo dobrym stanie. Jak ktoś jest zainteresowany to kontakt najlepiej telefoniczny 505 166 615. Cena jaka mnie interesuje to ok 1000zł. Do odebrania/obejrzenia na Targówce koło Mińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...