Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA.

 

SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza a jeśli dodam, ze mama dzieci...................

 

Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy.

 

MÓWMY IM ....... WON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów z ul. Polnej. Napiszcie jaką macie wodę (smak, zapach) w swoich studniach i z jakiej głębokości. Ja dowierciłem się na 29 m i woda kryształ, ale niestety... zapaszek nie tego... wali siarkowodorem... nie da się tego pić. Co sugerujecie? Wiercić dużo głębiej (będę miał taka możliwość przy odwiertach pod pompę ciepła), czy raczej zrobić studnię kopaną ok 6m i korzystać z wód powierzchniowych (wiem wiem jest w nich wszystko, ale sąsiad mieszka na lekkim wzniesieniu i ma coś takiego i woda jest suuuuper)? Na wodociąg to nawet nie mam co czekać. Może macie jakieś namiary na sprytnego studniarza, który ma wiedzę o pokładach "pitnej" wody w okolicach Polnej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduję w Górkach, z wodą jest podobnie, wywierciłem na 31m i taki dziwny zapach tej wody, wszyscy sąsiedzi mi mówili że woda na tej głębokości nie nadaje się do picia a najlepsza jest ta na 6m. Trochę się w tej sprawie wcześniej orientowałem i wygląda to tak że ta z 30m jest zanieczyszczona chemicznie i można ją oczyścić aby nadawała się do użycia, natomiast na 6m może być skażona bakteriologicznie(nie do oczyszczenia) i jeśli przychodzi mokra pora to można ją ze studni ręką nabierać bo lustro wody tak wysoko się podnosi, a więc wszelkiego rodzaju spływające z pól opryski i nawozy, nieszczelna szamba się z tym mieszają. I nie chcę pić tego co przed godziną sąsiad pod płotem nasikał:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania pozostałości styropianu Austrotherm (szary gr 15cm) po elewacji - około 6 paczek, oraz po 20 paczek styropianu Austrotcherm dach podłoga - gr. 2 i 3 cm - to z kolei po zmianie koncepcji - sprzedam w bardzo atrakcyjnych cenach. Mam także niepotrzebną juz słup z RB-tką. Miejscowość Chrośla. W razie zainteresowania proszę o info na maila [email protected]

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta&Marcin dzięki za info o styropianie. Poza punktem sprzedaży w Mińsku styropian styropminu sprzedaje również punkt w Sulejówku - Stalbud. Jednakże mają tam mniejszy wybór. Co do styropianu parkingowego to nawet w Mińsku nie mają go od ręki. Kupiłem podłoga/dach z wytrzymałością do 3t/m2 (typ 036).

 

Czy ktoś z Was korzystał z usług wylewkarza z Mińska: Jarek 604219918?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...