Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

1. Ostatnio kupowalam tarcice w składzie przy Trakcie Brzeskim 136 w Sulejówku, w tym deski wiatrowki 5 mb. Telefon latwo wygooglasz w necie. Moze cos Ci doradza.

2. Jesli dobrze zrozumialam o co Ci chodzi, to takie deski ma na plocie czlowiek, ktory w Debem wozi zwir i koparkuje. Dom po lewej stronie Koscielnej, za przejazdem, jadac do Gorek, plot z kamienia lupanego + deski, sam domek w stylu rustykalnym. Oni ten plot robili w ostatnim sezonie, zapytac nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich Forumowiczów!

Dziś złożyłam wniosek o PnB , co oznacza, że wkrótce nasze marzenia nabiorą realnych kształtów :)

Chętnie będę korzystać z waszych doświadczeń i podpowiedzi...

Na początek mam pytanko: rozglądamy się z mężem za jakąś ekipą budowlaną, solidną i porządną - w związku z tym chciałabym się dowiedzieć kim Waszym zdaniem warto się zainteresować a kogo sobie od razu odpuścić.

Pozdrawiam!

 

prosze o kontakt

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możecie polecić jakąś porządną ekipę od wylewek (na podłogówce) i tynków. Po moich dotychczasowych kiepskich doświadczeniach z ekipą budującą SS wolę nie eksperymentować. Termin byłby na czerwiec-lipiec 2011, bo teraz wyjeżdżam "za tzw. chlebem", a chcę być na miejscu gdy będą robili (niestety mam złe doświadczenia).

Pozdrawiam

 

jezeli nadal poszukiwana

pisz [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jest pytający? Ja kupowałam na Targówce po 800zł ale jeszcze w upały lipcowe więc jest baardzo suchy i pali się nieporównywalnie lepiej niż kupowany w ub. roku zimą ale generalnie mają dobry węgiel. 2-3 tygodnie temu był po 880zł, na Mariance i w Ryczołku przed Kałuszynem sprzedają taniej ale ruski, małokaloryczny; nie kupowałam w Choszczówce chociaż w ub. inni go chwalili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kogoś do ułożenia płytek na schodach-zadaszone (o ile nie za późno) i wstawienie drzwi. Może ktoś "kogoś" polecić?

mnie niedawno układał mój spec od kominka ( zdjęcia w dzienniku) ale teraz to już za późno, bo za tydzień ma być zima;)a fugować przy takiej pogodzie można dopiero po 2-3 tygodniach jak dokładnie wyschnie klej bo jeśli wcześniej to "wychodzi " chemia powodująca trwały mleczny nalot widoczny zwłaszcza na ciemnych fugach. Bez fugi znowu na zimę nie powinny zostać, lepiej poczekać do wiosny dodatkowy zysk że płytki nie będą się niszczyć przy odśnieżaniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSA, no i po szarościach na moich podłogach. Kupilam za namowa ok. 15 osob ogladajacych i testujacych wypozyczone plytki gres Nowa Gale Signum 02, a to oznacza jasny beż, jedyne szarosci zostaja mi na wiatrolap (tez nowa gala tylko szary odcien) http://www.nowa-gala.pl/pl/index/html/id:3/collection:625/SIGNUM . Teraz kolej na lazienke-nie daruje szarosciom.

 

moze polecicie miejsce i marke gdzie mozna kupic w naszych okolicach:

1. podloge egzotyczna (rozwazam lapacho i bambus - jak macie to prosba o opinie)

2. wklad kominkowy

 

a propo: kupilismy na allegro stelaze GEBERIT Duofix (te najmocniejsze) po ok. 500zł - gość z Poznania (super sprzęt i szybka dostawa) a w Mińsku kosztują ok. 1tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...