Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Ja obecnie na okres letni miszkam na Cielechowizinie, w zimę w Mińsku a do budowy mam 200m. Niestety też pracuje w Wawie ale przynajmniej w tych korkach sobie pośpie.

 

Madziu ten piach i mnie zaczyna interesować. Jak mąż wyjdzie ze szpitala to pogadamy i też będziemy zamawiać. Tartak też nirazie nie tknięty, bo w weekend miałam szkołę. myśle, że tym tygodniu zaczniemy ruszać tym wszystkim. e-Madziu to kiedy sie zobaczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolino, sąsiadko ma, czy coś poważnego stało się z Twoim mężem ? wiem, że to trochę głupie pytanie - bo przecież nikt dla przyjemności do szpitala nie idzie, zaniepokojona jestem.

W kwestii spotkania, koniecznie musimy się zobaczyć, tylko ostatnio padało, więc podlewania nie było, ale wpadniemy na bank.

Czekam na namiar od Gosisu na piach.

Ja już nie mogę doczekać się budowy :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstrów mamy z Mińska, dalsza rodzina, śmiać mi się chce, im zresztą też, bo poznaliśmy się przez szwagra. Ceny jeszcze nie znamy - w tym tygodniu mamy poznać szczegółowy kosztorys, ale cały czas podkreśla (majster się znaczy), że będziemy zadowoleni i dodaje, że dziesiatki domów pobudował, a własnego nie ma, bo ma dobre serce i jest tani :wink: , zobaczymy ale jestem dobrej myśli. Jeśli będzie drogi, to i tak nie wiele chyba zdziałam, bo fachowców jak na lekarstwo - targować będę i już. Tak naprawdę jeszcze nigdy w życiu nic nie kupiłam w ciemno, a tu najpierw umówiłam się na budowanie, a teraz czekam na cenę - zupełnie jak nie ja. Pozostaje jeszcze jedno wyjście, ale ostateczne - szukać innej ekipy, mimo wszystko mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale strasznie jestem zakręcona ostatnio, no i znowu nie wzięłam magicznej teczki.

Jak szukałam piachu, to zadzwoniłam na poniższy namiar i Pan podał mi kontakt do kolegi, bo on już się nie zajmuje. Ogłoszenie pochodzi ze strony www Mińska

 

Piach, ziemia, itp.

Potrzebny ci towar na podniesienie terenu zadzwoń. Wywrotka 4 - oś 100pln

 

hubert

Telefon: 664412605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę,

podam kilka, które znalazłam na stronie Mińskiej, wszyscy piszą, że tanio llub bardzo, bardzo dobre ceny, wszyscy tez mają 4-osiową, ale każdy ma inne imię i inny nr tel :wink: , zatem podaję:

 

Tomek 507 104 222

Hubert 664 412 605

Artur 661 312 636

 

Jeszcze "do ziemii" nie dzwoniłam, ale zrobię to później i napiszę, co tam nazałatwiałam :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, budujacych i pobudoeanych. ;) Teraz jestesm y na etapie poszukiwania działki pod nasz domek, i Bardzo spodobały nam się okolice Chrośłi, Mieszkamy w Mińsku. Może ktos wie cos na temat jeszcze nie sprzedanej działce w tej okolicy i moze się podzieli taka inforacją z nami..... Pozdrawiam i życze miłych kolejnych dni........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi, jak tam po długim wypoczynku ?

 

Ja nic nie załatwiłam, tartaki przesunęły się w czasie, ale za to kostkę na schodkach zaczęłam układać - sama własnymi ręcami, nawet równo mi wyszło, zobaczymy czy zostanie tak jak zacznę po nich chodzić :lol:

 

Niutek, Karolino

w sobotę miałam wpaść, ale byłam taka brudna od tej roboty, że mąż mój stwierdził, że nie wypada - kurcze ja ciągle taka wracam z działki :roll: , ale za to widziałam chyba Twoją działkę - chyba, bo nie wiem na pewno - czy to ta z widokiem na łąki koło trasy do Grzebowilka, wyciętymi drzewami i zaczętą wywózka ziemi dla wyrównania spadku terenu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi, jak tam po długim wypoczynku ?

 

Ja nic nie załatwiłam, tartaki przesunęły się w czasie, ale za to kostkę na schodkach zaczęłam układać - sama własnymi ręcami, nawet równo mi wyszło, zobaczymy czy zostanie tak jak zacznę po nich chodzić :lol:

 

Niutek, Karolino

w sobotę miałam wpaść, ale byłam taka brudna od tej roboty, że mąż mój stwierdził, że nie wypada - kurcze ja ciągle taka wracam z działki :roll: , ale za to widziałam chyba Twoją działkę - chyba, bo nie wiem na pewno - czy to ta z widokiem na łąki koło trasy do Grzebowilka, wyciętymi drzewami i zaczętą wywózka ziemi dla wyrównania spadku terenu ?

 

Tak tak to ta obok jest wkopany nowy hydrant.Od strony mostu skręcasz w lewo na pola. W dole na samym środku działki jest wyznaczony dom kołkami i sznurkiem naszej roboty.

Szkoda, ze sie nie spotkałyśmy, ja też jak pracuje na działce to jestem brudna hehe tai urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...