Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Witam.

W jakich cenach w naszej okolicy jest ocieplenie elewacji i tynki tradycyjne cementowo-wapienne.

Czy może ktoś polecić jakieś dobre ekipy.

Pozdrawiam.

 

Witaj, ocieplenie około 40 zł za m2 ,a tynki 19 zł m2 a więcej informacji pod nr.tel 503-936-506 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej , z góry przepraszam jeśli padło już te pytanie, od ostatniej mojej wizyty na forum powstało wiele stron na naszym wątku :)

chciałam się zapytać o okna? skąd braliście? gdzie w naszej okolicy warto kupić okna? kompletnie nie wiem które wybrać, nie potrzebujemy markowych okien, tylko takich które będą solidne i ładne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, NA polnej w debem tylko Interwan. TPSa olewa ludzi a o drugie nie ma wolnych linii nawet dla tych co mieszkają od lat przy samej drodze.

Ja próbowałem inernetu w Plusie, Erze i Orang i dupa. Interwan śmiga jak burza a mam tylko 2 Mega. Zawiesił mi sie przez rok ze 3 razy ale po restarcie kompa rusza. Nie mialem nigdy przerwy dłuższej niż 3 godziny.

 

 

Ja na Polnej też odbieram:)

 

TPSA nie wchodziło w grę, choć linię mamy 40 m od działki, to instalacja numeru wymagałaby inwestycji... kilka lat.

 

ORANGE bezprzewodowy mam... tragedia, dramat, pieniądze wywalone w błoto. To się nawet do ściągania poczty nie nadaje, choć ratuje życie, jak nie ma prądu (a wyłączają przynajmniej raz w miesiącu na cały "pracujący" dzień).

 

Jak ktoś chce naprawdę korzystać z internetu, to tylko interwan. U nas działa całkiem przyzwoicie. Zdarzają się jakieś "przywieszki", ale nie ma tragedii. Płacimy abonament coś koło 70 zł.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "troché dalszych" sąsiadów, czy ktoś ma może sprawdzoną ekipę do projektu i wykonania odwodnienia (drenaż opaskowy)? Będę również wdzięczna za namiar na dobrą ekipę od elektryki (skomplikowanej :-) oraz ekipę od instalacji wod-kan. Dziękuję!

 

Hej Bami,

 

-od drenażu nie mam nikogo bo takiego nie robiłam.

-od elektryki moge polecić Rafała Adamczyk tel. 502640580. On robił u nas i tez duzo fajnych rzeczy zrobił. Mąż powymyślał różne cuda a dal niego nie byłorzeczy niemożliwych. wszystko zrobił czysto i szybko.

- od instalacji wod-kan - nie wiem co dokładanie masz na myśli ale jeśli chodzi o hydraulikę w domu to tez miałam fajnego faceta Andrzej Zdunek 607580087

 

a jesli chodzi ci o kanalizację to jeszcze to przedemną i nie mam narazie niekogo.

Tych co podałam to mogę z czystym sumieniem polecić bez rzadnego ale.:)

 

Pozdrowionka,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , z góry przepraszam jeśli padło już te pytanie, od ostatniej mojej wizyty na forum powstało wiele stron na naszym wątku :)

chciałam się zapytać o okna? skąd braliście? gdzie w naszej okolicy warto kupić okna? kompletnie nie wiem które wybrać, nie potrzebujemy markowych okien, tylko takich które będą solidne i ładne ;)

Kupowałam w TOM-BUDZIE ale nie polecam - klient interesuje ich tylko do momentu zapłaty, potem gdy prosi się np. o regulacje to już się jest intruzem:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaczynam budowę w Górkach i chętnie odkupię stemple 3metrowe 200 szt i deski szalunkowe ok 4-5m3.

Jeśli ma ktoś na sprzedaż, a nie są już potrzebne, to czekam na kontakt.

 

donek1986

 

Witam!

Posiadam stemple po budowie, długość około 3m, 5zł/szt.

Ewentualny odbiór w Górkach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej,

 

jak miło! W jednym miejscu tyle pozytywnie zakręconych ludzi chcących mieszkać poza miastem. A już myślałam, że ze mną coś nie tak -bo chcę się przenieść na wieś. Ale daleka droga. Na razie "prawie" kupiłam działkę... za Mińskiem.

 

pozdrowionka wszystkim zakręconym budującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...