Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Wieś ma swoje cienie i blaski.

My właśnie przerabiamy temat: "na wsi bez samochodu"... Są rowery, da się przeżyć... Ale co robić, gdy trzeba dostarczyć niemowlę na szczepienia albo pięciolatkę do przedszkola oddalonego o 3,5 km?

 

BTW, w najbliższą sobotę w Górkach w siedzibie Straży Pożarnej jest pierwsze spotkanie powyborcze (o 18-tej). Ja osobiście spodziewam się jakiś konkretów, bardzo bym chciała się wybrać i zachęcam innych :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ojej,

 

jak miło! W jednym miejscu tyle pozytywnie zakręconych ludzi chcących mieszkać poza miastem. A już myślałam, że ze mną coś nie tak -bo chcę się przenieść na wieś. Ale daleka droga. Na razie "prawie" kupiłam działkę... za Mińskiem.

 

pozdrowionka wszystkim zakręconym budującym

 

Z której strony Mińska? Ja jestem 3 km na wschód a z tych okolic mało się udzielają na fm.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś ma swoje cienie i blaski.

My właśnie przerabiamy temat: "na wsi bez samochodu"... Są rowery, da się przeżyć... Ale co robić, gdy trzeba dostarczyć niemowlę na szczepienia albo pięciolatkę do przedszkola oddalonego o 3,5 km?

 

BTW, w najbliższą sobotę w Górkach w siedzibie Straży Pożarnej jest pierwsze spotkanie powyborcze (o 18-tej). Ja osobiście spodziewam się jakiś konkretów, bardzo bym chciała się wybrać i zachęcam innych :))

 

Nie spodziewaj się zbyt wiele, kiełbasa przedwyborcza zawsze apetycznie wygląda. Potem jest.... zresztą każdy wie...

BTW jak będziesz na spotkaniu to zapytaj się kiedy zamierzają doprowadzić wodę do Górek... Od kiedy pamiętam (2007 rok) to woda jest doprowadzona do Mieni.... i nawet metra rury od tamtej pory nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się zbyt wiele, kiełbasa przedwyborcza zawsze apetycznie wygląda. Potem jest.... zresztą każdy wie...

BTW jak będziesz na spotkaniu to zapytaj się kiedy zamierzają doprowadzić wodę do Górek... Od kiedy pamiętam (2007 rok) to woda jest doprowadzona do Mieni.... i nawet metra rury od tamtej pory nie zrobili.

Sądzę, że nie zamierzają.

Bardzo bym się zdziwiła, gdyby teraz robili u nas wodociąg. Z punktu widzenia obecnego interesu gminy (więc pośrednio nas wszystkich) byłoby to nie najlepsze spożytkowanie czasu i pieniędzy.

Konkrety to konkrety, równiez otwarte powiedzenie o tym czego w najbliższym czasie nie będzie. Tego właśnie oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nie zamierzają.

Bardzo bym się zdziwiła, gdyby teraz robili u nas wodociąg. Z punktu widzenia obecnego interesu gminy (więc pośrednio nas wszystkich) byłoby to nie najlepsze spożytkowanie czasu i pieniędzy.

Konkrety to konkrety, równiez otwarte powiedzenie o tym czego w najbliższym czasie nie będzie. Tego właśnie oczekuję.

 

To jak dowiecie się czegoś "konkretnego" po tym spotkaniu i nie sprawi to problemu, to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te okolice, moi rodzice kiedyś przyjaźnili się z jednym tamtejszym burżujem, który miał kilka kurników i coca-colę za komuny kupował w Pewexe:D Ja jestem bliżej Warszawskiej, w Budach Janowskich.

 

Cóż ze spragnionymi burżujami różnie bywało i bywa nadal;)... Może to jakiś mój przyszły sąsiad, miło będzie zamieszkać koło "elity".

A tak poważnie mam nadzieję, że w tych okolicach fachowców chętnych do pracy nie brakuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze spragnionymi burżujami różnie bywało i bywa nadal;)... Może to jakiś mój przyszły sąsiad, miło będzie zamieszkać koło "elity".

A tak poważnie mam nadzieję, że w tych okolicach fachowców chętnych do pracy nie brakuje.

 

pozdrawiam[/witam wszystkich mieszkam w debe i chce zmienić dach i podnieść góre poszukuje fajnej konkretnej i soldnej ekipy bardzo proszę o pomoc:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nie zamierzają.

Bardzo bym się zdziwiła, gdyby teraz robili u nas wodociąg. Z punktu widzenia obecnego interesu gminy (więc pośrednio nas wszystkich) byłoby to nie najlepsze spożytkowanie czasu i pieniędzy.

Konkrety to konkrety, równiez otwarte powiedzenie o tym czego w najbliższym czasie nie będzie. Tego właśnie oczekuję.

 

Essa jakieś konkrety? bo widziałem, że cała wieś pod straż się zjechała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzonego elektryka: Andrzej Tomkiewicz tel. 511-990-923

Solidny i bardzo dokładny. Zna nowinki techniczne.

 

U nas, kolejne ekipy wchodzące na budowę zachwycały się nad jakością wykonania naszej elektryki.

 

a ja moge polecić solidnego hydraulika :yes:z okolic Mińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA robiłam drzwi wejściowe w stolarni w Wołominie, nie wiem czy robią takie rzeczy ale drzwi zaprojektowane przezemnie zrobili idealnie.

tel 227762327 lub 601717268.

Nazwiska właścicieli nie pamiętam. Prowadzi to starszy pan z synem. Starszy pan juz starszy ale wo bo to jego cale zycie. Sproboj moze okna tez robia tego nie wiem.

 

 

POzdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam solidnego stolarza, ktory bedzie umial zrobic mi wsiurskie okna na ganek. Marzy mi sie coś w stylu starych mińskich domów...

Kiedyś robił Bukowiński w MM na ul. Warszawskie Przedmieście, między szosą Stanisławowską a Nowym Światem, bliżej Nowego Światu, ale nie znam nr domu ani telefonu. Miejscowi go znają bo on tu chyba od urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z waszych znajomych potrzebował to:

eZobacz całość » Sprzedam działkę budowlaną w Zamieniu blisko Mińska Maz (ok.5 km) 1700 m2. Istnieje także możliwość podzielenia dzialki i kupienia mniejszej działki (800-850 m) Działka ładna w kwadracie, bez drzew, media, blisko przystanek PKS, kościół, Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia. .

880-375-489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Cegłowa, miejscowość o bogato brzmiącej nazwie Posiadały, czyli jeszcze dalszy wschód... A Ty w Którym miejscu?

 

 

Witam.

 

Dołączam się do budujących na wschód od Mińska. Buduje dom w Cegłowie przy drodze na Posiadały.

Pozdrawiam dalszych sasiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...