Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Gorzej być już nie powinno:)

Przynajmniej wiesz na czym stoisz :-)

Nie zyczymy, aby było gorzej -> gdy majster mówił, że zrobi, ale nie zrobił bo zapił; gdy zaczynasz sam robić więźbę na drewutni, a tu posadzka (a co za tym idzie roztaw słupków nośnych pod krokwie) jest rombem a nie kwadratem; gdy pionowa ściana po otynkowaniu odchodzi od pionu 3 cm, właśnie tam gdzie probujesz dopasować półki, a potem drzwi szafy wnękowej...

Budowa to wielka przygoda, hmmm... pogadamy za rok, dwa :)

 

Chcesz to przyjdz na herbate, moj dom jest otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli masz mapkę z nr działek to tu masz uchwałę nadającą nazwę:

http://www.bip.lublin.pl/debewielkie/upload/pliki/122421.pdf

a tu masz szkic które to są ulice:

http://debewielkie.bip.lublin.pl/upload/pliki/122426.pdf

 

dzięki, to znaczy że Baśniowa zaczyna się dokładnie na wprost naszej działki.

 

----------------------------------------------------

 

co do grilla to bardzo chętnie poznamy z mężem sąsiadów. ja szukam też wózkowego towarzystwa w okolicy - synek ma 4 miesiące.

 

chciałam się jeszcze zapytać jaki internet najlepszy w tej okolicy? Skrzynka tepsy stoi więc na pewno neo. ale co jeszcze; Netia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, czy to któraś z ekip polecanych na tym forum?

 

F.

 

Wiesz co, czy polecana to nie wiem - wszystkiego nie przegladałem.

Ale na chwile obecną nie mam do nich większych zastrzeżeń. Poprostu niedogadali się z Kierownikiem, unieśli honorem i pojechali.

Mają wrócić pod koniec tego tygodnia.

Ja jednak zdecydowanie bardziej ufam Kierownikowi, to on odpowiada głową za budowę. Więc muszą się dogadać, bo inaczej Majster nie zarobi - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kompletną prowizorkę przyłączeniową. Kabel ziemny 4x2.5, 120 metrów; podlicznik i rozdzielnia. 2x230V, 2x siła. W zestawie 6 bezpieczników. Zestaw został złożony przez elektryka. Zapłaciłem około 2000 PLN (cenę winduje kabel ziemny o przekroju 2.5 - dla mocniejszych betoniarek itp.), sprzedam za 1500 PLN. Foto:

 

http://img853.imageshack.us/img853/504/prowizorka.th.jpg

 

 

Proszę o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej Ci dopłacić dekarzom parę złotych i zrobić parapety z tej samej blachy co obróbki dekarskie? Ładnie wygląda i 100 razy tańsze niż robione przez jakąś firmę.

 

Blacha sprzedawana jest w arkuszach 200cm, to jest dla mnie za mało. Oczywiście można to łączyć ale blacha się pofałduje - widzę to już na obróbkach blacharskich.

 

Produkty helopalu widziałem, jeśli kogoś nie razi estetyka to polecam. Porządne i dobrze wykonane parapety. Jednakże mi one nie odpowiadają, mają za krótki nosek (1,5cm), który według mnie nie wygląda najlepiej. Do tego każdy przygotowany parapet jest do montażu bez podcięcia okna. Ma on fabrycznie wykonane dziurki do mocowań, co oczywiście jest kwestią gustu, ale mi nie odpowiada.

 

Ponawiam pytanie, czy w naszej okolicy ktoś produkuje solidne parapety z aluminium, z klasycznym kampinosem (4cm) i częścią montażową do okna bez dziur?

 

Pozdrawiam i dzięki za wcześniejsze odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akapap

http://bwparapety.com.pl/

Na Trakcie Lubelskim - dosc daleko, ale bardzo konkretni goscie.

Ja tam robilam blaszaki, ktore od strony domu wchodza pod rame okna w taki specjalny rowek, a po bokach ida pod styro i tynk. To parapety starego typu, bez tzw. plastikowych "boczkow". Jak teraz zauwazylam z aluminium tez robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję solidnego wykonawcy przyłącza wodociągowego. Czy ktoś miał do czynienia z firmą Wodex z Choszczówki Stojeckiej?

 

F.

 

Dla mnie robili przyłącze wodociągowe do budynku - tani nie są, ale koparkowy musiał sporo lawirować - robił to po mistrzowsku. Mają duże doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam siatkę na prowizoryczne ogrodzenie budowy. Siatka jest metalowa z powłoką PCV, długość ok 32 metrów. Cena 50 zł. Na początku maja będę miał do sprzedania kibelek typu sławojka w dobrym stanie technicznym (czysty), cena 100 zł.

 

Jestem zainteresowana sławojką.:rolleyes: Poproszę namiary na [email protected]. Bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Wodex robił nam wodociąg i przyłącze jestem z nich bardzo zadowolony powiedziałem, co chce i nic mnie więcej nie obchodziło resztę załatwiła firma żadnego chodzenia po urzędach po zakończeniu inwestycji pan podał nr konta i po sprawie, jak najbardziej polecam.:wiggle:

 

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za cenne dla mnie informacje.

 

Pozdrawiam, F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...