Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

JA robiłam drzwi wejsciowe w Wołominie w stolarni. Jesli ktos potrzebuje zdjec drzwi to mooge wyslac na priwa no i tel tez. W tej chwili nie mam przy sobie ale jak bedzie potrzebne to poszperam. Drzwi kosztowaly 6 tys z drzewa, projekt wlasny, ze swietlikiem nad drzwiami i ze swietlikiem z boku drzwi. Dobierane byly do koloru okien i dobrane zostaly idealnie pomimo ze okna sa plastikowe i w okleinie orzechowej to drzwi dobrane sa idealnie i wogole sa super. BArdzo mi sie podobaja:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przypomniala mi sie nazwa firmy i znalazłam w google wiec podaje dla zainteresowanych. Robia tez na wymiar drzwi wewnetrzne.

Jesli ktos bedzie chcial zdjecia moich drzwi to sluze:)

 

Stolkan Sp. z o.o. Okna i drzwi drewniane. Kania E.

05-200

Wołomin,

Partyzantów 72

woj. Mazowieckie, pow. Wołomiński, gm. Wołomin

Tel.: 22 776 23 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi tylko coś że jakiś fachowiec niewiadomo jaki mówi że wysoki poziom wód gruntowych tak jak to ma jakieś znaczenie przy BOŚ biologicznej

 

Nie BOŚ tylko POŚ - przydomowa oczyszczalnie ścieków i wszystkie są biologiczne. I gadanie o poziomie wód to bzdura, bo na Zachodzie są osiedla, które zrzucają wodę do stawów zarośniętych trzciną - i to też jest oczyszczalnia.

 

Przeleć sobie moje posty od 09-07-2010 wstecz, to znajdziesz sporo informacji.

Znajdziesz je w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa w Górkach niema planu zagospodarowania to możecie robić jak wam pasuje przydomowa to jest każda a czy biologiczna czy nie to decuduje rodzaj oczyszczania ścieków znaczy czy masz rozsączanie czy reaktor czy złoże

Upsss... to chyba nie jestem w temacie... za moich czasów były oczyszczalnie beztlenowe (drenażowe), tlenowe, i jeszcze te trzcinowe.

Douczyłam się. Teraz jak widzę tlenówki awansowały na POŚ ze reaktorem :p Dobry pomysł nazwać kupę g. reaktorem :D

A wracając do konkretów - jeśli Ci bardzo zależy to zgłoś sobie POS-ia do Starostwa. Jak tam przejdzie, to masz dwa lata na realizację, co nie znaczy, że musisz. Jak się nie wyrobisz z budową to zgłoszenie przepadnie i zostaniesz z szambem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk1a

 

Ja walczyłem i uprzedzam że możesz miec problem z odbiorem domu. ( wierz mi w INB w Mińsku słowa "lub" i "i" maja zupelnie nowe znaczenia :), wiec jak coś nie jest jasno określone w warunkach zabudowy lub decyzji to podlega bardzo lużnej interpretacji wcale nie na twoją korzyść.

 

Po czytaniu i nekaniu Referatu Arch. stwierdzilem ze to nie ma sensu, i stalem sie posiadaczem sarkofagu 10 m3 bo nie ma innego wyjscia.

 

A kiedys mi gnoje jeszcze zaplaca za jego kasację :) i ch... im w dupe. Rzecz sie działa w Sulejówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania stemple po budowie. stemple 3m i pare sztuk 4m. atrakcyjna cena. Odbiór osobisty, 5 km od mińska mazowieckiego.

 

Potrzebuje jeszcze namiarów na dobrego elektryka i namiary na ekipę do tynków cementowo wapiennych.

z góry dziękuje

 

Ja do znudzenia będę polecała Pana Rafała Adamczyk 502 640 580 elektryka, poniważ wciąż jestem pod wrażeniem jego pracy. Tak jak jeszcze innych fachowców na mojej budowie. Może ktoś korzystał z usług tego pana to coś doda??

Czysto, szybko, prościuto, nie pijący, fajne rozwiązanai podpowiada, zna się na nowościach, robi kompleksowo alarm, domofon, elektrykę i wszystko co związane z kabelkami. Ma papiery i uprawnienia potrzebne do jakiegoś tam protokołu na koniec:)

to chyba tyle:)

co do tynków to miałam ekipę z dalek bo zrzeszowa z tego co mi wiadomo to już nie pracują w naszych okolicach ale też jestem bardzo zadowlona z małym "ale":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania kontener budowlany (http://allegro.pl/kontener-morski-barak-budowlany-magazyn-w-wa-i1681320701.html) deski szalunkowe, blaty, pustaki kominowe, cegłę Porotherm 25 i połówki 30), WC drewniane, klej do siatki Mapei, tynk silikonowy Bolix 30 kg i wiele innych pozostałości po budowie. Odbiór osobisty w W-wie Wesołej. Kontakt pod nr tel.503 998 236.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...