Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Sprzedam stemple budowlane, ok 220 szt, odbiór w miejscowości Olesin

Cena do uzgodnienia,

Kontakt - 668 317 240

Zainteresowanych proszę o kontakt

 

Pozdrawiam

 

Ponawiam,

Stempli zostało ok 170,

większość długości ok 270 cm

Cena 700 zł za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje solidnych tynkarzy na tynki cementowo-wapienne. Może ktos z was ma kogoś godnego polecenia.

 

Mam również do sprzedania stemple budowlane.

 

Witam,

Jeśli jeszcze szukasz tynkarzy to z czystym sumieniem mogę polecić ekipę która robiła u mnie, tanio i solidnie.

Tylko terminy mają kilka miesięcy, jak robili w czerwcu to do listopada mieli już zaklepane. Namiar mogę podesłać na priv a pracę można zobaczyć w Górkach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś z was wylewki anhydrytowe pod ogrzewanie podłogowe???? Jeśli tak to jakie opinie.?

 

Witam,

dosyć mocno zastanawiałem się nad wylewkami anhydrytowymi, ale w końcu sobie odpuściłem, znajomy robił i wyszły go dużo drożej, to co mówią o ich zaletach to może się zgadza, ale trzeba mieć bardzo równo ułożony styropian ponieważ wyrównanie powierzchni wychodzi bardzo drogo.

Osobiście polecam tradycyjne z miksokreta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli jeszcze szukasz tynkarzy to z czystym sumieniem mogę polecić ekipę która robiła u mnie, tanio i solidnie.

Tylko terminy mają kilka miesięcy, jak robili w czerwcu to do listopada mieli już zaklepane. Namiar mogę podesłać na priv a pracę można zobaczyć w Górkach.

Pozdrawiam.

 

Bardzo chętnie przyjmę namiar na tych tynkarzy. Wysłałem info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dosyć mocno zastanawiałem się nad wylewkami anhydrytowymi, ale w końcu sobie odpuściłem, znajomy robił i wyszły go dużo drożej, to co mówią o ich zaletach to może się zgadza, ale trzeba mieć bardzo równo ułożony styropian ponieważ wyrównanie powierzchni wychodzi bardzo drogo.

Osobiście polecam tradycyjne z miksokreta.

 

Przejrzałem troszkę internetu i popytałem tu i tam. I jak narazie chyba zdecydujemy sie na wylewki anhy. głównie ze względu instalacji grzewczej - tylko ogrzewanie podłogowe w calutkim domu. A po wstepnych wycenach wychodzi ok. 8 zł z metra więcej niż miksokret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzysta z peletu i ma sprawdzonego lokalnego producenta? Pelet barlinka ponoć traci na jakości i do tego jest drogi. Jest np. taki producent z Zaręby Kościelne z dobrą ceną tylko nie wiem jak z jakością.

 

Pozdrawiam.

 

Przyłączam się do pytania. Może znacie dostawcę dobrego eko-groszku co myślicie o tej hurtowni w Dębe Wielkie w pobliżu kościoła (nazywa się Carbon czy jakoś tak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie „przed cieślami”. Często pojawiają się pytania o fachowców, więc ja mogę polecieć murarzy: WAL – BUD, Waldemar Kowalski z Mińska, 666 913 607. Ekipa składa się z 5 osób: 3 murarzy i 2 pomocników. Bardzo sprawni, czasami wręcz za szybcy, można się zagapić i spóźnić z materiałami. Nie piją i sprzątają po sobie. Worki po cemencie na kupkę, cegły na paletę, gruz na przejazd.

 

Jeżeli ktoś chce obejrzeć ich prace, zapraszam do Siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pożalić... kurcze... ktoś mi skubnął materiał na prowizoryczne ogrodzenie :(.

A miałem jutro się grodzić. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;), zginęły mi słupki dębowe o długości 2,5m. Słupki leżały na tej łące z autostradą przy Kościelnej (Dębe).

Nie płaczę po słupkach, bo za grosze mogę kupić jakieś stemple sosnowe. Ale sedanem czegoś takiego nie przewiozę :( No i ogrodzenie będzie musiało poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...