Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuje solidnych tynkarzy na tynki cementowo-wapienne. Może ktos z was ma kogoś godnego polecenia.

 

Mam również do sprzedania stemple budowlane.

 

Witam,

Tak jak obiecałem numer do tynkarzy, szef ekipy p.Leszek 604 805 563,

Opóźnił się z rozpoczęciem pracy trochę, ale to chyba dlatego że ma bardzo dużo zleceń.

Robili sprawnie, szybko, czysto, nie pili na budowie, a kierownik pochwalił i mówił że dawno już tak dobrych tynków nie widział.

Więc ekipa godna polecenia, jak coś to można dodać że namiar od Grześka z Górek:D

Mogę też polecić niektóre ekipy od dalszych etapów,

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnie filtrów które zastosowaliście to sami je dobieraliście czy może ktoś wam doradzał co należy zastosować?

Gdzie kupowaliście te filtry i gdzie robiliście badanie wody?

Jaki jest koszt badania i wiesz może czy trzeba robić kompleksowe badanie?

Czy wasza woda przed założeniem filtrów też śmierdziała, a jeśli tak to czy po zastosowaniu filtrów nieprzyjemny zapach zniknął.

Badanie robiliśmy bodajże w Sanepidzie na Żelaznej/Elektoralnej. Wcale nie jest tanie, z tego co pamiętam w okolicach 150 zl - nie jest obowiązkowe, ale bez tego trudno dobrać odpowiedni filtr.

Czy da się "odśmierdzić" wodę... naszą się chyba dało. Myślę, że najprościej dla Was będzie przejść się 200 m za róg do nas z własną wodą i porównać z naszą. Na filtry też lepiej popatrzeć... Do rozmowy, polecam własnego męża, najlepiej o dowolnej porze w weekend (kontakt na moje gg w stopce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zaglądam tu od niedawna, to ciekawe forum. Rozpoczynam budowę domu w Targówce k. MIńska. POtrzebuję waszych opinii o bloczkach betonowych na podwyższenie fundamentu. Słyszałam, iż dobre są z Pęclina. Ale dokładnie nie wiem, gdyż wpisując znalazłam 2 firmy z Pęclina 1H i Pęclina 30. Skąd braliście? Jaka jakość tych bloczków? Sprawa pilna, gdyż we wrześniu zalewam fundament. Jak to wygla cenowo? Czy bez faktury można kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś dysponuje jakimiś namiarami na " większe auto" z hds z okolic Dębe? Potrzebuje przewieźć kontener budowlany o wymiarach 2,5x6 oraz kilka innych gratów.

Może ktoś ma nr telefonu do jakiegoś koparkowego też z Dębe ;). Kiedyś spisywałem nr tel tego Pana z okolic PKP, ale gdzieś nie mogę odnaleźć.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś dysponuje jakimiś namiarami na " większe auto" z hds z okolic Dębe? Potrzebuje przewieźć kontener budowlany o wymiarach 2,5x6 oraz kilka innych gratów.

Może ktoś ma nr telefonu do jakiegoś koparkowego też z Dębe ;). Kiedyś spisywałem nr tel tego Pana z okolic PKP, ale gdzieś nie mogę odnaleźć.

 

Dzięki!

 

TRANS - TOP, Posiada Stara z HDS, http://trans-top.pl/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zaglądam tu od niedawna, to ciekawe forum. Rozpoczynam budowę domu w Targówce k. MIńska. POtrzebuję waszych opinii o bloczkach betonowych na podwyższenie fundamentu. Słyszałam, iż dobre są z Pęclina. Ale dokładnie nie wiem, gdyż wpisując znalazłam 2 firmy z Pęclina 1H i Pęclina 30. Skąd braliście? Jaka jakość tych bloczków? Sprawa pilna, gdyż we wrześniu zalewam fundament. Jak to wygla cenowo? Czy bez faktury można kupić?

 

Witam,

Ja mogę polecić skład w Replinie, kupowałem od nich wszystko do budowy, bloczki brałem od nich, ale porównywałem cenę z Pęclinem i tu wyszło taniej. Ten facet z Pęclina za każdy razem mówił inną cenę, nawet jak już zamówiłem to za dwa dni podniósł cenę i powiedział że zawsze tak było, osobiście odradzam, ale to może tylko moje zdanie.

Powodzenia na starcie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zaglądam tu od niedawna, to ciekawe forum. Rozpoczynam budowę domu w Targówce k. MIńska. POtrzebuję waszych opinii o bloczkach betonowych na podwyższenie fundamentu. Słyszałam, iż dobre są z Pęclina. Ale dokładnie nie wiem, gdyż wpisując znalazłam 2 firmy z Pęclina 1H i Pęclina 30. Skąd braliście? Jaka jakość tych bloczków? Sprawa pilna, gdyż we wrześniu zalewam fundament. Jak to wygla cenowo? Czy bez faktury można kupić?

 

Witam ja ma bloczki Certusa mogę je w ciemno polecić, jeśli chodzi o skład to najbliżej ciebie jest skład na Dąbrówki cenowo są najtańsi w Mińsku. Minus tego składu to, że otwarty jest do 16tej i nie można płacić kartę, ale można się rozliczać raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może wie gdzie można kupić deski podłogowe dębowe w stanie surowym czyli takie niczym jeszcze niemalowane, no i oczywiście od sprawdzonego sprzedawcy żeby były z dobrej jakości drewna sezonowanego.

 

PS.

Z racji że najgrubsze prace dobiegają końca i ekipy już nie będą się przewijały, posiadam do sprzedania kontener budowlany, ocieplony 2,5x6m, który bardzo dobrze spisywał się przez ostatni rok:) Cena wyjściowa 3tys, oczywiście do negocjacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja ma bloczki Certusa mogę je w ciemno polecić, jeśli chodzi o skład to najbliżej ciebie jest skład na Dąbrówki cenowo są najtańsi w Mińsku. Minus tego składu to, że otwarty jest do 16tej i nie można płacić kartę, ale można się rozliczać raz w tygodniu.

 

Ile płaciłeś za szt.? Jak dawno ich używałeś? Rozumiem, iż bloczki są dobrej jakości? Owszem cena ważna, ale trzeba uważać co kupujemy, aby nie okazało się, iż kruszą się (i o takich kwiatkach słyszałam:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aigmad: I co w rezultacie wyszło z tymi bloczkami? Kupiliście czy też nie?Tzn., iż facet podniósł cenę na 2 dni przed dostawą do ciebie? A jaka to była kwota za 1 szt.?

 

Nie pamiętam dokładnie po ile kupowałem, ale właśnie facet podniósł cenę na dwa dni przed dostawą, na pewno były poniżej 3zł.

Więc odpuściłem sobie na starcie, w Replinie można negocjować cenę i obsługa jest ok. Jedyny minus to że czasami jest problem ze zwrotem towaru, więc lepiej nie zamawiać z górką.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sorki za niejasną opinię na temat Wykonawcy Pana Pawła Rudnika.

Jak dla mnie człowiek godny polecenia. Jego ekipa murarzy - Super i szybko. Z Cieślami troszkę gorzej - mało dyspozycyjni... - więc ludzi do więźby lepiej szukać gdzie indziej.

 

A co do bloczków fundamentowych to my budowaliśmy z Certusowych B20 - załatwił opisywany powyżej wykonawca za dość dobrą cenę bo 2,90 za szt.

Człowiek z Pęclina natomiast przywiózł nam na budowę swoje bloczki na test tzw. wytrzymałości i niestety nie wypadło to najlepiej w porównaniu do Certusowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

________"Witam,

 

Sorki za niejasną opinię na temat Wykonawcy Pana Pawła Rudnika.

Jak dla mnie człowiek godny polecenia. Jego ekipa murarzy - Super i szybko. Z Cieślami troszkę gorzej - mało dyspozycyjni... - więc ludzi do więźby lepiej szukać gdzie indziej."__________

 

Dziękuję. Właśnie to mogę powiedzieć o jego dotychczasowej pracy. Rzeczowy, konkretny, sumienny.

Dzwoni, przypomina. Informuje co kiedy będzie. zamawia materiały po dobrej cenie.

Ekipa pracuje bardzo solidnie. Popija - tylko wodę ;)

 

 

____"A co do bloczków fundamentowych to my budowaliśmy z Certusowych B20 - załatwił opisywany powyżej wykonawca za dość dobrą cenę bo 2,90 za szt."______

My też takie kupiliśmy. I taką cenę załatwił nam wykonawca.

Będziemy korzystać z jego usług tylko w przypadku fundamentu, bo stawiamy dom z bali. Ale - póki co (bo prace finiszują dopiero pod koniec tego tygodnia), mogę z czystym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...