Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cena jak na prywatne to bardzo niska: 750. Jedzenie, wycieczki, dodatkowe atrakcje, mikołaj, prezenty na święta, przybory do rysowania, zajęcia dodatkowe (angielski, rytmika, inne) w cenie.

 

Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola w Rudzie. Choć przybory do pisania kupujemy sami raz w roku (powiedzmy jednorazowy wydatek 200 zł), to w miesiącach, gdy nam młody nie chorował i uczęszczał maksymalnie często, nigdy nie zapłaciliśmy więcej jak 550 zł.

 

Czynne 7-17.

 

Też ma angielski, francuski, muzykę, Mikołaja...

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola w Rudzie. Choć przybory do pisania kupujemy sami raz w roku (powiedzmy jednorazowy wydatek 200 zł), to w miesiącach, gdy nam młody nie chorował i uczęszczał maksymalnie często, nigdy nie zapłaciliśmy więcej jak 550 zł.

 

Czynne 7-17.

 

Też ma angielski, francuski, muzykę, Mikołaja...

 

pozdro,

mp

 

w moim przypadku 17 boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM!!!

Przestrzegam wszystkich przed "firmą" EUROPLEX MARCIN URBANEK z Cegłowa. Oszust, kłamca i z całą odpowiedzialnością to mówię ZWYKŁY ZŁODZIEJ!!! Zamówiłem okna w wakacje do mojego domu. W październiku przyjechały ale nie wszystkie (brakowało 2 najdroższych), miały dojechać w ciągu tygodnia. Koleś wysępił kasę za całość zlecenia (tu był mój największy błąd) i od tamtej pory go nie widziałem!!! Co więcej, podczas montażu (montowałem sam) okazało się że jedno okno jest uszkodzone, kolejne zaś ma inny wymiar niż zamawiałem.

Od 3 miesięcy człowiek ten obiecuje mi dostawę co poniedziałek. Składa fałszywe obietnice że okna już są, tylko trzeba je przywieść. Tak co tydzień, od początku października.

Dwa tygodnie temu oznajmił mi żebym zamówił sobie okna gdzie indziej, a on jutro odda mi pieniądze. Wspomniane jutro trwa do dzisiaj. Człowiek ma wyłączony telefon.

Dziś nie wytrzymałem. Złożyłem zeznania na policji w Mińsku Mazowieckim. Przygotowuję też odpowiednie pismo do prokuratury. Nie spocznę dopóki ów "firemka" nie skończy na bruku.

Najlepsze jest to, że jak już się do Pana Marcina dodzwonię, mówi bezczelnie że nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

Jeśli są inne osoby oszukane to proszę o kontakt. MARCIN URBANEK, CEGŁÓW KOLEJOWA 6, 796819089, 796 819 089, 796-819-089, EUROPLEX

 

Pozdrawiam

Łukasz Chmielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

odsprzedam stemple drewniane, wycinane w grudniu, użyte jeden raz, stan idealny, właśnie będzie rozbierany szalunek.

 

15 sztuk długość 230 cm

40 sztuk długość 320 cm

190 sztuk długość 300 cm

 

Do odbioru na terenie gminy Halinów. Sprzedaż całości. Odbiór osobisty.

 

Mam tez ok. 4 m3 deski szalunkowej w dobrej cenie.

 

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca do wykonania luster na wymiar i szyby pod kabinę prysznicową.

 

Macie kogoś takiego pod ręką godnego polecenia.

 

Pozdrawiam.

 

W Okuniewie jest fabryka luster. Myślę, że taniej nie znajdziesz a prosto od producenta. Kontaktu niestety nie mam ale pewnei znajdziesz w google.

 

Polecam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca do wykonania luster na wymiar i szyby pod kabinę prysznicową. Macie kogoś takiego pod ręką godnego polecenia. Pozdrawiam.

 

Okuniew robił mi lustra - uważam, że źle wymierzyli ścianę i teraz akryl MUSI częściowo zakrywać taflę szkła.

Wtedy Okuniew wydawał mi się dość drogi.

Szklarz w Mińsku rzeczywiście jest b. tani, ale teraz kupowałam tylko szyby. Tel do Mińska: 25 758-97-72.

Proponuję zrobić porównanie...

W Mińsku lepiej zamówić osobiście, a potem pilnować terminu - roboty maja full i czasem im sprawa umyka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga!!!

przestrzegam przed kupowaniem pustaków Teriva u pana Czesława Witana z Pęclina gm. Wiązowna! Ogłasza się na allegro i oferuje pustaki po konkurencyjnej cenie ale niestety ich jakość jest fatalna- pouszkadzane, popękane, niewymiarowe! na dodatek właściciel nie terminowy, oszukuje, zwodzi, non stop przekłada terminy bo wiecznie coś mu się tam dzieje!! stanowczo odradzam jakiej kolwiek współpracy jeśli komuś zależy na terminowości i jakości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiary na stolarza fachowca z naszych okolic. Potrzebuję poprawić podłogę z desek dębowych układanych trzy miesiące temu przez stolarza papraka. Deski w dwóch pomieszczeniach domu pozsychały się tworząc kilkumilimetrowe szpary i odchodzą od podłogi.

 

Przy okazji przestrzegam przed stolarzem paprakiem:

Krzysztof Jackiewicz

Halinów,gen. Bema 56

Tel: 22 783 60 81

 

Nieterminowy, bierze 6 robót naraz więc nie jest w stanie zacząć i skończyć w umówionym terminie. Robiąc podłogi zniszczył ściany. Musiał je porem gipsować i malować. Poszczególne etapy zleca swoim pracownikom. Każdy z nich coś schrzanił, źle wyliczył, za dużo zużył (np zagruntował sobie pomieszczenia przed układaniem desek a potem trzy dni go nie było, więc musiał gruntować drugi raz. A grunt kupowałam ja oczywiście.)

Zareklamowałam podłogi dwa miesiące temu. Do tej pory nas robi w konia.

Trzymajcie się od niego z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...