Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Polecam pana Bogusława 503965769 ekipa bardzo solidna dokładna i nie pijaca, chociaż ma swój styl pracy do którego trzeba sie przyzwuczaić.

 

Witam :):)

Mi tez budował P. Bogusław. Jestem bardzo zadowolona:):) Murarz tzw. starej daty ... bardzo dokładny, solidny, terminowy, i co najważniejsze jego ekipa nie uzywa trunków... naprawdę mozna na nich polegać. Nam budował dom z Ytong a nie kazdy murarz potrafi zrobic to dobrze.

O co chodzi z tym stylem pracy ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

my mieliśmy doczynienia z tym wykonawca ale nie polecamy go.

Rozpoczął prace z 2 tyg opóżnieniem. Ignorował nasze prośby w pewnych kwestiach (słabo ubijał np piasek pod chudziak) bo jak twierdził on wie lepiej i tyle. Potem kierownik budowy zabronii mu lać chudziak do czasu jak porzadnie nie zagesci piasku.

Obraził sie i zszedł z budowy na ponad tydzień !!!

Po tem łaskawie wrócił i poprawiał zageszczanie. Kierownik przyjał to dopiero za 3 razem.

 

Poza tym kiedys moja zona spytała się o jedna kwestie a on jej odpowiedział "że z babą nie będzie dyskutowac bo budowa to meskie zajęcie i pogadac to on może z jej mężem czyli ze mną". Zero kultury.

 

Zrezygnowaliśmy z niego po chudziaku i wzieliśmy inna polecana na forum ekipe z której byliśmy juz zadowoleni.

 

 

 

Witam :):)

Mi tez budował P. Bogusław. Jestem bardzo zadowolona:):) Murarz tzw. starej daty ... bardzo dokładny, solidny, terminowy, i co najważniejsze jego ekipa nie uzywa trunków... naprawdę mozna na nich polegać. Nam budował dom z Ytong a nie kazdy murarz potrafi zrobic to dobrze.

O co chodzi z tym stylem pracy ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowo zaopatrzymy Cię w styropian, kleje, siatki, wszystkie rodzaje tynku, sztukaterię elewacyjną oraz we wszystkie inne materiały niezbędne by Twój dom był ciepły i piękny. Najlepsze ceny, super rabaty. Bezpłatna wycena i transport. Docieplenia budynków, malowanie elewacji, podbitki dachów, prace remontowo budowlane. Wysoka jakość realizowanych inwestycji. Posiadamy własną mieszalnie tynków i farb elewacyjnych. Sprzedaż i usługi.

tel. 509 428 410

e-mail: [email protected]

 

http://www.jarbudtynki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sąsiadów z Polnej i pasjonatów budownictwa w okolicy Mińska :-). Poszukuję namiarów na sprawdzonych=porządnych wykonawców schodów drewnianych. Ponadto wykonawców ogrodzenia i "układaczy" kostki brukowej.

Pozdrawiam

 

co do kostki to mozemy spokojnie polecic tych ktorzy u nas robili. Są z Mińska ale nazwiska nie pamietam 602- 179 261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie coś powiedzieć o dojeździe pkp (KM) do Warszawy z Dębe Wielkie. Ile jedzie pociąg, czy w godzinach szczytu da się usiąść? Jak wygląda sprawa biletu miesięcznego. Z tego co widzę w KM to Dębe Wielkie to już trzecia strefa. Teraz mają być połączone bilety z ZTM, jest jakaś dopłata?

 

A może pks/bus/bags z Dębe. Tyle, że kolej nie boi się korków, samochodem będzie trudniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zdecydowałem się na okna Oknoplast, czy ktoś ma doświadczenie z TREND z Mińska, albo GRETO z Sulejówka jako sprzedawcami i monterami Oknoplastu?

 

Pozdrawiam

Toper

 

 

My wywybralismy GRETO - wszystko bylo ok do momentu reklamacji. A potem to juz sie zaczeło ... Nic przyjemnego, generalnie umywaja rece od wszystkiego:( przykre bo zapowiadalo sie milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupię tani i dobry strop teriva w okolicy mińska maz , siedlec ?

 

 

tani "Witan", Penclin

 

Prefagbud, Penclin (w Replinie)

Stropy Miro, Halinów

Korzeniak, Sulejówek - ten ma dobre wyroby betonowe ale "świeże". Wypadało by zamówić 1 miesiąc wcześniej. Mi jego bloczki popękały.

 

Dobre Certus (Replin), takie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile u Was trwało przyłączenie domu do prądu? Całą dokumentację składałem w 2010 roku, pozwolenie doniosłem w lipcu 2011 i do tej pory nawet nie jestem wpisany do systemu w komputerach energetyki! Moje papiery leża gdzieś pewnie w pudłach pod biurkiem...

Zapomniałem dodać, że słup mam 10 metrów od działki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile u Was trwało przyłączenie domu do prądu? Całą dokumentację składałem w 2010 roku, pozwolenie doniosłem w lipcu 2011 i do tej pory nawet nie jestem wpisany do systemu w komputerach energetyki! Moje papiery leża gdzieś pewnie w pudłach pod biurkiem...

Zapomniałem dodać, że słup mam 10 metrów od działki

 

Prąd budowlany wniosek we wrześniu, a następnego roku przed wakacjami było przyłącze zrobione.

Nie wiem jak będzie z przejściem z budowlanego na "normalny".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...