Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

W samym Mińsku jest kilku stolarzy wykonujących drzwi wejściowe. Czy ktoś z formuowiczów może polecić dokładnego i w rozsadnęj cenie stolarza.Może z innych rejonów?

 

Witam,

ja zamawialam drzwi wejsciowe w Wołominie. Niestety nie pamietam tel. ale to ul. Partyzantow Wołomin.

Drzwi sa juz 1,5 rou i wygladaja jak nowe:)

projekt włąsny. Zrobili akie jak sobie wymyslilam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

my mieliśmy doczynienia z tym wykonawca ale nie polecamy go.

Rozpoczął prace z 2 tyg opóżnieniem. Ignorował nasze prośby w pewnych kwestiach (słabo ubijał np piasek pod chudziak) bo jak twierdził on wie lepiej i tyle. Potem kierownik budowy zabronii mu lać chudziak do czasu jak porzadnie nie zagesci piasku.

Obraził sie i zszedł z budowy na ponad tydzień !!!

Po tem łaskawie wrócił i poprawiał zageszczanie. Kierownik przyjał to dopiero za 3 razem.

 

Poza tym kiedys moja zona spytała się o jedna kwestie a on jej odpowiedział "że z babą nie będzie dyskutowac bo budowa to meskie zajęcie i pogadac to on może z jej mężem czyli ze mną". Zero kultury.

 

Zrezygnowaliśmy z niego po chudziaku i wzieliśmy inna polecana na forum ekipe z której byliśmy juz zadowoleni.

 

Nie wiem, o co ci chodzi chyba myślisz o kimś innym pan Bogusław nie zasypuje fundamentów i nie zagęszcza inwestor musi zrobić to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących i mieszkających

 

Jestem tu nowa. Mam zamiar wspólnie z mężem zbudować dom w Posiadałach pod Cegłowem.

Poszukujemy ekipy budowlanej, wiadomo, taniej i solidnej.

Będę wdzięczna za namiary opisywanego wcześniej p. Pawła Rudnika. I każdego innego godnego polecenia.

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących i mieszkających

 

Jestem tu nowa. Mam zamiar wspólnie z mężem zbudować dom w Posiadałach pod Cegłowem.

Poszukujemy ekipy budowlanej, wiadomo, taniej i solidnej.

Będę wdzięczna za namiary opisywanego wcześniej p. Pawła Rudnika. I każdego innego godnego polecenia.

 

Pozdrawiam :bye:

 

u mnie budowa ekipa tego pana i możemy go śmiał polecić

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, budujemy dom w Targówce k. Mińska Maz. Na jesieni zostały zalane fundamenty. Obecnie murarz stawia mury. Poszukujemy firmy, która produkuje belki i gary. Czy możecie polecić nam kogoś, kto ma dość trwałe produkty, jest komunikatywny i można bez problemu dogadać się? W naszej najbliższej okolicy jest skład budowlany w Replinie (nie chcą powiedzieć z jakiej firmy biorą elementy na stropy), betoniarnia w Mikanowie, http://www.betoniarstwo.com.pl w Sulejówku, Makrobet w Mrozach, Pęclin. NIe wiemy jednak nic o w/w firmach. Poza tym poszukujemy krokiew, kontrłat na deski. Pytanie, tak jak poprzednio czy możecie nam polecić sprawdzony tartak, z przystępnymi cenami? (blisko nas Osiny). Najlepiej jest jeśli ktoś ma własny las, tartak. Czy zaglądają tu osoby z Turza i okolic Stanisławowa?Słyszałam, iż tam dużo składów drewna. Będę wdzięczna za wasze cenne wskazówki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może orientuje się czy w okolicy Dębe jest gdzieś tartak? Muszę przerżnąć wzdłuż kilka słupów 20x20, a zwykłą piłą tego niestety nie zrobię.

Na zumi znalazłem jakiś tartak na Żwirowej, ale oni tego zadania nie chcą się podjąć :(

 

Za namiary z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może orientuje się czy w okolicy Dębe jest gdzieś tartak? Muszę przerżnąć wzdłuż kilka słupów 20x20, a zwykłą piłą tego niestety nie zrobię.

Na zumi znalazłem jakiś tartak na Żwirowej, ale oni tego zadania nie chcą się podjąć :(

 

Za namiary z góry dziękuję!

 

w debe jest stolarz i ma takie maszyny do ciecia grubych bali. Pan Jesionek 606 833 751

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących i mieszkających

 

Jestem tu nowa. Mam zamiar wspólnie z mężem zbudować dom w Posiadałach pod Cegłowem.

Poszukujemy ekipy budowlanej, wiadomo, taniej i solidnej.

Będę wdzięczna za namiary opisywanego wcześniej p. Pawła Rudnika. I każdego innego godnego polecenia.

 

Pozdrawiam :bye:

 

Proszę w skrócie napisać jaki dom jest do wybudowania(drewniany czy murowany),polecę ekipę. Przeszedłem już przez swoją budowę w okolicy więc mam rozeznanie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...