Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam pilnie namiarów na jakiś tani transport wywrotką Wawer -Dębe. Mam na Wawrze darmową ziemie + darmowy załadunek :) tylko nie mogę znaleźć transportu w rozsądnej cenie. Po dzwoniłem do kilku przewoźników i wszędzie krzyczą mi cenę 300-400zł za jeden kurs tatrą/kamazem. Także taniej już wychodzi kupić ziemię na miejscu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie namiarów na jakiś tani transport wywrotką Wawer -Dębe. Mam na Wawrze darmową ziemie + darmowy załadunek tylko nie mogę znaleźć transportu w rozsądnej cenie. Po dzwoniłem do kilku przewoźników i wszędzie krzyczą mi cenę 300-400zł za jeden kurs tatrą/kamazem. Także taniej już wychodzi kupić ziemię na miejscu

 

Cena za kilometr 3,5 - 4,5 zł więc wychodzi tak, jak napisałeś. W takich przypadkach (jeżeli jest to ziemia) koszty dzieli się na dwoje: zbywający i przyjmujący. W pozostałych przypadkach (glina, gruz) płaci zbywający. Takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za kilometr 3,5 - 4,5 zł więc wychodzi tak, jak napisałeś. W takich przypadkach (jeżeli jest to ziemia) koszty dzieli się na dwoje: zbywający i przyjmujący. W pozostałych przypadkach (glina, gruz) płaci zbywający. Takie są realia.

 

Ostatecznie płaciłem po 250 za kurs (w dwie strony około 60km), ale myślę, że było warto bo po małym "przeczyszczeniu" to prawie czarnoziem ;). Szkoda tylko, że trochę się spóźniłem i nie udało mi się zabrać całości. Za kurs musiałem zapłacić w całości, ale "zbywca" zapłacił za załadunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę Was o pomoc...

 

Szukam tanio i szybko mebli na zamówienie! Czy możecie mi kogoś polecić do zrobienia szafy wnękowej i szafki do łazienki.

Będę Wam wdzięczna.

 

 

"Tanio i szybko" uwielbiam akie wpisy jeszcze tylko brakuje do kompletu "tanio szybko i dobrze". Sami sobie zaprzeczacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do sprzedania około 240 szt. stempli budowlanych sosnowych, długości około 275 cm. Użyte jeden raz. Cena 5 PLN za sztukę.

 

http://images41.fotosik.pl/1636/3093f25e206ad154med.jpg

 

Sprzedam również około 108 szt. (prawie dwie palety, jedna paleta oryginalnie zapakowana) POROTHERMU WIENERBERGER 25 P+W. Cena 3,7 PLN za sztukę.

 

Odbiór osobisty w Długiej Szlacheckiej.

Tel kontaktowy: 604 516 320 lub e-mail [email protected]

 

Pozdrawiam,

Adrian Barwicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję zduna w okolicach Mińska Maz., Cegłowa lub Siennicy. A najchętniej w okolicach Posiadałów :) Zduna z prawdziwego zdarzenie, który zbuduje kaflową kuchnię z "duchówką" i piecem chlebowym.

Poszukuję również stolarza lub firmy, która wykona okiennice płycinowe, takie w typie wiejskiej chaty, nie żaluzjowe.

Będę ogromnie wdzięczna za odzew.

Pozdrawiam Budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...