Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Drodzy Forumowicze-Budowlańcy, korzystając z Waszych doświadczeń, ile może kosztować wymurowanie ścian fundamentowych z 1000 bloczków, bo jak mi facet rzucil cene, to usiadem. Chodzi o samo murowanie, bez izolacji i innych dodatków. A może możecie kogoś polecić, kto zrobi to TANIO - SZYBKO - SOLIDNIE :)

Pozdrawiam

 

przy okazji szukam kogoś do zrobienia ogrodzenia fundament i podmórówka albo z bloczków albo z betonu pan krzyknął cenę za samą pracę 140zł za/m to też usiadłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przy okazji szukam kogoś do zrobienia ogrodzenia fundament i podmórówka albo z bloczków albo z betonu pan krzyknął cenę za samą pracę 140zł za/m to też usiadłam.

 

Teraz jest sezon, także roboty mają w brud i stąd takie kosmiczne ceny :( Trzeba trochę poczekać. Jesienią trochę mniej domów się stawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości te 140 zł to za za metr kwadratowy ściany czy za metr bieżący ??

 

Za m/b fundament na 60-80cm w ziemi +nad ziemią 40cm chodziło o roboty budowlane przygotowanie do przęseł na 20m i pod płot na 60m długości działki i dobrze jakby gruszka zabetonowała to mniej roboty z kręceniem betoniarką.

Szukam dalej bo na jesieni jak będzie deszcz to nie wejdą chyba, że będzie sucha jak w ub.roku

A tylko nie polecajcie Pan Waldka ktoś chyba na forum albo Sulejówka albo Halinowa napisał, że taniej robi, też "zdziera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miesiącu maju 2012 kupiłem poprzez Allegro kosę elektryczną w sklepie MIO Tools „GRABEX” z Mińska Mazowieckiego znajdującego się przy ulicy Warszawskiej 194.

W czasie pierwszego koszenia nastąpiły zakłócenia pracy kosy. Zgłosiłem to do ww. sklepu. Pierwsze koszenie obejmowało obszar 100-120 m2. Przy drugim koszeniu nastąpiła całkowita awaria kosy. Zgłosiłem to sprzedawcy i wysłałem urządzenie do naprawy gwarancyjnej. Po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że awaria nastąpiła z mojej winy i muszę zapłacić 35 złotych + koszty przesyłki kosy.

Kosę miałem otrzymać po 3-4 dniach. Chciałem uzyskać kontakt do serwisu aby dowiedzieć się dlaczego awaria była z mojej winy i dlaczego mam płacić za naprawę gwarancyjną.

Oburzony i arogancki kierownik p. Grabowski Łukasz odmówił podania mi jakiegokolwiek kontaktu zasłaniając się „tajemnicą handlową”.

Poinformowałem ww. pana o chęci zgłoszenia sprawy do Urzędu Ochrony Praw Konsumenta co go rozwścieczyło całkowicie i kosy nie otrzymałem z tego powodu. Po dwóch tygodniach okazało się, że „kosa wróciła do serwisu, do naprawy”. Po następnych dwóch tygodniach, że „kosa nie wróciła jeszcze z naprawy”.

Wątpię w uczciwość i dobre zamiary p. Łukasza Grabowskiego.

Domyślam się, że kosa leży na zapleczu i że za karę kosę dostanę jesienią lub w zimę gdy nie będzie mi już potrzebna.

Informuję i radzę innym klientom, aby zastanowili się zanim zakupią coś w sklepie p. Grabowskiego w Mińsku Mazowieckim.

Uczciwość i rzetelność jest obca właścicielowi sklepu „35 złotych”

Czuję się oszukany.

 

Andrzej Rosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprzątania baraku i piwnicy nazbierało mi się trochę rzeczy, które z chęcią sprzedam w atrakcyjnej cenie:

 

1. Dwie rolki foli dachowej paraprzepuszczalnej cena 50zł/rolka (w sobotę mogę sprawdzić dokładny model i producenta)

2. Kątowniki do łączenia krokiew 10x10 około 50sztuk oddam wszystkie 90zł

3. Murłaty 14x14, słupy 16x16 i 18x18 różne długości max 4m oddam za 400zł m3

4. Alarm budowlany komplet (bez akumulatora) - 4 czujniki, centrala alarmowa, manipulator 600zł + ewentualnie moduł GSM do uzbrajania/rozbrajania i powiadomiania 250zł

5. Skrzynkę na bezpieczniki używana ale w dobrym stanie o wymiarach 80x40x12cm z szynami, osłonami itp. cena 70zł

6. Wyłączniki różnicoprądowe 4 modułowe (3 fazowe) Moeller, nieużywane ale trochę zakurzone 3 sztuki - 80zł/sztuka

7. Gniazda z klapką i bolcem Gira siera F-line bez ramek 50sztuk. Do gniazd trzeba dokupić ramki, kolor kremowy, nowe. 7zł/sztuka

8. Gniazda z bolcem Berker B.Kwadrat biały bez ramek 40 sztuk. Do gniazd trzeba dokupić ramki, kolor biały, nowe. 10zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...