Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam Defro Duo 25kW w domu o pow. użytkowej 135m2 a całkowitej 240m2 + sterownik w holu. Ogrzewam cały dom z garażem włącznie. Nastawiona temperatura 21st całą dobę bo uważam że bez sensu jest wystudzać dom nocą a potem na maxa grzać przez kilka godzin żeby podnieść o 2-3 stopnie, zresztą przy współczesnych dobrze ocieplonych domach temperatura spada bardzo mało, u mnie ok. 2 stopnie na dobę przy mrozie na zewnątrz. Do chwilowego podniesienia temperatury w domu jest w sterowniku pokojowym wersja "HOLD". Palę groszkiem czystym, dobrej jakości ( kupuję na Targówce) i nigdy nie zdarzyło mi się zerwanie zawleczki. Od połowy października do połowy kwietnia zużywam 2,5t węgla. Wiosną, latem i wczesną jesienią ustawiam na "tryb letni" do grzania wody, raz dziennie lub raz na 2 dni przepalam na zwykłym ruszcie papierami, tekturą i drewnem - wystarczą 2 załadowania i woda ma 60st ale nie należy za dużo kłaść drewna na raz bo gdy temperatura na piecu podskoczy do 80st to się wyłaczy!

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, tylko na początku trzeba powalczyć z ustawieniami sterownika pieca, potem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

Poszukuje dobrej sprawdzonej ekipy budowlanej może ktoś kogoś poleci :)

 

Ja polecam ekipę p. Pawła Rudnika. Była polecana wielokrotnie na forum, ale od siebie mogę dodać tyle, że była to sprawnie, konkretnie i bezproblemowo przeprowadzona współpraca. Pan Paweł służył radą, pomagał przy wątpliwościach co do niektórych rozwiązań. Nie martwiliśmy się o materiały, ale na wszystko była faktura i faktycznie po zrobieniu rozeznania okazało się, że taniej byśmy ich nie dostali. Polecam

 

Jeśli chodzi o hydraulikę to I etap wykonywała nam firma z Kałuszyna Pio-hydrop. Również polecam. Dotrzymali terminów, wszystko zostało zrobione tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ekipę p. Pawła Rudnika. Była polecana wielokrotnie na forum, ale od siebie mogę dodać tyle, że była to sprawnie, konkretnie i bezproblemowo przeprowadzona współpraca. Pan Paweł służył radą, pomagał przy wątpliwościach co do niektórych rozwiązań. Nie martwiliśmy się o materiały, ale na wszystko była faktura i faktycznie po zrobieniu rozeznania okazało się, że taniej byśmy ich nie dostali. Polecam

 

Jeśli chodzi o hydraulikę to I etap wykonywała nam firma z Kałuszyna Pio-hydrop. Również polecam. Dotrzymali terminów, wszystko zostało zrobione tak jak powinno.

 

witam,

 

u nas również budowała ta ekipa dom i też polecamy. Wszystko bardzo dobrze organizował, zero przestojów, bardzo dobre zgranie ekipy i co najważniejsze ZERO picia na budowie. Materiał zakupiony przez niego zgadzał się co do sztuki, nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

 

Telefon do niego 603-555-572. Ma też stronę http://www.budowadomow.waw.pl

 

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

u nas również budowała ta ekipa dom i też polecamy. Wszystko bardzo dobrze organizował, zero przestojów, bardzo dobre zgranie ekipy i co najważniejsze ZERO picia na budowie. Materiał zakupiony przez niego zgadzał się co do sztuki, nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

 

Telefon do niego 603-555-572. Ma też stronę http://www.budowadomow.waw.pl

 

 

Kasia

 

W 2011 ta ekipa budowała nasz dom. Wszystko w porządku, robota wykonana fachowo, wszystko ok, szef bardzo dużó nam doradzam i podpowiedział ciekawych rozwiązań. Polecamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kontener budowlany (barak).

Szczegóły na tablicy:

 

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kontener-barak-budowlany-mieszkalny-ID3IFS3.html?action=show&id=54976395#xtor=EREC-55-[id1]-20130923-[displayLink]-10242097@1-20130923121600

 

Barak będzie wolny od piątku, ale w każdej chwili można podjechać i go zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...