Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

 

Po budowie zostały mi następujące rzeczy do sprzedania:

 

- 40szt (ok pół palety) pustaków WIENERBERGER Porotherm 25/37.5 AKU, doskonale tłumiące dzwięki. Kupowane po 8,36zł, sprzedam za 3zł/szt

- 10szt Porotherm 25 P+W, 2zł/szt

- Kawałki blatów szalunkowych Peri 18mm, idealne do szalowania słupów, wieńców, nadproży itd. Wymiary róźne: 27,5 x 328cm, 58 x 328cm, 27,5 x 260cm oraz mniejsze, cena 10zł/m2 - do uzg w zależności od wielkości i ilości

- stemple 2-3m 3zł/szt

- worki z proszkiem od Pigeona (poliuretan sypki) - doskonały do izolacji fundamentów, podłog, itd, zostało mi ok 40 worków, tj ok 2-3 m3, oddam oczywiście za darmo

 

Materiały od odebrania Warszawa / Wawer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o "podpowiedzi" i ewentualne namiary na dobrego fachowca do pokrycia dachu (może znacie do tego takiego, który ma również odpowiedni sprzęt do wygięcia kilku dłuższych elementów z blachy), "z góry" serdecznie dziękuje

 

 

p Leszek Dela z MM 609 513 446, ale tylko z czasem to u Niego trudno, ma już zamówienia na kolejny rok,trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o "podpowiedzi" i ewentualne namiary na dobrego fachowca do pokrycia dachu (może znacie do tego takiego, który ma również odpowiedni sprzęt do wygięcia kilku dłuższych elementów z blachy), "z góry" serdecznie dziękuje

 

U mnie właśnie skończyła dziś kryć ekipa p. Damiana Zalewskiego (tel. 661917438), co prawda mają już omówionych klientów, ale może warto spytać. Są z Łukowa, ale robią głównie w ok Warszawy. Ja ani kierownik do ich pracy zastrzeżeń nie mieliśmy, ekipa dość sprawna, do 5 os. Maszynę , mają bo takie długie coś przywozili i blachę tam wkładali do obróbki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. razem z zona jesteśmy na etapie wyboru projektu, no i mamy 2 do wyboru, a mianowicie Ptyś 2g oraz Z122. jednak przed podjęciem decyzji który wybrać chcieli byśmy je zobaczyć na zywo/ w tym momencie pojawia się pytanie i prosba: czy ktoś z Was buduje taki dom i był by tak mily i nas oprowadzil????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję solidnego instalatora do podłączenia kotła gazowego kondensacyjnego. Cały czas wacham się pomiędzy Junkersem a Vaillantem.

Będę wdzięczny za namiary.

 

Poza tym powoli rozglądam się za ekipą od wykończeniówki. Tj. ok karton-gipsów, glazury, armatury. Możecie kogoś polecić, kto potrafi słuchać ze zrozumieniem tego co mówi inwestor?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam,

 

Z racji tego, że stan SSO mam już za sobą poszukuję namiarów na solidnych fachowców od:

- elektryki,

- gazu,

- ocieplenia dachu,

- ocieplenia murów,

- tynki wewnętrzne (zamierzam kłaść tynki cem-wap w kuchni łazience a w pokojach gipsowe),

- posadzka.

 

Na chwilę obecną mam hydraulika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z racji tego, że stan SSO mam już za sobą poszukuję namiarów na solidnych fachowców od:

- elektryki,

- gazu,

- ocieplenia dachu,

- ocieplenia murów,

- tynki wewnętrzne (zamierzam kłaść tynki cem-wap w kuchni łazience a w pokojach gipsowe),

- posadzka.

 

Na chwilę obecną mam hydraulika.

 

Namiary wyslalem na skrzynke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
itam, czy ktoś a Was Moi Drodzy kupował okna u dystrybutora M&S w Łomiankach lub Vertrex w Drewminie w Minsku i mógłby powiedzieć coś wiecej na temat montażu, serwisu okien przez tego dystrybutora ?? Zastanawiam się nad zakupem okien u tego dystrybutora ale nie mogę nic znalezc na temat jakosci montazu i serwisu po sprzedazy, "z góry " dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...