Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Poza tym, pamiętaj, że jak ruszy oczyszczalnia, to szambiarki będą tam musiały dojeżdżać, czyli nie ma co się łudzić, że nie utwardzą tej drogi

Zdaję sobie z tego sprawę. Porostu tak się trochę okłamuję. Chyba będę musiała się wybrać z aparatem i pofocić trochę póki jeszcze jest co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich forumowiczów!,

 

jak zobaczyłem tyle osób działkami i chęcią budowy lub w trakcie z okolic Mińska, Halinowa i no właśnie Chrośli to jakoś tak raźniej.......:)

 

Szukam właśnie tam działki....... w Chroślej a nawet w okolicach N. Dębe Wielkie, Bykowizny, Rudej, Górek,.....

 

urzekły mnie te okolice..........no w miarę blisko Wawy.....

 

ale niestety jak narazie z marnym skutkiem :(

 

Więc mam wielką prośbę czy ktoś wie......o jakiejś wolnej działce budowlanej lub do kogo się udać.....jakiś namiar?....lub jakąkolwiek wskazówkę..

byłbym wdzięczny.......

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
My wspolpracowalismy.

Byl, a wlasciwie nadal jest naszym kierownikiem budowy. Jest w sumie w porzadku, ale wydaje mi sie, ze pozwalal na zbyt wiele ekipie budowlanej i nie wylapal pewnych bledow. A tak poza tym ok.

 

No właśnie tego sie troche obawiam.

Czy w razie czego potrafi skutecznie zwrócić uwagę ekipie?

Obawaim sie tego, zę ja będe coś chciał, ekipa będzie na anty i jak on wtedy postepuje? Idzie po linii inwestora czy ekipy?

 

 

PS. A jakiego rodzaju błędów nie wyłapał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem z Mińska Mazowieckiego, działkę kupiłam 3 km od Mińska w miejscowości Cielechowizna, między Gliniakiem, Hutą Mińską a Marianką

 

Planuję budowę domku d06. Działka ma powierzchę około 1700m kw (dł - 95m, szer. 18,5 m)

 

Radziak niedaleko Mnie są działki do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No to i u nas sie ruszylo. Jak tylko bedzie cieplej zaczynamy budowac nasz domek w Gorkach.

 

Mam do Was ogromna prosbe - podajcie jakies namiary na dobre sklady budowlane w naszych okolicach. Szukam skladu zapewniajacego transport i rozladunek na placu budowy, i przede wszxstkim, zeby byli terminowi.

 

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie tam działki....... w Chroślej a nawet w okolicach N. Dębe Wielkie, Bykowizny, Rudej, Górek,.....

 

urzekły mnie te okolice..........no w miarę blisko Wawy.....

 

ale niestety jak narazie z marnym skutkiem

 

Więc mam wielką prośbę czy ktoś wie......o jakiejś wolnej działce budowlanej lub do kogo się udać.....jakiś namiar?....lub jakąkolwiek wskazówkę..

 

W Gorkach byly w zeszlym roku ogloszenia na tablicach z numerami telefonow.

Jak jest w tej chwili nie wiem, bo nie zwracalam na to ostatnio uwagi. Ale mysle, ze najlepiej pojechac i pospisywac. Ewentualnie popytac ludzi - moze w sklepie przy strazy pozarnej...

BTW - my nasza dzialke znalezlismy w necie na traderze ;)

 

Zycze sukcesow w poszukiwaniach, im nas wiecej ty,m lepiej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam Panówi Panie budujących okolice Mińska Maz.

Przedstawiam się : Joanna i czasem tu zaglądający mój maż Jacek !!.

W tym roku zakupiliśmy działkę 1070 m2 podbudowę naszego upragnionego domku .....

Okolice to Poświętne za Warszawą prąd będziemy mieć z Mińska Maz. jednak należymy regionowo do Wołomina ..hmm ależ to pomieszane co ..no a mieszkamy w Centrum Warszawy .....

Narazie to jesteśmy jeszcze na etapie szukania projektu ..mamy już 3 faworytów ale jeszcze nie zdecydowałam Osiek 7 czy Archonu-Jaspis i nie wiem.. ..

Przed nami załatwianie mapek i podłącza ...zobazymy prąd mamy w drodze a woda pewnie swoja ze studni ...Jeśli ktoś jest niedaleko nas to pozdrawiamy i proszę o kontakt .....

Joasia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę na inny temat. Wiecie, że w Mińsku Mazowieckim jest prężnie działające Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego ? Dziś byłam na zorganizowanej przez nie wystawie starych fotografii przedstawiających Mińsk i jego mieszkańców. Najstarsza pochodziła z 1903 roku.

 

Kupiłam Rocznik Mińskomazowiecki i pochłaniam artykuły o histori Mińska i jego mieszkańców. Fascynująca lektura. W sobotę jeśli jeszcze uda mi się zdobyć bilety wybiorę się z moim bratankiem na przedstawienie dla dzieci do domu kultury. W wolnym czasie zamierzam jeszcze odwiedzić. Muzeum 7 Pułku Ułanów.

 

Sama niedawno się zaskoczyłam, że jak na taka niepozorną, senną i mieścinkę to tu strasznie dużo się dzieję. Informację czerpię z nieoficjalnej strony Mińska Mazowieckiego Mińsk Mazowiecki Twoje Wirtualne Miasto, robionej nieodpłatnie przez jakiegoś pasjonata. Mnóstwo ciekawych informacji i artykułów. Świerze info o wydarzeniach kulturalnych. Nawet repertuar kina (skąpy bo skąpy ale jest). Ja zamierzam brać w udział w życiu tego Miasta i powiatu a Wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, jakoś dyskusja tu ucichła....

Zrobiło się ciepło i byłamostatnio z mężem w Poświętne na działce , zrobiliśmy pomiary pod projekt...

Tak się zastanawiam ,bo prąd będziemy załatwiać w Mińsku ,bo tam należymy czy ma ktoś może doświadczenie z nimi o podłączenie prądu?

Czy dobrze jest od razu złożyć wniosek o prąd na cele budowy i pod dom mieszkalny ,bo podobno jak sie złozy tylko na cele budowy to potem od nowa polityka papierologi...?

 

Może ma ktoś doświadczenia z nimi , wszelkie wnioski i uwagi porządane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

 

Witajcie,

I co nikt się nie przyznaje do tego domu? My budujemy się2-3 działki obok w kier. Kościelnej....

A droga w niedzielę wyglądała już troszkę lepiej :D

Pzdr,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się (w zeszły poniedziałek) zracać z poczty do domu drogą niedaleko oczyszczalni, czyli między innymi ulica Kościelną a później Batalionu Parasol. Uhhhh.... Dobrze, że jeśli chodzi o poruszanie się po mokradłach to niemal dorównuję łosiom... Tak wygląda ulica, o której rozmawialiśmy z Arkiem:

 

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0879_droga.jpg

 

Zdjęcie nie oddaje w pełni dramatyzmu sytuacji. Te rozjeżdżone koleiny sięgają do pół łydki. Pobocze wcale nie lepsze, całe rozmięknięte z powodu rozlewisk na łące...

 

A tak przy okazji. Przyznawać się czyje to :)

http://www.bexlab.pl/foto/dom_mini/IMG_0876_czyje.jpg

 

Witajcie,

I co nikt się nie przyznaje do tego domu? My budujemy się2-3 działki obok w kier. Kościelnej....

A droga w niedzielę wyglądała już troszkę lepiej :D

Na szczęście taka pora, że się zaczyna osuszać. A co do tego domu na fotce, to szkoda, ze nikt się nie przyznaje. Myślałam, że poznam kolejnego sąsiada z okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...