Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Mam pytanie odnośnie wieźby dachowej czy ktoś wie gdzie można kupic za rozsądne pieniądz :roll:

 

Jadwiniew za Stanisławowem - 850 impregnowane ....

w Sulejówku pytałam też ale jakoś około 760-800 bo powiedział ze zależy od długości desek no i za transport chyba coś doliczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu kupowaliśmy: http://www.tar-marko.pl/kontakt.htm.

W tamtym roku miał najlepsze ceny, jakie znaleźliśmy, szybki i bez problemu transport. Nie wiem, jak to wygląda w tym roku.

 

Jak tam lody - smaczne były?

Bo nam z przyczyn niezależnych nie udało się dotrzeć, ale może jakiegoś grila koszyczkowego udało by się zorganizować.

W razie czego nasze podwórko jest do dyspozycji :lol:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebi fachowcy od mixokreta, dobrzy i tani. Proszę o sprawdzone osoby Dziekuje

Zapytaj o mixokreta monia77w1. U nas mial robic jej fachowiec, ale w koncu tynkarz nam garaz zrobil. Z rozmowy byli ok.

U Moniki chyba juz wylane, to bedzie mogla cos o nich powiedziec i dac namiary.

pozdr.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebi fachowcy od mixokreta, dobrzy i tani. Proszę o sprawdzone osoby Dziekuje

Zapytaj o mixokreta monia77w1. U nas mial robic jej fachowiec, ale w koncu tynkarz nam garaz zrobil. Z rozmowy byli ok.

U Moniki chyba juz wylane, to bedzie mogla cos o nich powiedziec i dac namiary.

pozdr.

a.

 

Zgadza się, u mnie już wylane. Chłopaki wpadli o 7 rano a o 17 mialam wylewki skończone, całe 250 m2. Poszło szybko i sprawnie tel. 501 321 439.

Nawet mi chłopaki pozamiatali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc wszystkim,

 

jesteśmy po pierwszej rozmowie z wykonawcą .

W tym miejscu ukłony i podziekowania dla Wera 13 i Talbod :D :D

Pan Leszek długo z nami rozmawiał ... jestem pod wrażeniem jego wiedzy budowlanej ale ..... jejciuuuuuuu ta cena .

Wstępnie powiedział 60. 000 zł za wybudowanie prostego domu 146 m + 19 m garażu... sam przyznał że dom nie jest wydziwniony i prosty w wykonaniu ....

albo ja sie przeliczyłam i takie sa teraz ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich budujących.

Po ostatniej rejteradzie mojego tynkarza, który na dwa dni przed umówionym terminem wejścia na budynek „się rozmyślił” znalazłem nową ekipę od tynków. Nauczony jednak doświadczeniem proszę o pomoc w zweryfikowaniu wykonawcy

 

„Maxgips”

Monika Sławomir Walczewski

ul. Modzelewskiego 81/52

Warszawa

NIP-521-2151-226

 

Może ktoś coś wie o firmie i jakości świadczonych przez nią usług i będzie chciał się podzielić doświadczeniami. Nie ukrywam że nie chcę po raz kolejny zbędnie tracić nerwów.

Jeżeli uda sie podać szczegóły na priv. będe zobowiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów!

 

po dłuższych, i z pewnością za długich, rozmyślaniach na temat materiału konstrukcyjnego wybrałem U220.

 

Jakiego producenta możecie polecić? Obawiam się, że ceramika tradycyjna dla niektórych stała się passé i ciężko mi będzie kupić dobry jakościowo wyrób.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wstępnie powiedział 60. 000 zł za wybudowanie prostego domu 146 m + 19 m garażu...

 

Te 60tys to za wszystkie roboty aż do wykończenia?

Czy tylko za wymurowanie i dach??

Jakby nie było to jakoś tak dużo!! Co prawda jeszcze się nie buduję, ale podpytuję się każdego budującego się znajomego i jakoś oni dużo mniej płacą. Może warto poszukać jakiejś ekipy bardziej ze wschodu Polski??

 

Pozdrawiam

grregg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc wszystkim,

 

jesteśmy po pierwszej rozmowie z wykonawcą .

W tym miejscu ukłony i podziekowania dla Wera 13 i Talbod :D :D

Pan Leszek długo z nami rozmawiał ... jestem pod wrażeniem jego wiedzy budowlanej ale ..... jejciuuuuuuu ta cena .

Wstępnie powiedział 60. 000 zł za wybudowanie prostego domu 146 m + 19 m garażu... sam przyznał że dom nie jest wydziwniony i prosty w wykonaniu ....

albo ja sie przeliczyłam i takie sa teraz ceny.

 

uffffff my mieliśmy jeszcze zeszłoroczne ceny.

nie znam obecnych realiów, ale jak się rozpatrzycie cenowo i będą podobne to polecam jednak ich. (w tamtym roku byli średnio niższą cenowo ekipa z jaka rozmawialiśmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...