Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dopiero zaczynam więc jeszcze nie wiem co to jest H+H, czy ma wymiary takie same jak Solbet? W jakiej cenie może być BK, oczywiście biorąc pod uwagę transport z HDS-em, gdyż składy przywożą na miejsce, zdejmą z samochodu za chyba 8,50/szt a co najważniejsze - gdzie jest osiagalny ten "nieosiągalny"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam więc jeszcze nie wiem co to jest H+H, czy ma wymiary takie same jak Solbet? W jakiej cenie może być BK, oczywiście biorąc pod uwagę transport z HDS-em, gdyż składy przywożą na miejsce, zdejmą z samochodu za chyba 8,50/szt a co najważniejsze - gdzie jest osiagalny ten "nieosiągalny"?

 

Amelio!

 

Wszystkie informacje wysłałem na priva. Sprawdź proszę.

 

Nie podałem informacji, że materiał budowlany jest dostępny w Dębe Wielkim, ale pewnie część osób na tym forum już o tym wie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

 

Coś jeszcze?

 

0 22 789 02 08 adres: Majdan gm. Wiązowna 44a

 

Paw-Bud 0 22 795 15 94 adres: Duchnów, Szosa Mińska

 

braliśmy beton z obu firm, taniej jest w Majdanie

najtańszy jednak jest Maliszew, niestety nie mieli wolnych terminów, wydaje mi się, że u nich trzeba po prostu ze 2 dni wczesniej zamawiać ...

namiar na kom. Maliszew 607604720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może mi powiedzieć ile jest potrzebnych mapek do celów projektowych (1:500)? Na pewno jedna do pozwolenia na budowę i jedna do ZEW-T. Mozemy kupić od sąsiada, który buduje się obok nas, ale nie jestem pewna czy dwie nam wystarczą.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

ewa

 

Moim zdaniem 4, ale nie jestem pewien ponieważ to było już rok temuu i mi z pamięci wyleciało, najlepiej zadzwoń do bylejakiego geodety - on będzie wiedział. Pamiętaj, że mapki są ważne tylko przez 3 lub 6 miesięcy (też nie pamiętam dokładnie) więc jak Twój sąsiad ma je sprzed roku to Ci się nie przydadzą.

 

A ja swoje:

Sprzedam z chęcią i radością beton komórkowy H+H i Solbet 24 - 7 palet nierozpakowanych. Cena oczywiście niższa niż na składach.

 

Mam również do sprzedania równiutką cegłę klinkierową Robena NF 16 kolor ceglany - ok. 350 szt.

 

Odbiór z Dębego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...