Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Sąsiadów.

 

Posiadam do odsprzedania GARAŻ blaszak 3x5m kupiony w kwietniu za 1480 zł, do oddania za 1000 zł oraz ok. 100 szt. STEMPLI sosnowych dł. 2.6 - 2.8 m w cenie 3 zł za szt. Transport we własnym zakresie. Lokalizacja - Zabraniec k/Okuniewa.

 

Garażu szukałam bezskutecznie przez 3 m-ce, teraz już mam coś zastępczego ale stemple będą mi potrzebne, co prawda w przyszłym roku lecz mogę zakupić już teraz. Proszę o jakieś namiary jeśli to aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do mieszkańców Dębe. Na ul. Kościelnej ktoś ogłasza się, że sprzedaje ziemię tzn. wykopy, ziemia itp.

Jeśli to ogłoszenie jest koło konczącej się budowy domu z oddzielnym garażem to jest to ten sam człowiek co naprzeciwko stacji PKP. Moim zdaniem jest dość drogi, za 10m^3 czarnoziemu krzyknął mi 400 zł w wiosnę.

proponuje spojrzeć pare stron dalej, były namiary na znacznie tansza ziemie z wykopów. Ale jesli chcesz to mogę spisać ten telefon jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do mieszkańców Dębe. Na ul. Kościelnej ktoś ogłasza się, że sprzedaje ziemię tzn. wykopy, ziemia itp./quote]

Jeśli to ogłoszenie jest koło konczącej się budowy domu z oddzielnym garażem to jest to ten sam człowiek co naprzeciwko stacji PKP. Moim zdaniem jest dość drogi, za 10m^3 czarnoziemu krzyknął mi 400 zł w wiosnę.

proponuje spojrzeć pare stron dalej, były namiary na znacznie tansza ziemie z wykopów. Ale jesli chcesz to mogę spisać ten telefon jutro.

 

Czarnoziem ma drogo - ostatnio jak brałem wiślaka od niego, to rozmawiałem nt. nawiezienia ziemi. Sam mi powiedział, żebym poszukał gdzieś indziej - tych co śmigają na górki codziennie po południu. Gość jest w porządku, przynajmniej dla mnie, zawsze podjedzie, pogada, na telefon ziemi / piachu/ żwiru przywiezie, a i koparką podjedzie wracając do domu, jak potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ogłoszenie jest koło konczącej się budowy domu z oddzielnym garażem to jest to ten sam człowiek co naprzeciwko stacji PKP. Moim zdaniem jest dość drogi, za 10m^3 czarnoziemu krzyknął mi 400 zł w wiosnę.

proponuje spojrzeć pare stron dalej, były namiary na znacznie tansza ziemie z wykopów. Ale jesli chcesz to mogę spisać ten telefon jutro.

 

Dzięki, właśnie to ogłoszenie było przy jakiejś budowie.

Kurcze... a ja myślałem, że to może jakiś nowy dostawca ziemi i ceny będą konkurencyjne. Ceny tego P. spod PKP znam, także już nieaktualne.

Dzięki za informacje.

cg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy z końca czerwca? Teraz stal staniała, Replin 2850 / żebrowana fi 12/, a mogę też dostać po 2565zł / bez faktury/. jakie stemple i po ile?

hmm ciekawe to prawie 1/4ceny, proponuję kupować bo cena z zeszłego roku... czyli stalą nie pohandlujemy...

a stemple h=2.8-3m 4,5szt, proste b. ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję szklarza z okolic Dębego, który wymierzy mi lustra w łazienkach, później je zrobi i na koniec przyklei do ściany.

Sorki, ale nie lepiej (i taniej) samemu? Zmierzyc każdy potrafi, potem szklarz zrobi na wymiar, o grubości i z frezem jaki sobie życzysz a na koniec przykleisz klejem do luster. Ja juz 2 takie robiłem (wpasowane w glazurę) i jakoś się jeszcze trzymają :)

Ale niestety, szklarza w okolicach nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat jakości bloczków fundamentowych produkowanych za Kałuszynem na tyłach stacji benzynowej, naprzeciwko dawnego GS-u?

 

Podobno te bloczki są w Replinie - przynajmniej były kiedyś. Nie są takie złe, ale np. w Makrobecie w Mrozach są lepsze no i w innych miejscach też są lepsze. Te w Kałuszynie są takie średniawe - wiem, bo gadałem z ludźmi co tam pracowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...