Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

 

Za to tuz za wiaduktem w Debe po lewej stronie, jadac w strone Warszawy, jest sklad, co sie nazywa Jarbud. Tam jest o niebo lepiej. Na przyklad kupowalem u nich tynk gipsowy Knauf. Nie znalazlem lepszej oferty cenowej. I mi przywiezli za darmo. Bez łaski.

 

Mpudlo, masz do nich jakiś nr tel? Próbowałam znaleźć stronkę, ale wyświetla się tylko Jarbud z Warszawy a nie z Dębe.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to mamy inne wrazenia. Moze zalezy z ktorym handlowcem mieliscie doczynienia ?

 

Przy okazji macie moze namiar na kogos kto sprzedaje tłuczeń lub kruszony gruz betonowy albo ceglany na wysypanie drogi dojazdowej ALE W PRZSTEPNEJ CENIE ?? Mam błoto na swojej uliczce dojazdowej imusze wysypać droge długości ok 120 m i szerokości 4 m a nie chce pójśc z torbami przy tej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnoziem ma drogo - ostatnio jak brałem wiślaka od niego, to rozmawiałem nt. nawiezienia ziemi. Sam mi powiedział, żebym poszukał gdzieś indziej - tych co śmigają na górki codziennie po południu. Gość jest w porządku, przynajmniej dla mnie, zawsze podjedzie, pogada, na telefon ziemi / piachu/ żwiru przywiezie, a i koparką podjedzie wracając do domu, jak potrzebuję.

 

Arek,

mogłbyś podesłać namiary na tego pana od piachu? A czy on gruz też dostarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji macie moze namiar na kogos kto sprzedaje tłuczeń lub kruszony gruz betonowy albo ceglany na wysypanie drogi dojazdowej ALE W PRZSTEPNEJ CENIE ?? Mam błoto na swojej uliczce dojazdowej imusze wysypać droge długości ok 120 m i szerokości 4 m a nie chce pójśc z torbami przy tej operacji.

 

U mnie tak samo, podłączam się do prośby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to tuz za wiaduktem w Debe po lewej stronie, jadac w strone Warszawy, jest sklad, co sie nazywa Jarbud. Tam jest o niebo lepiej. Na przyklad kupowalem u nich tynk gipsowy Knauf. Nie znalazlem lepszej oferty cenowej. I mi przywiezli za darmo. Bez łaski.

 

Mpudlo, masz do nich jakiś nr tel? Próbowałam znaleźć stronkę, ale wyświetla się tylko Jarbud z Warszawy a nie z Dębe.

Z góry dzięki!

 

Musialbym poszukac w fakturach. Ale to wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dałes tego gruzu i jak głęboko korytowałes teren pod wysypanie ??

 

moja droga po wysypaniu ma 150 metrów długości, 3 m szerokości i 20 cm grubości. Łacznie dało to 90 m3 czyli 135 ton, czyli 5 wywrotek. 5 aut x 800 zeta daje 4.000 PLN. Czy to dużo czy mało ?? Taniej nie ma sznas nic zrobić i jezdzi si esuper po tym.

 

A i oczywiscie potem wypozyczylem zageaszczarke wielkosci fiata 126 p i całosc po wyrównaniu ubijalem cały dzionej. Teraz jest twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najdrozszy sklad budowlany w okolicy. Ja na Polna jak kupowalem tone-dwie cementu, drut na zbrojenie i inne historie, transport mnie zawsze kosztowal 50 zl!!! I zadnej rewelacji cenowej tam nie ma. I obsluga jak za Gierka.

 

Za to tuz za wiaduktem w Debe po lewej stronie, jadac w strone Warszawy, jest sklad, co sie nazywa Jarbud. Tam jest o niebo lepiej. Na przyklad kupowalem u nich tynk gipsowy Knauf. Nie znalazlem lepszej oferty cenowej. I mi przywiezli za darmo. Bez łaski.

 

O My tez na Polną więc liczę na transport za darmo:) No i skoro polecasz ten skład to też się uśmiecham o jakiś namiar telefoniczny na nich. Będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian w okolicy Debe/Minsk Mazowiecki jest cholernie drogi. Ja kupowalem styropian pod wylewki, na strop i na ocieplenie domu u tego pana

 

swisspor

 

Panowie przywoza samochodem wszystko na podworko. Prosto z fabryki. Jest duuuuuzo taniej niz u jakiegokolwiek hurtownika w naszych okolicach. Jest tylko jeden problem, bo transport jest gratis przy zakupie powyzej 28 m3.

 

Jednak polecam tego Pana z Mielca. Trnsakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo.

 

Smiem poza tym twierdzic, ze okolice Debe/Minsk sa niezwykle drogie, jesli chodzi o materialy budowlane. Warto szukac w internecie. Czesto wiele materialow mozna kupic taniej, i z transportem na plac.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad ma pusty garaz na budowie w debem - spytam sie go.

 

powidzcie mi ile placiliscie za duza wywrotke z piaskiem ktory wsypuje sie do fundamentu albo pod kostke. Chodzi mi o taki pojazd 30 tonowy. Pytam sie bo mam okazje kupic 5 wywrotek po 700 zł i nie wiem czy to drogo czy ok ?/

 

papcio chmiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...