Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam moge polecis p Sławka 507927988 nazwiska nie pamiętam robiłu mnie i u mijego znajomego hydraulike z pieca ogrzewanie podłogowe ukryte grzejniki jak by podłowa nie wydała ta cała rozdzielnia czy coś w tym stylu miły da sie dogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przyłączamy się (my=2+2) do załogi budującej. Będziemy się budować na Targówce - to wschód od Mińska, a jak widać to na forum większość to zachód Mińska, ale może znajdzie się jakiś sąsiad z naszej okolicy.

 

Więc zaczynamy: szukamy porządnej ekipy budowlanej. Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

 

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, rzeczywiście coś słabo udzielają się budowniczy ze wschodniej strony :cry: Na razie mieszkam w Mińsku a buduję w Budach Janowskich. Tu na forum w ub. roku ktoś polecał Mikusków z Mieni - ojciec z synem tel.025 757 00 21 lub 025 757 08 07 i pana Bogusława z Jakubowa tel.503965769. Sporo fachmanów ogłasza się w mińskiej lokalnej prasie - kryzys nastał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potrzebuje prowizorke -brame na budowę -oddam za tabliczkę czekolady :) trzymałam dla sąsiadki co miała się budowac ale coś jej nie śpieszy się z tą budową więc chętnie komuś oddam , nam służyła sprawnie jest na zawiasach , szeroka -wystarczy wkopac ją we wjeździe i można działke zamykac......

Jak komuś pasuje i po drodze to zapraszam ....Joanna

 

wygląda tak http://images25.fotosik.pl/324/3cb18775fba1775dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem Essa=Asia potwierdzi mi czy chce to brac jak nie to oddam za czekoladę z orzechami hhihihi , bo lubię i na rozum zdrowa a ja ostatnio zapominam siię.....moja wieś Poświętne to lezy jakbyś jechała na wołomin z stanisławowa jeśli patrzec od mińska maz. jeśli patrzec od sulejówka to za Okuniewem na Zabraniec i główną na Poświętne-centrum gminy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem Essa=Asia potwierdzi mi czy chce to brac jak nie to oddam za czekoladę z orzechami hhihihi , bo lubię i na rozum zdrowa a ja ostatnio zapominam siię.....moja wieś Poświętne to lezy jakbyś jechała na wołomin z stanisławowa jeśli patrzec od mińska maz. jeśli patrzec od sulejówka to za Okuniewem na Zabraniec i główną na Poświętne-centrum gminy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, rzeczywiście coś słabo udzielają się budowniczy ze wschodniej strony :cry: Na razie mieszkam w Mińsku a buduję w Budach Janowskich. Tu na forum w ub. roku ktoś polecał Mikusków z Mieni - ojciec z synem tel.025 757 00 21 lub 025 757 08 07 i pana Bogusława z Jakubowa tel.503965769. Sporo fachmanów ogłasza się w mińskiej lokalnej prasie - kryzys nastał.

 

Witam,

Pan Mirek Mikusek budował mi dom rok temu, polecam z całą odpowiedzialnością, lepszej ekipy nie znam, szybko i solidnie, tylko z tego co wiem są zawaleni robotą, my czekaliśmy na nich 1,5 roku, ale było warto.... :p

 

A tak z innej beczki, potrzebuję kilka wywrotek ziemi z wykopu w dobrej cenie, na podniesienie terenu, może ktoś coś słyszał.... :-?

Poszukuję ponadto ekipy do wykonania 100m ogrodzenia, wykop + fundament oraz front ok. 30m z klinkieru, pozostałe - siatka. Najchętniej kwiecień/maj. Będę wdzięczna za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dotychczas się nie udzielaliśmy na forum, chociaż wraz z mężem rozpoczęlismy na jesieni budowę domku w okolicach Mińska. Na początek aktywności na forum mam pytanie: jakie mamy szanse na wprowadzenie sie do swojego domu jeszcze w tym roku? Na razie stoją fundamenty i w zasadzie tylko tyle, na placu jest trochę materiału.

Dom jest duży bo prawie 200 m2. Proszę o odpowiedź zaawansowanych budowniczych lub mieszkających już u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...