Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

Witajcie,

mam do Was prośbę.

Murarz, który jutro miał zacząć u nas budowę niestety idzie do szpitala (problemy z sercem) i niestety zostaliśmy bez ekipy.

Czy możecie podać namiary na solidną ekipę do stanu surowego, która jakimś cudem ma w tym roku wolne terminy? Działka jest w Dębe.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję namiary na stolarza, który podejmie zrobić się balustradę tzw. krzyżową. Chodzi o coś w takim stylu jak balustrady pokazane w połowie tego wątku.

Druga opcja to stolarnia, która podejmie się z drewna własnego/klienta dociąć odpowiednio zwymiarowane elementy do takiej balustrady. Boję się, że stolarz sobie za dużo krzyknie za mb i bedę musiał ją zaprojektować i zrobić sam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO CHCE DRZEWKA OWOCOWE GRUSZE KONFERENCJA

 

Na mojej działce w Budach Janowskich była szkółka drzewek owocowych i obecnie mam ok. 400 szt 2-letnich szczepionych grusz "konferencja", których chcę się pozbyć. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, oddam za symboliczną złotówkę/szt lub za dobrą czekoladę albo likierek :lol:

 

zostało jeszcze ok. 200, zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie kupilbym kilka wywrotek ziemi na podniesienie poziomu terenu. Nie musi byc ogrodowa, ale zeby nie ze smieciami :wink:

 

Bylbym wielce wdzieczny za jakies namiary (tylko nie do panow, ktorzy zawodowo sie trudnia tym biznesem, bo 500 zl za wywrotke mnie nie interesuje, do nich numery telefonow znam).

 

Chetnie sprzedam:

 

- deski (szalunkowe calowki i grubsze), dl. od 1,5 do 6 m

- blaszany garaz 3 x 5 mw stanie uzywanym, kupiony w zeszlym roku, odbior wlasny.

 

Ceny na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !

 

Nasza działka znajduje się w Dębe Wielkie, w okolicach ulicy Polnej i Armii Krajowej. Zamierzamy rozpocząć budowę w maju tzn. jak uda nam się uzyskać pozwolenie na budowę :wink: Cieszy nas to, że tak dużo osób z tego forum buduje się w tych okolicach :lol:

 

Pozdrawiamy

Marta i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiary na stolarza, który podejmie zrobić się balustradę tzw. krzyżową. Chodzi o coś w takim stylu jak balustrady pokazane w połowie tego wątku.

Witam,

Nie wiem czy juz sobie poradziles z balustrada - bezposrednio nie moge pomoc, ale w Minsku mazowieckim na ulicy Litewskiej 35 jest dom, ktory ma wlasnie taka balustrade. W rozpaczy mozna podjechac i zapytac wlascicieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz sobie poradziles z balustrada - bezposrednio nie moge pomoc, ale w Minsku mazowieckim na ulicy Litewskiej 35 jest dom, ktory ma wlasnie taka balustrade. W rozpaczy mozna podjechac i zapytac wlascicieli :)

No to jestem w rozpaczy, bo dziś tam podjechałem i się podpytałem. Namiar na stolarza mam, będę dzwonić po świętach. Dziękuje za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Ja również mieszkam obecnie pod Mińskiem w Duchnowie. Od lat 5-ciu.

Wcześniej zagorzała Warszawianka ( i nigdy tam nie wrócę ).

Ale w zeszłym roku kupiliśmy z mężem działkę w Chrośli.

Ale żeby nie było za łatwo z tym budowaniem ... chcemy przenieść stary drewniany dom.

Nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, dlatego tu trafiłam

:wink:

 

Witam Wszystkich serdecznie.

P.S- Piotrka Szczepka polecam ... kuzyn mojego osobistego męża :oops:

 

A może ma ktoś na zbyciu drewniak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...