Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja kupiłem brame Wiśniewskiego i jest ok. Za to drzwi zew Gerdy to porazka, odkleja sie uszczelka, ciezko sie domykaja. Szukaj innych. Wszsytko kupowane w Minsku

 

Koledzy/Koleżanki

 

gdzie kupowaliście brama garażową i drzwi zewnętrzne. No i podstawowe pytanie czy jesteście zadowoleni :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko do osób które już przechodziły odbiór budynku, baź mają wiedzę na ten temat, o nadzór budowlany w minsku mazowieckim, czy często przychodzą na odbiory, czy są czepialscy itd, itp.

Wiadomo że jak będą upierdliwi i jak będą chcieli to zawsze coś tam znajdą....

może macie jakieś doświadczenia... bądź coś słyszeliście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zgłaszałam zakończenie budowy - nikogo nie było, nikt się nie czepiał. Po 22 dniach roboczych odebrałam dokumenty i to wszystko. Sąsiad mówił to samo.

Słyszałam, że dokumenty są sprawdzane - jeżeli wszystko jest w porządku, to muszą odczekać swoje (21 dni) i już. Jeżeli osoba, która sprawdza zauważy jakieś niezgodności albo np. zmiany w projekcie wówczas na budowę jedzie inspektor.

Tak słyszałam ale nie wiem ile w tym prawdy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zgłaszałam zakończenie budowy - nikogo nie było, nikt się nie czepiał. Po 22 dniach roboczych odebrałam dokumenty i to wszystko. Sąsiad mówił to samo.

Słyszałam, że dokumenty są sprawdzane - jeżeli wszystko jest w porządku, to muszą odczekać swoje (21 dni) i już. Jeżeli osoba, która sprawdza zauważy jakieś niezgodności albo np. zmiany w projekcie wówczas na budowę jedzie inspektor.

Tak słyszałam ale nie wiem ile w tym prawdy...

Pozdrawiam

Ja miałem zmiany w projekcie: zmiana ilości i wielkości okien, nie stawiałem jednej ścianki (czyli mam jeden pokój zamiast dwóch). Nie są to zmiany istotne, ale zamieściłem w dokumentacji rysunki zastępcze.

Psa z kulawą noga nie było :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy/Koleżanki

 

gdzie kupowaliście brama garażową i drzwi zewnętrzne. No i podstawowe pytanie czy jesteście zadowoleni :)

 

Pozdrawiam.

brama garażowa Normstahl z napędem - na Sęczkowej w Warszawie (http://www.bramstal.pl/)

 

Drzwi zewnętrzne drewniane CAL (http://drzwical.pl) z Kłobuckiej w Warszawie

 

Wszystko bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...