Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

Szukam ekipy do zrobienia ogrodzenia z siatki powlekanej ( materiał wraz z wykonaniem )

 

Na grupie wrocławskiej znalazłam namiary na ogrodzenia z siatki.

firma Plast-Met z Trzebnicy robi takie bramy, montują też ogrodzenia z siatki - nie tylko produkują (to dla innych zainteresowanych) tel.312-07-93

 

Robią jeszcze w Psarach i ciekawostka , bo dostałam takie same wyceny co do grosza w obu firmach. Chyba to ta sama firma chociaz nazywa sie inaczej.

 

Mam do ogrodzenia tylko 50 mb z tyłu domu, wyliczyli mi 85 PLN netto ( robocizna z materiałem - w tym podmurówka z prefabrykatów.)

 

Znalazłam jeszcze

DRU - MAR

Systemy Ogrodzeniowe

ul. Prusicka 22

55-100 Trzebnica

 

Tel./Fax: (071) 312-06-23

Tel./Fax: (071) 387-07-85

Tu podali mi netto 62 pln material plus robota 45 pln razem około 107 netto

 

Macie może jeszcze jakies namiary na ogrodzenia z siatki wraz z wykonaniem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Proszę o info czy macie jakąś sprawdzoną ekipę od zabudowy i ocieplenia poddasza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli ktoś chce sparwdzonego elektryka lub posadzkarza służę pomocą (tylko oni się sprawdzili:()

Na posadzki to by namiar się przydał, elektryka też poproszę bo p. Kocot coś ostatnio zabiegany i nie ma czasu na spotkanie...

 

 

u nas robil pan Darek

namiary mialam od kolegi z forum tez byl zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka okien drewnianych, to własnie zamontowali mi komplet z adpolu. prezentują sie naprawde nieźle. szczególną uwagę zwracałem na wykończenia silikonowe przy szybach i są zdecydowanie bardziej estetyczne niż u urzędowskieno np.

 

ekipa monterów , szybka sprawna, jedynie zostawili po sobie bałagan (folie, kartony i puszki po piankach)

 

wycena była najkorzystniejsza u nich, ale dlatego,że miałem okna z łukami. za to drzwi zewnętrzne kosmicznie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos szukal wykonawce ogrodzen to chcialem przestrzec przed uslugami p. Berezański ego z Kamienca Wroclawskiego

Wprawdzie nie zdecydowalem sie na jego uslugi ale sposob kontaktu i kultura osobista odbiegaja znacznie od przyjetych norm.

Do tego jeszcze bardzo wysokie ceny (chociaz na poczatku wydaje sie ok)

z pozdrowieniami z Wojnowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

P z Obornik Śl.zy macie jakąś sprawdzoną ekipę od zabudowy i ocieplenia poddasza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli ktoś chce sparwdzonego elektryka lub posadzkarza służę pomocą (tylko oni się sprawdzili:()

Na posadzki to by namiar się przydał, elektryka też poproszę bo p. Kocot coś ostatnio zabiegany i nie ma czasu na spotkanie...

 

Co do elektryka, to tylko mogę polecić p. Kocota a co do posadzek p. Cyran 0691251166 9możecie powołać się na Rafała z Piecowic:)) naprawdę fajna ekipa.

 

Sprawdż |Remigiusza - zaznaczam że nie robił u mnie - 66219013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa monterów , szybka sprawna, jedynie zostawili po sobie bałagan (folie, kartony i puszki po piankach).

 

Może Wam się trochę narażę - ale co tam - jestem na obcym podwórku :wink: Czy uważacie że ekipa montująca okna, czy też inne elementy powinna pozabierac po sobie wszelkie smieci? opakowania, kartony itp?

Sam jestem wykonawcą i czasem zastanawiam się czy tego wręcz nie nakazać - bo na ogól jesli klient poprosi to zabieramy, jesli nic nie powie.. zostają zebrane w worku - bo porozwalanych po całej budowie to nawet ja nie toleruję...

Kiedys pewna ekipa monterska powiedziala mi - opakowanie jest częścią towaru za który klient zapłacil.

ciekaw jestem Waszego zdania jako Inwestorow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wam się trochę narażę - ale co tam - jestem na obcym podwórku :wink: Czy uważacie że ekipa montująca okna, czy też inne elementy powinna pozabierac po sobie wszelkie smieci? opakowania, kartony itp?

Jeżeli wykonawca posprząta po sobie i zapakuje w worki to jest OK. Moje śmieci, sam wyrzucę. Jeśli zabierze ze sobą, to jeszcze lepiej :-) Natomiast niestety często gęsto zostawiają gdzie popadnie.

 

Osobiście wystarczyłoby mi więc gdyby chociaż sprzątnął, zamiótł i rzucił śmieci w jedno miejsce (nie każdy musi mieć worki ze sobą :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wam się trochę narażę - ale co tam - jestem na obcym podwórku :wink: Czy uważacie że ekipa montująca okna, czy też inne elementy powinna pozabierac po sobie wszelkie smieci? opakowania, kartony itp?

Jeżeli wykonawca posprząta po sobie i zapakuje w worki to jest OK. Moje śmieci, sam wyrzucę. Jeśli zabierze ze sobą, to jeszcze lepiej :-) Natomiast niestety często gęsto zostawiają gdzie popadnie.

 

Osobiście wystarczyłoby mi więc gdyby chociaż sprzątnął, zamiótł i rzucił śmieci w jedno miejsce (nie każdy musi mieć worki ze sobą :D)

 

Mam podobne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa monterów , szybka sprawna, jedynie zostawili po sobie bałagan (folie, kartony i puszki po piankach).

 

Może Wam się trochę narażę - ale co tam - jestem na obcym podwórku :wink: Czy uważacie że ekipa montująca okna, czy też inne elementy powinna pozabierac po sobie wszelkie smieci? opakowania, kartony itp?

Sam jestem wykonawcą i czasem zastanawiam się czy tego wręcz nie nakazać - bo na ogól jesli klient poprosi to zabieramy, jesli nic nie powie.. zostają zebrane w worku - bo porozwalanych po całej budowie to nawet ja nie toleruję...

Kiedys pewna ekipa monterska powiedziala mi - opakowanie jest częścią towaru za który klient zapłacil.

ciekaw jestem Waszego zdania jako Inwestorow?

Powiem tak:

- panowie od okien zostawiali wszystko tam gdzie im upadło

- panowie elektrycy zostawiali wszystko tam gdzie im upadło

- panowie od okien dachowych pozamiatali wszystko ładnie dookoła, kartony złożyli w jedno miejsce

- panowie hydraulicy zostawiali wszystko, tam gdzie upadło

- panowie tynkarze i wylewkarze - wszystko palili na bierząco a gruz zostawiali w jednym miejscu

- panowie od kuchni wszystko po sobie pozamiatali i pospalali

- panowie od schodow wszystko po sobie posprzątali i powrzucali do worków na śmieci

 

Do co porządku to oczywiście powinien pozostać. Nie może wyglądać gorzej aniżeli było przed przyjściem.

Co do wyrzucania kartonów - może i racja, żeby wszystkiego od razu nie wyrzucać. Nigdy nie wiadomo co inwestor planuje. Ja z okien dachowych mam fajne listewki drewniane oraz paski styropianu. Po elektrykach mam kupkę kawałków kabli do mostkowania.

 

Inna sprawa to pożyczanie narzędzi. Nie ma sprawy - jak akurat nie mają swojego, niech pożyczą, ale później niech odłożą na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze opinie - jakie nie są, to jednak w dobrym tonie jest zabrać śmieci po sobie..

 

Nie dzieje sie tak jednak często z powodu kosztów.. ceny są niekiedy mocno wytargowane a legalna utylizacja śmieci kosztuje.. co prawda niewiele w skali całej działalności.. ale to ciągle te koszty które łatwo "obciąć" :(

 

A narzędzia? Pilnujcie! Nie dlatego że ktoś celowo chce zabrać.. po prostu przy ekpiach czasem są "stażyści" którzy nie znają jeszcze firmowego sprzętu i przy pakowaniu wrzucają do skrzynek wszystko co miał w ręku majster :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie, choć z małymi problemami otrzymałam pozwolenie na budowę, dlatego potrzebuję namiary na kogoś, kto zrobi studnię

rejon Oborniki Śląskie, Trzebnica

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

 

Gratuluję otrzymania pozwolenia na budowę :lol: to czasami nie jest prosta sprawa ;)... Powodzenia w pracach budowlanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ma ktoś może namiary na szambo? Potrzebuje ok 10 m3 i szukam najtańszego w okolicy.

Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

 

Przez rok raczej nic się nie zmieniło, w okolicy nie ma tanich szamb. Szukaj gdzieś z Radomia, przywożą tutaj jak nazbiera się parę zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ma ktoś może namiary na szambo? Potrzebuje ok 10 m3 i szukam najtańszego w okolicy.

Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

Ja jestem w trakcie szukania szamba 10m3 . Szambo z Radomia kosztuje 2900zł w tym transport i podłączenie. Nie trzeba zbierać sie w pare osób ponieważ robią transporty łączone. Natomiast szambo z kompleksową obsługa znalazłam za 5500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...