Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

Witam,

 

czy mogę prosić osoby ze wschodniej części Wrocławia, o napisanie w których składach budowlanych (jakis namiar) zaopatrywały się w materiały budowlane typu pustaki itp.?

 

Z góry thx.

 

PSB Mrówka oraz Complexbud w Jelczu-Laskowicach to 2 hurtownie, w których są najlepsze ceny.

 

Namiary znajdziesz w Zumi lub google :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Mam okna z Ratowic, ale od Przybyłkiewicza i są ok (złoty dąb 2-stronny, profile SHUCO) - tel. 318 91 77 - zaproś gościa na wycenę i porównaj oferty :wink:

 

Porządne bramy HORRMANN są w IRGA na Robotniczej - jest tam ciekawy rabat dla grupy wrocławskiej - rozmawiaj z Panią Marzeną Stasiak.

 

Co do drzwi to najlepiej porozmawiać z Panem Sebastianem z IMPRO na Gwiaździstej we Wrocławiu.

 

Dziękuję za namiary na okna. Już wziąłem się za ofery.

 

Co do składów budowlanych, to praktycznie wszystko kupiłem u Mrówki PSB (wcześniej Termena w Minkowicach,.... może to jakaś nostalgia z mojej strony, ale w Minkowicach było jakoś przjemniej...). Od czasu do czasu dokupowywałem cement, wapno itp. w Dobrzykowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do składów budowlanych, to praktycznie wszystko kupiłem u Mrówki PSB (wcześniej Termena w Minkowicach,.... może to jakaś nostalgia z mojej strony, ale w Minkowicach było jakoś przjemniej...). Od czasu do czasu dokupowywałem cement, wapno itp. w Dobrzykowicach.
Ja też na początku dość sporo jeździłem do Minkowic. Trochę drogi to było ale jakoś miło się tam jeździło. Nawet nie porównywałem cen (tak to jest na początku jak ma się pełną kieszeń). Teraz głównie w Domexie albo drobnicę w Nadolicach w Styku kupuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drutexy Igloo ma sąsiad i są mniej sztywne od Shuco - jakies takie "gumowate".

 

Ja mam Schueco z Empolu - zapraszam na wizję lokalną.

 

Secam ma Drutex. Napisz do niego - może za drobną opłatą pozwoli obejrzeć... może nawet do środka wpuści. A jak dopłacisz ekstra to psów nie spuści... ;-)

 

Budujemy niedaleko od siebie to miałbyś za jednym zamachem załatwione.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drutexy Igloo ma sąsiad i są mniej sztywne od Shuco - jakies takie "gumowate".

 

Ja mam Schueco z Empolu - zapraszam na wizję lokalną.

 

 

Chętnie bym wpadł, gdybym był w okolicy, ale nie jestem.

 

Jesteś zadowolony z profilów Schüco? Bo zależy mi właśnie na solidnym, stabilnym profilu. Z problemem "gumowatości" już się parę razy spotkałem i wszystkie wyginające się profile były po paru latach użytkowania do ... kitu. Problem w tym, że dopiero jak okno (w odpowieniej wielkości) jest gotowe, wiadomo co jest warte.

Z Empolu jeszcze wezmę wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drutexy Igloo ma sąsiad i są mniej sztywne od Shuco - jakies takie "gumowate".

 

Ja mam Schueco z Empolu - zapraszam na wizję lokalną.

 

 

Chętnie bym wpadł, gdybym był w okolicy, ale nie jestem.

 

 

Jeśli bywasz w mojej okolicy (Jelcz ) to napisz na priv - zobaczysz u mnie Shuco, a u sąsiada załatwię Ci wizję lokalną Drutex-ów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi mili, czy ktoś z was zdecydował się na rynny tytan-cynk?

mam oferty z dachsystemu, protec-u i budinpolu, ale może ktoś dotarł jeszcze do innych ciekawych miejsc?

aktualnie dekarze rozpoczynają pracę, a za 2 tyg. będę mógł ocenić jak prezentują się okna Adpolu "na budynku".

co do mrówki w Jelczu, jest rzeczywiscie ok, ale czesto robią jaja z transportem.

w budinpolu na bruknera omijajcie szerokim łukiem Panią Beatkę - jest zdecydowanie "bez filmu"

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka miesięcy nic nie robiliśmy na budowie i trochę wyszłam z obiegu w kwestii cen robocizny .

Mam pytanie o ceny za ocieplenie poddasza w tym dwie warstwy wełny, płyty plus szpachlowanie - wszystko na gotowe do malowania.

 

Dostałam wycene 50 pl za m kw. To duzo, mało srednio. ????

A Może ktoś ma sprawdzone osoby do wykonczeniówki zwłaszcza z północnych terenów Wrocławia ??

Wszelkie namiary na sprawdzonych fachowców mile widziane !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Wy wiecie gdzie w najlepszej cenie można kupić okna połaciowe?

 

Millennium Projekt dał mi najlepsze ceny - albo p. Artur (nr jest gdzies na forum) albo p. Wojtek - 519829554 (z nim załatwiałem reklamację - pękła mi rama i zamontowano złe pakiety szybowe - sprawa w 3/4 już załatwiona w miłej atmosferze z obietnicą zniżki na ew. akcesoria).

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka miesięcy nic nie robiliśmy na budowie i trochę wyszłam z obiegu w kwestii cen robocizny .

Mam pytanie o ceny za ocieplenie poddasza w tym dwie warstwy wełny, płyty plus szpachlowanie - wszystko na gotowe do malowania.

 

Dostałam wycene 50 pl za m kw. To duzo, mało srednio. ????

A Może ktoś ma sprawdzone osoby do wykonczeniówki zwłaszcza z północnych terenów Wrocławia ??

Wszelkie namiary na sprawdzonych fachowców mile widziane !!

 

Pozdrawiam

 

dzisiaj rozmawiałam z jednym z polecanych fachowcow na forum, zawolal 40 zł m2 na gotowo. Moi sasiedzi w lutym placili 35 zł ale z ekipy sie byli zadowoleni, wiec 50 zł to chyba taka średnie cena...

Ja własnie tez szykuje sie do ocieplenia poddasza i szukam ekipy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...