Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWA GRUPA WROCLAW I OKOLICE zaczynamy 2008


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :)

Proszę o informację, ile trzeba zapłacić za m2 tynku zewnętrznego ( wapiennego) ?

Jeśli ktoś dysponuje namiarami na dobrą i nie drogą ekipę, to będę wdzięczna

Pozdrawiam

 

PS

Dzwoniłam do faceta od tynków i mi krzyknął 15 zł z gruntowaniem.

Natomiast jest inny problem. Facet powiedział, że na styropian nie kładzie się tynku wapienno-cemnetowego, tylko tynk strukturalny : akrylowy lub coś tam innego i najlepiej 2 do 2,5 mm.

 

Jeśli macie namiary na ekipę , to bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam

przyłączam się do grupy budujących z okolic Wrocławia, moja działka leży w Łukaszowicach gmina Siechnice, projekt Z55 w odbiciu lustrzanym, a budujemy z firma DARN domy pod klucz :)

na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie papierologii

 

czekam na mapkę do celów projektowcyh i na dniach mam zamiar wybrac sie po mape do celów opiniodawczych żeby móc złożyć wnioski o warunki techniczne

 

 

odnośnie budowy to mamy zamiar budowac z Silki a na dach roben, ocieplenie styropian, na razie w tym temacie wiem tyle bo wiadomo rzeczami technicznymi zajmują się raczej faceci więc w tym temacie prawo decyzyjne ma mąż :)

 

 

 

w kilku postach wcześniej pytacie o namiary na fachowców od tynku jeśli ktoś zainteresowany nadal to moge dac namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy mógłby ktoś wskazać mi jaki wniosek ( ze strony Energii Pro) trzeba złożyć do Energetyki aby wydali warunki przyłączenia do sieci energetycznej (juz od skrzynki do budynku??) chodzi mi o wniosek o wydanie warunków technicznych, taki potrzebny do pozwolenia na budowe??

 

z góry dziękuję za pomoc

 

na stronie energii pro jest kilka tych wniosków i nie wiem który to ma być, domek będzie jednorodzinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...